Numer zawodnika: | 848 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1960 |
Przynależność klubowa: | KTS Jelenia Góra |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 39506 |
Numer licencji okres.: | 9738 |
Data wydania: | 15.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-02 18:00 4. KTS Jelenia Góra 2 - KTS Jelenia Góra 7:10 |
|||||||
6 | B |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
X |
MISKA Kamil BARTCZYSZYN Paweł |
2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 11:9, 6:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-04 18:00 9. LZS Sparta Grębocice - KTS Jelenia Góra 2 6:10 |
|||||||
5 | A |
GŁAZ Tomasz PRZYBYLSKI Andrzej |
W |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 14. KTS Jelenia Góra 2 - UKS Żak Gierałtowiec 6:10 |
|||||||
3 | C | SOKALSKI Wojciech | Y | SEJ Szymon | 0:3 (11:13, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
X |
GRYGORCEWICZ Andrzej SEJ Szymon |
0:3 (13:15, 3:11, 10:12) | ||
10 | C | SOKALSKI Wojciech | Z | STANISŁAWSKI Patryk | 2:3 (11:5, 4:11, 10:12, 12:10, 8:11) | ||
12 | C | SOKALSKI Wojciech | W | KOWALEWSKI Kamil | 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00 19. LZSTS Zaręba - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
5 | A |
ADAMCZUK Łukasz CZARNIECKI Piotr |
W |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:2 (11:1, 7:11, 11:5, 6:11, 11:3) | ||
9 | D | CZARNIECKI Piotr | Y | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) | ||
11 | A | ADAMCZUK Łukasz | Y | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 29. LZS SKS Raszówka 2 - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
2 | B | HANKUS Artur | X | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) | ||
6 | B |
HANKUS Artur LASZUK Czesław |
X |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) | ||
7 | A | MARUD Grzegorz | X | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 36. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
1 | A | OPYD Oskar | W | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:5, 11:1, 11:8) | ||
5 | A |
HAZNAR Sebastian ROJEK Michał |
W |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:8) | ||
8 | B | ROJEK Michał | W | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-01 18:30 42. KTS Jelenia Góra 2 - LZS Włosień 4:10 |
|||||||
3 | C | SOKALSKI Wojciech | Y | TRAWICKI Daniel | 1:3 (11:8, 11:13, 9:11, 0:11) | ||
5 | A |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
W |
TRAWICKI Daniel ATLAK Miłosz |
1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) | ||
10 | C | SOKALSKI Wojciech | Z | ŚWIEŻAK Dawid | 2:3 (8:11, 11:5, 11:4, 10:12, 6:11) | ||
12 | C | SOKALSKI Wojciech | W | TRAWICKI Damian | 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-06 19:00 53. KTS Wolbromek 2 - KTS Jelenia Góra 2 10:3 |
|||||||
2 | B | PORĘBA Sylwester | X | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
W |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:0 (13:11, 13:11, 11:8) | ||
7 | A | LISIECKI Paweł | X | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-08 18:00 64. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
3 | C | ROSIAK Jacek | Y | SOKALSKI Wojciech | 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
X |
PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) | ||
9 | D | PIEŚLA Tomasz | Y | SOKALSKI Wojciech | 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) | ||
11 | A | ROSIAK Norbert | Y | SOKALSKI Wojciech | 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:3) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00 83. KTS Jelenia Góra 2 - LZSTS Zaręba 8:10 |
|||||||
2 | B | SOKALSKI Wojciech | X | LESZCZYŃSKI Roman | 3:1 (7:11, 11:3, 12:10, 11:7) | ||
6 | B |
SOKALSKI Wojciech ŻARCZYŃSKI Robert |
X |
LESZCZYŃSKI Roman OKUNIEWICZ Artur |
3:1 (11:5, 13:15, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | SOKALSKI Wojciech | W | CZARNIECKI Piotr | 1:3 (11:9, 13:15, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | SOKALSKI Wojciech | Z | ADAMCZUK Łukasz | 0:3 (11:13, 3:11, 9:11) | ||
17 | B | SOKALSKI Wojciech | Y | OKUNIEWICZ Artur | 3:2 (11:7, 11:7, 6:11, 3:11, 11:5) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00 ⇨ 2024-03-22 18:00 90. KTS Jelenia Góra - KTS Jelenia Góra 2 10:6 |
|||||||
5 | A |
BARTCZYSZYN Paweł KOWALSKI Grzegorz |
W |
GICALA Grzegorz SOKALSKI Wojciech |
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) |