Marek Sztandarski
Numer zawodnika: 707
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: AKS Strzegom
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 47898
Numer licencji okres.: 7368
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
2. GLKS Jaworzyna Śląska - AKS Strzegom 2 10:0
2   B MAKOWSKI Piotr X SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇓
5   A KASPEROWICZ Artur
KORZYSTKA Arkadiusz
W SZTANDARSKI Marek
KRZYWNIAK Karol
3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 15:13) ⇓
7   A KORZYSTKA Arkadiusz X SZTANDARSKI Marek 3:0 (15:13, 11:5, 11:5) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
8. AKS Strzegom 2 - KS Górnik Polkowice 2 10:5
1   A SZTANDARSKI Marek W CHRAPKO Nikodem 3:1 (11:1, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
5   A SZTANDARSKI Marek
KRZYWNIAK Karol
W MILNIKIEL Sebastian
CHRAPKO Nikodem
3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:6) ⇑
7   A SZTANDARSKI Marek X ŚLIFARSKI Michał 3:0 (11:2, 11:2, 11:8) ⇑
11   A SZTANDARSKI Marek Y MILNIKIEL Sebastian 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 10:12) ⇓
15   A SZTANDARSKI Marek Z MOSTKOWSKI Oskar 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 ⇨ 2023-10-11 18:00
10. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - AKS Strzegom 2 10:7
1   A BADOWSKI Marcin W SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇓
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W SZTANDARSKI Marek
KRZYWNIAK Karol
3:0 (11:4, 11:7, 11:2) ⇓
8   B PIENIĘŻNY Jakub W SZTANDARSKI Marek 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:2) ⇓
12   C BEDNARCZYK Julia W SZTANDARSKI Marek 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
16   D WAJMAN Piotr W SZTANDARSKI Marek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:00
20. AKS Strzegom 2 - GOKSiR Dobromierz 0:10
1   A SZTANDARSKI Marek W FIGLEWICZ Jan 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
5   A SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
W DANAJ Robert
FIGLEWICZ Jan
1:3 (11:6, 8:11, 1:11, 2:11) ⇓
7   A SZTANDARSKI Marek X DAWID Leon 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
24. KTS Legnica - AKS Strzegom 2 10:1
1   A ZARÓWNY Przemysław W SZTANDARSKI Marek 3:1 (10:12, 16:14, 11:5, 11:8) ⇓
5   A TUTAJ Waldemar
HAZNAR Dariusz
W SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇓
8   B TUTAJ Waldemar W SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
25. AKS Strzegom 2 - LZS Sparta Grębocice 2 6:10
1   A SZTANDARSKI Marek W SZADYKO Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
6   B SZTANDARSKI Marek
KRZYWNIAK Karol
X WAWRZYŃSKI Tomasz
KASPRZAK Kamil
1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇓
7   A SZTANDARSKI Marek X WAWRZYŃSKI Tomasz 2:3 (13:15, 11:6, 9:11, 11:4, 6:11) ⇓
11   A SZTANDARSKI Marek Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) ⇑
15   A SZTANDARSKI Marek Z KOZIK Oskar 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 09:00
31. KS Górnik Polkowice - AKS Strzegom 2 10:3
1   A SŁOWIŃSKI Sławomir W SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇓
5   A KOWALSKI Adam
SMOLIŃSKI Karol
W SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
8   B OSICKI Jerzy W SZTANDARSKI Marek 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:8) ⇓
12   C RATAJCZYK Tadeusz W SZTANDARSKI Marek 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
35. AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
2   B SZTANDARSKI Marek X PĘDZISZ Kazimierz 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇑
5   A SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
W HORNIAK Grzegorz
SAMBORSKI Marek
1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 5:11) ⇓
8   B SZTANDARSKI Marek W HORNIAK Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
38. AKS Strzegom 2 - GLKS Jaworzyna Śląska 4:10
2   B SZTANDARSKI Marek X PAWŁOWSKI Dariusz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
X MAKOWSKI Piotr
BIELAK Zbigniew
2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
8   B SZTANDARSKI Marek W MAKOWSKI Piotr 1:3 (7:11, 18:20, 11:6, 7:11) ⇓
13   B SZTANDARSKI Marek Z KASPEROWICZ Artur 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
44. KS Górnik Polkowice 2 - AKS Strzegom 2 0:10
3   C KONIECZKA Natan Y SZTANDARSKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B ŚLIFARSKI Michał
KONIECZKA Natan
X SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
9   D ŚLIFARSKI Michał Y SZTANDARSKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
760 BABCZYSZYN Marcin 1989
229 BADOWSKI Marcin 2007
1412 BARSKI Tomasz 1969
257 BEDNARCZYK Julia 2011
1382 BIELAK Zbigniew 1964
1967 CHRAPKO Nikodem 2011
1004 DAWID Leon 1954
1413 DRZYZGA Kamil 2000
451 DZIADOSZ Mateusz 2009
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
485 GŁAZ Tomasz 1970
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
249 HORNIAK Grzegorz 1979
233 JACAK Wojciech 2006
1313 JAŁOWIECKI Bartosz 2002
1314 JURKIEWICZ Ireneusz 1964
452 KACIUBA Mikołaj 2007
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1702 KASPRZAK Kamil 2004
2028 KONIECZKA Natan 2009
765 KORZYSTKA Arkadiusz 1983
1886 KOWALSKI Adam 1973
1021 KOZIK Oskar 2000
1315 KUCZYŃSKI Roman 1957
489 ŁAWNICZAK Jakub 2001
1384 MAKOWSKI Marcin 1992
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
454 MALIK Adam 2006
455 MILNIKIEL Amelia 2008
1319 MILNIKIEL Sebastian 1974
1320 MIŚ Zbigniew 1960
1964 MOSTKOWSKI Oskar 2012
1035 NYDZA Krzysztof 1979
1321 OSICKI Jerzy 1948
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
766 PAWŁOWSKI Dariusz 1969
2062 PĘDZISZ Kazimierz 1956
241 PIENIĘŻNY Jakub 2008
456 PIETRZAK Amelia 2008
767 PORĘBA Marek 1964
1328 PRUSZCZYK Tomasz 2003
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
1701 PRZYBYLSKI Mirosław 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
457 RATAJCZYK Tadeusz 2005
458 RYGLICKI Mikołaj 2004
788 SEJ Szymon 2003
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
848 SOKALSKI Wojciech 1960
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
243 STAWICKI Szymon 2007
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
491 SZADYKO Paweł 1971
1380 SZEWCZAK Justyna 1996
244 SZNAJDER Aleksander 2009
1965 ŚLIFARSKI Michał 2009
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1997 WAJMAN Piotr 2011
1039 WALAS Grzegorz 1979
1074 WAWRZYŃSKI Tomasz 1992
459 ZAJĄC Szymon 2008
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
1385 ZIELIŃSKI Patryk 2002
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964