Bartłomiej Białek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-06 17:00
3. UKS TS Sparta Lubań II - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
1   A BRAŃSKI Mateusz W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇑
5   A ORLIK Konrad
SKRZYPIEC Filip
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B ORLIK Konrad W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 10:12, 10:12) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
8. UKS TS Sparta Lubań III - LKS Proszowa II 10:2
2   B BIAŁEK Bartłomiej X ZIELIŃSKI Wiktor 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:2) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W WICHŁACZ Patryk
ZIELIŃSKI Wiktor
3:0 (11:7, 11:7, 12:10) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W SZULIM Zenon 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-29 17:00
12. LZS Włosień III - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
1   A KACZAŁKO Joanna W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) ⇑
5   A KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
8   B KACZAŁKO Daniel W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
24. LZS TS Zaręba III - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
1   A KŁUSEK Robert W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B SZKLANY Hubert W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (5:11, 4:11, 2:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00 ⇨ 2021-12-07 17:00
25. UKS TS Sparta Lubań III - KTS Jelenia Góra IV 10:4
2   B BIAŁEK Bartłomiej X LIS Zbigniew 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:5) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W LIS Zbigniew
MARCHALEWICZ Wacław
3:1 (3:11, 11:2, 12:10, 11:8) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W MARCHALEWICZ Wacław 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z KOWALSKI Grzegorz 1:3 (15:17, 8:11, 15:13, 7:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
30. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań III 10:2
2   B MAKOWSKI Marek X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) ⇓
5   A AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
W BIAŁEK Bartłomiej
SKOWROŃSKI Kacper
3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
7   A AUGUST Krzysztof X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00 ⇨ 2021-12-21 17:30
35. UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice I 4:10
1   A BIAŁEK Bartłomiej W BUDIAKOWSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 6:11, 11:9) ⇑
7   A BIAŁEK Bartłomiej X STOS Dariusz 1:3 (3:11, 11:6, 2:11, 10:12) ⇓
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y STRZELECKI Daniel 3:0 (11:6, 11:9, 19:17) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-12 16:00
39. UKS TS Sparta Lubań III - UKS TS Sparta Lubań II 10:0
2   B BIAŁEK Bartłomiej X BRAŃSKI Artur 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X MARKUT Krystian
PAJDO Dawid
3:0 (11:1, 11:2, 11:4) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W MARKUT Krystian 3:0 (11:2, 11:1, 11:6) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-01-20 18:00
44. LKS Proszowa II - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
1   A SZPAK Artur W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇓
5   A SZPAK Artur
WICHŁACZ Patryk
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (2:11, 6:11, 9:11) ⇑
8   B SZULIM Zenon W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00 ⇨ 2022-02-17 17:00
48. UKS TS Sparta Lubań III - LZS Włosień III 10:1
1   A BIAŁEK Bartłomiej W KACZAŁKO Daniel 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
3:0 (13:11, 11:6, 11:9) ⇑
7   A BIAŁEK Bartłomiej X KACZAŁKO Barbara 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) ⇑
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y KACZAŁKO Artur 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:4) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-15 17:30
56. IKS Spin Bożejowice II - UKS TS Sparta Lubań III 4:10
1   A MARCZEWSKI Kazimierz W BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:7, 13:11) ⇓
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
CZARNECKI Cezary
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇑
8   B TALAR Andrzej W BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:3, 11:2) ⇓
12   C CZARNECKI Cezary W BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 10:12) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
60. UKS TS Sparta Lubań III - LZS TS Zaręba III 10:1
1   A BIAŁEK Bartłomiej W BARCZYK Jacek 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W BARCZYK Jacek
MUSIAŁOWSKI Fabian
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
7   A BIAŁEK Bartłomiej X KLIMCZAK Przemysław 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y SUJECKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00 ⇨ 2022-04-06 18:00
61. KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań III 10:8
1   A MARCHALEWICZ Wacław W BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) ⇓
5   A KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:8, 2:11) ⇑
8   B KOWALSKI Grzegorz W BIAŁEK Bartłomiej 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 12:14, 11:8) ⇓
12   C DĄBROWSKI Henryk W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
16   D KASPRZAK Regina W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
66. UKS TS Sparta Lubań III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 6:10
2   B BIAŁEK Bartłomiej X JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X HRYNIEWICZ Mirosław
JAGIEŁŁO Tadeusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z HRYNIEWICZ Mirosław 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 9:11, 9:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
71. IKS Spin Bożejowice I - UKS TS Sparta Lubań III 10:4
4   D BUDIAKOWSKI Paweł Z BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:13, 11:8, 11:9, 13:11) ⇓
6   B KACPERCZYK Kamil
STOS Martyna
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C STOS Dariusz Z BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓
13   B STOS Martyna Z BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇑