Krystian Szklany
Numer zawodnika: 166
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 36409
Numer licencji okres.: 7768
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00
5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4
3   C SŁOWIK Robert Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
9   D PIEŚLA Tomasz Y SZKLANY Krystian 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:5) ⇓
11   A ROSIAK Norbert Y SZKLANY Krystian 3:1 (11:9, 14:12, 7:11, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
10. KTS Jelenia Góra - UKS TS Sparta Lubań 10:1
3   C TROJAN Robert Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:3, 11:6, 13:11) ⇓
6   B MISKA Kamil
TROJAN Robert
X SZKLANY Krystian
ZAWADZKI Roman
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
9   D MISKA Kamil Y SZKLANY Krystian 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:4) ⇓
11   A GRUSZKA Krzysztof Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10
2   B GROCHAŁA Tomasz X SZKLANY Krystian 2:3 (12:10, 12:10, 5:11, 10:12, 9:11) ⇑
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 12:10) ⇓
7   A GŁAZ Tomasz X SZKLANY Krystian 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
14   D PRZYBYLSKI Andrzej X SZKLANY Krystian 3:1 (15:13, 11:6, 9:11, 11:4) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3
2   B OKUNIEWICZ Artur X SZKLANY Krystian 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:6) ⇓
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
7   A ADAMCZUK Łukasz X SZKLANY Krystian 3:2 (13:11, 10:12, 10:12, 11:6, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 17:30
35. LZS SKS Raszówka 2 - UKS TS Sparta Lubań 10:7
1   A HANKUS Artur W SZKLANY Krystian 0:3 (11:13, 7:11, 11:13) ⇑
5   A HANKUS Artur
JADACH Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:0 (11:3, 14:12, 11:8) ⇓
8   B JADACH Tomasz W SZKLANY Krystian 2:3 (15:13, 9:11, 11:5, 11:13, 5:11) ⇑
12   C LASZUK Czesław W SZKLANY Krystian 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
16   D MARSZAŁEK Krzysztof W SZKLANY Krystian 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 17:00
41. UKS TS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10
1   A SZKLANY Krystian W OPYD Oskar 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
7   A SZKLANY Krystian X ROJEK Michał 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
11   A SZKLANY Krystian Y HAZNAR Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
48. KTS Jelenia Góra 2 - UKS TS Sparta Lubań 8:10
2   B GICALA Grzegorz X SZKLANY Krystian 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:4) ⇓
6   B GICALA Grzegorz
PAWLEWSKI Sławomir
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (8:11, 7:11, 14:12, 11:8, 7:11) ⇑
7   A PAWLEWSKI Sławomir X SZKLANY Krystian 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:7) ⇓
14   D ŻARCZYŃSKI Robert X SZKLANY Krystian 3:2 (7:11, 11:5, 10:12, 11:3, 11:6) ⇓
18   C KURPIEL Krzysztof X SZKLANY Krystian 1:3 (3:11, 8:11, 11:5, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10
2   B SZKLANY Krystian X ATLAK Miłosz 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 5:11, 9:11) ⇓
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4) ⇑
8   B SZKLANY Krystian W TRAWICKI Damian 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:15
60. UKS TS Sparta Lubań - KTS Wolbromek 2 2:10
3   C SZKLANY Krystian Y PORĘBA Sylwester 2:3 (11:8, 8:11, 13:11, 11:13, 5:11) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W PORĘBA Sylwester
SŁOWIK Sławomir
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 3:11) ⇓
10   C SZKLANY Krystian Z SŁOWIK Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇓
12   C SZKLANY Krystian W LISIECKI Paweł 2:3 (9:11, 11:7, 13:11, 5:11, 4:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
65. Top Bolesławiec - UKS TS Sparta Lubań 10:7
3   C GĄSIOR Kamil Y SZKLANY Krystian 3:1 (11:13, 11:6, 12:10, 11:5) ⇓
6   B WOŁOWICKI Marcin
GĄSIOR Kamil
X SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 13:11) ⇓
9   D GIL Grzegorz Y SZKLANY Krystian 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) ⇑
11   A WOŁOWICKI Marcin Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
17   B KOWAL Tomasz Y SZKLANY Krystian 3:1 (10:12, 12:10, 11:6, 13:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:15
82. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 10:6
3   C SZKLANY Krystian Y ŻUŁAWSKI Marcin 3:2 (5:11, 11:9, 7:11, 11:7, 11:5) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X ŻUŁAWSKI Marcin
BARTCZYSZYN Paweł
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
10   C SZKLANY Krystian Z BARTCZYSZYN Paweł 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:2) ⇑
12   C SZKLANY Krystian W OLSZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00
85. LZS Włosień - UKS TS Sparta Lubań 10:6
3   C ATLAK Miłosz Y SZKLANY Krystian 3:1 (14:16, 11:8, 11:6, 11:8) ⇓
5   A TRAWICKI Damian
ATLAK Miłosz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (11:6, 14:16, 8:11, 11:7, 5:11) ⇑
9   D TRAWICKI Damian Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:15 ⇨ 2024-03-09 10:15
88. UKS TS Sparta Lubań - LZS SKS Raszówka 2 10:5
3   C SZKLANY Krystian Y JADACH Tomasz 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X CERAZY Józef
MARUD Grzegorz
3:2 (6:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:9) ⇑
10   C SZKLANY Krystian Z MARUD Grzegorz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:5) ⇑
12   C SZKLANY Krystian W CERAZY Józef 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:15
97. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 2 10:8
2   B SZKLANY Krystian X SOKALSKI Wojciech 3:2 (11:9, 11:6, 9:11, 10:12, 11:8) ⇑
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X GICALA Grzegorz
SOKALSKI Wojciech
3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 11:7) ⇑
8   B SZKLANY Krystian W PAWLEWSKI Sławomir 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
13   B SZKLANY Krystian Z ŻARCZYŃSKI Robert 1:3 (6:11, 7:11, 11:4, 9:11) ⇓
17   B SZKLANY Krystian Y GICALA Grzegorz 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
2007 ATLAK Miłosz 1990
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
1075 BOSAK Piotr 1975
719 CERAZY Józef 1970
609 CHOJNACKI Leszek 1963
316 CZARNIECKI Roman 1970
898 CZERNECKI Piotr 1985
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
611 DYMEK Piotr 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
2049 GĄSIOR Kamil 1990
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
975 GROCHALA Wiktor 1972
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
249 HORNIAK Grzegorz 1979
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
838 KOSAL Maciej 1981
902 KOSAL Marek 1972
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1332 LASZUK Czesław 1966
221 LISIECKI Paweł 1984
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1756 MACHACZ Marek 2003
903 MAŁECKI Dariusz 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
784 MARUD Grzegorz 1988
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
980 OLECHNIK Dariusz 1973
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
727 PILARCZYK Filip 1986
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
225 PORĘBA Sylwester 1972
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
905 STACHNIUK Andrzej 1965
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
956 TEMYROVA Anastasia 1995
328 TRAWICKI Damian 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
632 ZATYLNY Marek 1962
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979