Bartłomiej Białek
Numer zawodnika: 161
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Henryków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 26208
Numer licencji okres.: 10036
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. LZS Henryków - UKS Maraton Pisarzowice 7:10
2   B BIAŁEK Bartłomiej X KOSAL Jakub 3:1 (11:5, 11:3, 8:11, 11:8) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W MAŁECKI Dariusz
JURECKI Jarosław
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W MAŁECKI Dariusz 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) ⇓
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z CZERNECKI Piotr 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇓
17   B BIAŁEK Bartłomiej Y URBAŃSKI Adam 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 8:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
5. KTS Jelenia Góra 4 - LZS Henryków 1:10
2   B KLUSKA Nikola X BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A KLUSKA Nikola
KLUSKA Janusz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
7   A KLUSKA Janusz X BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 11:13) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
14. LZS Henryków - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
2   B BIAŁEK Bartłomiej X STOS Martyna 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W STOS Martyna
BULATOVA Violeta
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W BULATOVA Violeta 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00
18. LZS Henryków - UKS TS Sparta Lubań 2 7:10
1   A BIAŁEK Bartłomiej W SZKLANY Kamil 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
7   A BIAŁEK Bartłomiej X PIETRYKOWSKI Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 2:11) ⇓
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y MAJCZAK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇓
15   A BIAŁEK Bartłomiej Z BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
22. LZS Henryków - LZS Włosień 2 10:7
2   B BIAŁEK Bartłomiej X DZIERLA Zdzisław 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) ⇓
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X GROCHALA Wiktor
SZELIGA Tomasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
8   B BIAŁEK Bartłomiej W GOŁOSZ Miłosz 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:7) ⇑
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z SZELIGA Tomasz 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) ⇓
17   B BIAŁEK Bartłomiej Y GROCHALA Wiktor 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:3) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
26. LKS Proszowa 2 - LZS Henryków 1:10
2   B SZULIM Zenon X BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 3:11) ⇑
6   B SUBOCZ Krzysztof
SZULIM Zenon
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
1:3 (8:11, 11:4, 4:11, 6:11) ⇑
7   A SUBOCZ Krzysztof X BIAŁEK Bartłomiej 2:3 (3:11, 7:11, 14:12, 11:8, 13:15) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 17:30
34. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Henryków 4:10
1   A MARCZEWSKI Kazimierz W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
6   B TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
8   B BARTH Mateusz W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
12   C FILIST Jarosław W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-08 17:00
37. UKS Maraton Pisarzowice - LZS Henryków 10:1
2   B URBAŃSKI Adam X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
5   A KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) ⇓
7   A CZERNECKI Piotr X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
41. LZS Henryków - KTS Jelenia Góra 4 10:1
1   A BIAŁEK Bartłomiej W TOMOŃ Krystian 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X TRYTEK Mieszko
TOMOŃ Krystian
3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
7   A BIAŁEK Bartłomiej X MARCHALEWICZ Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y KLUSKA Janusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 17:30
50. IKS Spin Bożejowice 3 - LZS Henryków 7:10
1   A NIKODEM Aleks W BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (11:5, 8:11, 5:11, 3:11) ⇑
5   A STOS Martyna
FABISIEWICZ Alan
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
8   B FABISIEWICZ Alan W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 13:11) ⇓
12   C NIKODEM Kamil W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇑
16   D STOS Martyna W BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 19:21) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-25 18:30
54. UKS TS Sparta Lubań 2 - LZS Henryków 10:4
2   B BRZOSTEK Mateusz X BIAŁEK Bartłomiej 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 7:11) ⇑
5   A MAJCZAK Marek
SZKLANY Kamil
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
7   A MAJCZAK Marek X BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇓
14   D SZKLANY Kamil X BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:6, 5:11, 11:6, 11:7) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00
58. LZS Włosień 2 - LZS Henryków 10:2
1   A ŚWIĘCICKI Mirosław W BIAŁEK Bartłomiej 2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 2:11, 6:11) ⇑
6   B DZIERLA Zdzisław
ŚWIĘCICKI Mirosław
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 9:11, 11:5) ⇓
8   B DZIERLA Zdzisław W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:8) ⇓
12   C SZELIGA Tomasz W BIAŁEK Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:1, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
616 AUGUST Krzysztof 1980
314 BARCZYK Jacek 1968
1850 BARTH Mateusz 1990
870 BEDNARZ Adrian 1984
1075 BOSAK Piotr 1975
1130 BRAŃSKI Artur 1978
171 BRAŃSKI Mateusz 2009
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
1590 BULATOVA Violeta 2006
609 CHOJNACKI Leszek 1963
20 CZARNECKI Cezary 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
831 DĄBROWSKI Henryk 1965
611 DYMEK Piotr 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
2098 FABISIEWICZ Alan 2014
317 FILAR Krzysztof 1968
1589 FILIST Jarosław 1972
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
17 KACPERCZYK Kamil 1989
986 KACZAŁKO Artur 2006
976 KACZAŁKO Barbara 1979
977 KACZAŁKO Daniel 1978
987 KACZAŁKO Joanna 2008
837 KASPRZAK Regina 1964
320 KLIMCZAK Przemysław 1969
2022 KLUSKA Janusz 1962
2018 KLUSKA Nikola 2009
329 KŁUSEK Robert 2004
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
908 KOSAL Jakub 2005
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
840 LIS Zbigniew 1958
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
175 MARKUT Krystian 2008
1809 NIKODEM Aleks 2010
1810 NIKODEM Kamil 1986
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
176 ORLIK Konrad 2012
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
322 ROK Tomasz 1983
848 SOKALSKI Wojciech 1960
443 SOLIŁO Marian 1968
19 STOS Dariusz 1966
183 STOS Martyna 1993
21 STRZELECKI Daniel 1978
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
325 SUJECKI Piotr 1982
982 SZELIGA Tomasz 1996
326 SZKLANY Hubert 1999
1816 SZKLANY Kamil 2000
445 SZPAK Artur 1970
1089 SZULIM Zenon 1981
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
2023 TOMOŃ Krystian 2010
328 TRAWICKI Damian 1998
1694 URBAŃSKI Adam 1971
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964