Numer zawodnika: | 788 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2003 |
Przynależność klubowa: | UKS Żak Gierałtowiec |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 36673 |
Numer licencji okres.: | 9344 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 17:00 2. LZS SKS Raszówka 2 - UKS Żak Gierałtowiec 3:10 |
|||||||
3 | C | WINIARSKI Henryk | Y | SEJ Szymon | 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
HANKUS Artur ROGALSKI Marek |
X |
GRYGORCEWICZ Andrzej SEJ Szymon |
3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 8:11, 11:8) | ||
9 | D | ROGALSKI Marek | Y | SEJ Szymon | 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 7:11) | ||
11 | A | HANKUS Artur | Y | SEJ Szymon | 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 8. UKS Żak Gierałtowiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 7:10 |
|||||||
4 | D | SEJ Szymon | Z | MANOWIEC Mateusz | 3:2 (6:11, 11:7, 11:7, 3:11, 11:5) | ||
5 | A |
GRYGORCEWICZ Andrzej SEJ Szymon |
W |
HAZNAR Sebastian ROJEK Michał |
2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 9:11, 7:11) | ||
9 | D | SEJ Szymon | Y | HAZNAR Sebastian | 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 4:11) | ||
14 | D | SEJ Szymon | X | PISZCZAŁKA Kamil | 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:5) | ||
16 | D | SEJ Szymon | W | OPYD Oskar | 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 5:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 14. KTS Jelenia Góra 2 - UKS Żak Gierałtowiec 6:10 |
|||||||
3 | C | SOKALSKI Wojciech | Y | SEJ Szymon | 0:3 (11:13, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
X |
GRYGORCEWICZ Andrzej SEJ Szymon |
0:3 (13:15, 3:11, 10:12) | ||
9 | D | PAWLEWSKI Sławomir | Y | SEJ Szymon | 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 5:11) | ||
11 | A | ŻARCZYŃSKI Robert | Y | SEJ Szymon | 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 26. KTS Wolbromek 2 - UKS Żak Gierałtowiec 10:2 |
|||||||
4 | D | MARAŃDA Marcin | Z | SEJ Szymon | 3:0 (11:1, 11:5, 11:2) | ||
6 | B |
PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
X |
KOWALEWSKI Kamil SEJ Szymon |
3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:5) | ||
10 | C | LISIECKI Paweł | Z | SEJ Szymon | 3:0 (11:5, 11:9, 11:1) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00 32. UKS Żak Gierałtowiec - Top Bolesławiec 7:10 |
|||||||
4 | D | SEJ Szymon | Z | WOŁOWICKI Marcin | 3:1 (2:11, 11:9, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
KOWALEWSKI Kamil SEJ Szymon |
W |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
2:3 (9:11, 11:7, 11:13, 11:4, 3:11) | ||
9 | D | SEJ Szymon | Y | GŁOWACZ Remigiusz | 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:7) | ||
14 | D | SEJ Szymon | X | GIL Grzegorz | 3:2 (13:11, 11:7, 8:11, 8:11, 11:9) | ||
16 | D | SEJ Szymon | W | KOWAL Tomasz | 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 50. LZS Sparta Grębocice - UKS Żak Gierałtowiec 6:10 |
|||||||
1 | A | GŁAZ Tomasz | W | SEJ Szymon | 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 4:11) | ||
5 | A |
GŁAZ Tomasz PRZYBYLSKI Andrzej |
W |
STANISŁAWSKI Patryk SEJ Szymon |
2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 5:11, 7:11) | ||
8 | B | GROCHAŁA Tomasz | W | SEJ Szymon | 3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 11:6, 11:7) | ||
12 | C | GROCHAŁA Wojciech | W | SEJ Szymon | 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
16 | D | PRZYBYLSKI Andrzej | W | SEJ Szymon | 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 10:12, 10:12) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 56. LZS Włosień - UKS Żak Gierałtowiec 10:7 |
|||||||
1 | A | ŚWIEŻAK Dawid | W | SEJ Szymon | 2:3 (5:11, 11:6, 10:12, 11:3, 9:11) | ||
5 | A |
ŚWIEŻAK Dawid TRAWICKI Damian |
W |
STANISŁAWSKI Patryk SEJ Szymon |
1:3 (8:11, 11:5, 12:14, 6:11) | ||
8 | B | ATLAK Miłosz | W | SEJ Szymon | 2:3 (6:11, 12:10, 12:10, 6:11, 9:11) | ||
12 | C | TRAWICKI Daniel | W | SEJ Szymon | 3:2 (12:10, 4:11, 2:11, 11:7, 11:9) | ||
16 | D | TRAWICKI Damian | W | SEJ Szymon | 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-02-10 13:00 86. KTS Jelenia Góra - UKS Żak Gierałtowiec 10:7 |
|||||||
4 | D | ŻUŁAWSKI Marcin | Z | SEJ Szymon | 3:1 (8:11, 15:13, 11:7, 12:10) | ||
6 | B |
WOJNAROWICZ Paweł ŻUŁAWSKI Marcin |
X |
SEJ Szymon MIKULICZ Adam |
2:3 (9:11, 11:3, 8:11, 11:9, 8:11) | ||
10 | C | TROJAN Robert | Z | SEJ Szymon | 1:3 (8:11, 6:11, 11:1, 10:12) | ||
13 | B | KOSAL Maciej | Z | SEJ Szymon | 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:8) | ||
15 | A | WOJNAROWICZ Paweł | Z | SEJ Szymon | 1:3 (12:10, 7:11, 11:13, 4:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 61. UKS Żak Gierałtowiec - LZSTS Zaręba 7:10 |
|||||||
4 | D | SEJ Szymon | Z | ADAMCZUK Łukasz | 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) | ||
5 | A |
GRYGORCEWICZ Andrzej SEJ Szymon |
W |
CZARNIECKI Piotr OKUNIEWICZ Artur |
1:3 (11:13, 6:11, 11:6, 6:11) | ||
9 | D | SEJ Szymon | Y | CZARNIECKI Piotr | 3:2 (13:11, 10:12, 8:11, 13:11, 11:9) | ||
14 | D | SEJ Szymon | X | OKUNIEWICZ Artur | 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:3) | ||
16 | D | SEJ Szymon | W | JAŹWIEC Łukasz | 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 81. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Włosień 6:10 |
|||||||
1 | A | SEJ Szymon | W | TRAWICKI Damian | 2:3 (7:11, 15:17, 11:9, 11:3, 8:11) | ||
6 | B |
STANISŁAWSKI Patryk SEJ Szymon |
X |
TRAWICKI Daniel ATLAK Miłosz |
0:3 (4:11, 3:11, 8:11) | ||
7 | A | SEJ Szymon | X | ŚWIEŻAK Dawid | 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) | ||
11 | A | SEJ Szymon | Y | ATLAK Miłosz | 3:2 (11:9, 9:11, 3:11, 11:9, 11:9) | ||
15 | A | SEJ Szymon | Z | TRAWICKI Daniel | 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 8:11) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00 87. LZSTS Zaręba - UKS Żak Gierałtowiec 10:8 |
|||||||
1 | A | ADAMCZUK Łukasz | W | SEJ Szymon | 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) | ||
6 | B |
ISAŃSKA Aleksandra OKUNIEWICZ Artur |
X |
STANISŁAWSKI Patryk SEJ Szymon |
2:3 (12:10, 10:12, 7:11, 11:9, 6:11) | ||
8 | B | SZYMAŃSKI Dariusz | W | SEJ Szymon | 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | CZARNIECKI Piotr | W | SEJ Szymon | 1:3 (6:11, 11:5, 8:11, 8:11) | ||
16 | D | ISAŃSKA Aleksandra | W | SEJ Szymon | 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00 92. UKS Żak Gierałtowiec - LZS SKS Raszówka 2 7:10 |
|||||||
1 | A | SEJ Szymon | W | HANKUS Artur | 2:3 (11:6, 4:11, 5:11, 11:6, 9:11) | ||
6 | B |
STANISŁAWSKI Patryk SEJ Szymon |
X |
HANKUS Artur JADACH Tomasz |
2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 7:11, 4:11) | ||
7 | A | SEJ Szymon | X | MARSZAŁEK Krzysztof | 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 8:11) | ||
11 | A | SEJ Szymon | Y | JADACH Tomasz | 3:2 (3:11, 2:11, 12:10, 11:3, 11:6) | ||
15 | A | SEJ Szymon | Z | CERAZY Józef | 1:3 (7:11, 11:5, 5:11, 6:11) |