Szymon Sej
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS Żak Gierałtowiec
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
1. UKS Żak Gierałtowiec II - UKS Żak Gierałtowiec I 3:10
1   A SEJ Szymon W ŚWIRSKI Marcin 2:3 (11:1, 9:11, 11:4, 8:11, 7:11) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W JAKUBIK Dawid
ŚWIRSKI Marcin
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
7   A SEJ Szymon X JAKUBIK Dawid 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 12:14) ⇓
11   A SEJ Szymon Y KOWALEWSKI Kamil 3:1 (11:5, 8:11, 11:3, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00 ⇨ 2021-10-12 17:00
10. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec II 10:8
1   A ROSIAK Norbert W SEJ Szymon 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 11:8) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 6:11) ⇑
8   B ROSIAK Jacek W SEJ Szymon 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
12   C ZAKRZEWSKI Rafał W SEJ Szymon 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
16   D SŁOWIK Robert W SEJ Szymon 3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
12. UKS Żak Gierałtowiec II - Top Bolesławiec 5:10
1   A SEJ Szymon W BEDNARZ Adrian 3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 15:13) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
3:2 (11:3, 11:6, 4:11, 12:14, 11:8) ⇑
7   A SEJ Szymon X GŁOWACZ Remigiusz 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) ⇓
11   A SEJ Szymon Y GIL Grzegorz 2:3 (11:7, 5:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
15   A SEJ Szymon Z WOŁOWICKI Marcin 1:3 (10:12, 13:11, 8:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
20. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9
4   D PASTERNAK Przemysław Z SEJ Szymon 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
5   A AUGUST Krzysztof
PASTERNAK Przemysław
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 10:12) ⇑
10   C OLEJNIK Piotr Z SEJ Szymon 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 8:11) ⇑
13   B AUGUST Krzysztof Z SEJ Szymon 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 9:11) ⇑
15   A ISAŃSKA Aleksandra Z SEJ Szymon 2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 6:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00
23. KTS Jelenia Góra I - UKS Żak Gierałtowiec II 10:5
1   A MARAŃDA Marcin W SEJ Szymon 3:0 (11:2, 11:6, 13:11) ⇓
5   A MIKIEL Waldemar
TROĆ Remigiusz
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
8   B TROĆ Remigiusz W SEJ Szymon 2:3 (4:11, 4:11, 13:11, 11:9, 4:11) ⇑
12   C HARDEL Marek W SEJ Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
30. UKS Żak Gierałtowiec II - KTS Jelenia Góra II 10:8
4   D SEJ Szymon Z ŻARCZYŃSKI Robert 2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 11:13, 10:12) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
9   D SEJ Szymon Y GICALA Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇑
14   D SEJ Szymon X KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:9, 11:5, 14:12) ⇑
16   D SEJ Szymon W PAWLEWSKI Sławomir 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 13:00
34. LZS SKS Raszówka II - UKS Żak Gierałtowiec II 10:2
1   A JADACH Tomasz W SEJ Szymon 3:1 (11:13, 11:2, 11:6, 11:9) ⇓
5   A JADACH Tomasz
FLORCZAK Jerzy
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
8   B CERAZY Józef W SEJ Szymon 2:3 (11:9, 8:11, 11:4, 9:11, 7:11) ⇑
12   C MARSZAŁEK Krzysztof W SEJ Szymon 3:1 (11:5, 11:3, 9:11, 11:4) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
40. UKS Żak Gierałtowiec II - AKS Strzegom 3:10
2   B SEJ Szymon X ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) ⇑
6   B GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
X DERKOWSKI Robert
PACIOREK Łukasz
2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:7, 8:11) ⇓
8   B SEJ Szymon W DERKOWSKI Robert 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 4:11) ⇓
13   B SEJ Szymon Z PACIOREK Łukasz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
45. GUKS Sokół Jerzmanowa - UKS Żak Gierałtowiec II 10:6
4   D RYBIKOWSKI Przemysław Z SEJ Szymon 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 9:11, 12:10) ⇓
5   A GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
10   C MARSZAŁEK Marian Z SEJ Szymon 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B HORNIAK Grzegorz Z SEJ Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
15   A GÓRSKI Zygmunt Z SEJ Szymon 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
46. UKS Żak Gierałtowiec I - UKS Żak Gierałtowiec II 10:4
4   D JAKUBIK Dawid Z SEJ Szymon 3:2 (7:11, 13:11, 16:14, 11:13, 11:8) ⇓
5   A JAKUBIK Dawid
KOZAK Mateusz
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) ⇓
10   C MARUD Grzegorz Z SEJ Szymon 2:3 (11:7, 5:11, 10:12, 11:3, 8:11) ⇑
13   B KOZAK Mateusz Z SEJ Szymon 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 3:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
55. UKS Żak Gierałtowiec II - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 4:10
2   B SEJ Szymon X ROSIAK Jacek 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:5) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
8   B SEJ Szymon W SŁOWIK Robert 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
13   B SEJ Szymon Z ROSIAK Norbert 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-03-05 12:00
65. UKS Żak Gierałtowiec II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10
1   A SEJ Szymon W OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:13) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
7   A SEJ Szymon X ZATYLNY Marek 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇑
11   A SEJ Szymon Y OLEJNIK Piotr 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) ⇑
15   A SEJ Szymon Z ISAŃSKA Aleksandra 0:3 (10:12, 9:11, 13:15) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 16:00 ⇨ 2022-03-11 18:15
57. Top Bolesławiec - UKS Żak Gierałtowiec II 7:10
1   A WOŁOWICKI Marcin W SEJ Szymon 3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 5:11, 11:8) ⇓
5   A GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
W GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (13:11, 11:13, 9:11, 3:11) ⇑
8   B BEDNARZ Adrian W SEJ Szymon 0:3 (11:13, 0:11, 6:11) ⇑
12   C GŁOWACZ Remigiusz W SEJ Szymon 2:3 (8:11, 11:6, 6:11, 11:4, 10:12) ⇑
16   D GIL Grzegorz W SEJ Szymon 0:3 (9:11, 13:15, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-17 16:30
68. UKS Żak Gierałtowiec II - KTS Jelenia Góra I 8:10
1   A SEJ Szymon W MIKIEL Waldemar 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
2:3 (11:4, 4:11, 11:8, 6:11, 10:12) ⇓
7   A SEJ Szymon X TROJAN Robert 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 11:9) ⇑
11   A SEJ Szymon Y GRUSZKA Krzysztof 3:2 (6:11, 5:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇑
15   A SEJ Szymon Z ŻUŁAWSKI Marcin 2:3 (3:11, 11:7, 12:10, 9:11, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
75. KTS Jelenia Góra II - UKS Żak Gierałtowiec II 2:10
1   A ŻARCZYŃSKI Robert W SEJ Szymon 2:3 (2:11, 11:5, 11:6, 7:11, 3:11) ⇑
5   A PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
W HAZNAR Sebastian
SEJ Szymon
2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 11:13, 6:11) ⇑
8   B GICALA Grzegorz W SEJ Szymon 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇑
12   C KURPIEL Krzysztof W SEJ Szymon 1:3 (8:11, 3:11, 11:9, 3:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
79. UKS Żak Gierałtowiec II - LZS SKS Raszówka II 6:10
1   A SEJ Szymon W FLORCZAK Jerzy 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇓
5   A HAZNAR Sebastian
SEJ Szymon
W CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
3:2 (11:5, 4:11, 11:5, 9:11, 11:8) ⇑
7   A SEJ Szymon X MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (13:11, 7:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A SEJ Szymon Y HANKUS Artur 3:2 (11:9, 9:11, 11:4, 6:11, 11:9) ⇑
15   A SEJ Szymon Z CERAZY Józef 3:2 (6:11, 11:1, 5:11, 11:4, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
85. AKS Strzegom - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9
1   A DERKOWSKI Robert W SEJ Szymon 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:6) ⇓
6   B SZTANDARSKI Marek
WOJTASZEK Zbigniew
X STANISŁAWSKI Patryk
SEJ Szymon
3:2 (8:11, 11:6, 11:4, 4:11, 11:9) ⇓
8   B SZTANDARSKI Marek W SEJ Szymon 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) ⇑
12   C BERESTECKI Krystian W SEJ Szymon 1:3 (11:3, 6:11, 12:14, 7:11) ⇑
16   D WOJTASZEK Zbigniew W SEJ Szymon 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
90. UKS Żak Gierałtowiec II - GUKS Sokół Jerzmanowa 9:9
1   A SEJ Szymon W GÓRSKI Zygmunt 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇓
5   A HAZNAR Sebastian
SEJ Szymon
W MARSZAŁEK Marian
HORNIAK Eryk
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
7   A SEJ Szymon X HORNIAK Grzegorz 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:5) ⇑
11   A SEJ Szymon Y MARSZAŁEK Marian 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:7) ⇑
15   A SEJ Szymon Z HORNIAK Eryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑