Marian Soliło
Numer zawodnika: 443
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS Proszowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 35731
Numer licencji okres.: 103
Data wydania: 03.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00
2. LZS Święci Radostów - LKS Proszowa 10:3
3   C SZŁABOWICZ Piotr Y SOLIŁO Marian 3:1 (11:4, 10:12, 11:4, 11:4) ⇓
6   B KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
X SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Edward
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:3) ⇓
9   D BOSAK Piotr Y SOLIŁO Marian 1:3 (11:5, 9:11, 4:11, 6:11) ⇑
11   A ŁAZAROWICZ Mariusz Y SOLIŁO Marian 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:4, 11:4) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-12 18:00
7. LKS Proszowa - KTS Jelenia Góra 3 3:10
1   A SOLIŁO Marian W BARTCZYSZYN Paweł 0:3 (7:11, 15:17, 7:11) ⇓
6   B SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
X KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
3:1 (11:6, 2:11, 11:4, 11:7) ⇑
7   A SOLIŁO Marian X KASPRZAK Regina 3:0 (11:3, 11:6, 13:11) ⇑
11   A SOLIŁO Marian Y KOWALSKI Grzegorz 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:8) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 17:30
13. IKS Spin Bożejowice - LKS Proszowa 10:2
1   A KACPERCZYK Kamil W SOLIŁO Marian 3:1 (11:5, 6:11, 11:9, 11:6) ⇓
5   A KACPERCZYK Kamil
MIKICIUK Mikołaj
W SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
3:1 (13:11, 8:11, 11:2, 11:9) ⇓
8   B MIKICIUK Mikołaj W SOLIŁO Marian 3:2 (11:13, 12:10, 11:8, 7:11, 12:10) ⇓
12   C STOS Dariusz W SOLIŁO Marian 3:1 (12:10, 11:7, 4:11, 11:2) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
18. LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 8:10
1   A SOLIŁO Marian W ZWONIK Mariusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) ⇓
5   A SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
W CHOJNACKI Leszek
ZALESSKI Bartłomiej
3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
7   A SOLIŁO Marian X CHOJNACKI Leszek 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:9) ⇑
11   A SOLIŁO Marian Y DYMEK Piotr 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
15   A SOLIŁO Marian Z ZALESSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00
24. KS Top Spin Miłków 2 - LKS Proszowa 10:2
3   C DYMEK Paweł Y SOLIŁO Marian 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B ZWOLIŃSKI Karol
BARAN Dawid
X SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇓
9   D MACHOWSKI Rafał Y SOLIŁO Marian 0:3 (9:11, 1:11, 3:11) ⇑
11   A ZWOLIŃSKI Karol Y SOLIŁO Marian 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 ⇨ 2023-11-09 18:00
29. LKS Proszowa - LZSTS Zaręba 2 3:10
1   A SOLIŁO Marian W ADAMCZUK Andrzej 1:3 (3:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇓
6   B SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Edward
X ADAMCZUK Mateusz
FILAR Krzysztof
3:0 (13:11, 11:8, 11:3) ⇑
7   A SOLIŁO Marian X ADAMCZUK Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
11   A SOLIŁO Marian Y LESZCZYŃSKI Roman 3:2 (13:11, 9:11, 11:9, 12:14, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
35. KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 10:6
1   A SYLWESTRZAK Grzegorz W SOLIŁO Marian 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
5   A KOZIEJ Dariusz
SYLWESTRZAK Grzegorz
W SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Edward
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇓
8   B MROZEK Jakub W SOLIŁO Marian 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇓
12   C OGONOWSKI Sylwester W SOLIŁO Marian 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
16   D KOZIEJ Dariusz W SOLIŁO Marian 3:0 (11:1, 11:9, 11:6) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 ⇨ 2023-12-07 18:00
40. LKS Proszowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:0
3   C SOLIŁO Marian Y RYBCZYŃSKI Michał 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:9) ⇑
5   A SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
W PAWŁOWSKI Andrzej
KRÓL Jakub
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
41. LKS Proszowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 6:10
3   C SOLIŁO Marian Y ZATYLNY Marek 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇑
6   B SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇓
10   C SOLIŁO Marian Z AUGUST Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
12   C SOLIŁO Marian W PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 12:10, 3:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
47. LKS Proszowa - LZS Święci Radostów 6:10
4   D SOLIŁO Marian Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:4) ⇑
5   A SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
W BOSAK Piotr
KOCIOŁEK Piotr
3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 4:11, 11:8) ⇑
9   D SOLIŁO Marian Y KOCIOŁEK Piotr 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 2:11) ⇓
14   D SOLIŁO Marian X BOSAK Piotr 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 11:7, 9:11) ⇓
16   D SOLIŁO Marian W ŁAZAROWICZ Mariusz 0:3 (7:11, 10:12, 1:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
52. KTS Jelenia Góra 3 - LKS Proszowa 10:7
4   D GROSS Wojciech Z SOLIŁO Marian 3:2 (11:7, 9:11, 11:3, 9:11, 11:5) ⇓
6   B KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
X SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
3:1 (8:11, 13:11, 13:11, 11:9) ⇓
10   C OLSZEWSKI Krzysztof Z SOLIŁO Marian 2:3 (11:8, 6:11, 14:16, 11:9, 10:12) ⇑
13   B KASPRZAK Regina Z SOLIŁO Marian 2:3 (15:17, 8:11, 11:4, 11:9, 8:11) ⇑
15   A KOWALSKI Grzegorz Z SOLIŁO Marian 3:0 (11:5, 15:13, 11:9) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
58. LKS Proszowa - IKS Spin Bożejowice 3:10
1   A SOLIŁO Marian W BUDIAKOWSKI Paweł 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 5:11) ⇓
6   B SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
X KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 13:15) ⇓
7   A SOLIŁO Marian X KACPERCZYK Kamil 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇓
11   A SOLIŁO Marian Y STRZELECKI Daniel 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
63. KS Top Spin Miłków - LKS Proszowa 4:10
1   A WAŁKUSKI Mirosław W SOLIŁO Marian 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 14:12) ⇓
5   A WAŁKUSKI Mirosław
CHOJNACKI Jakub
W ORDYNOWSKI Sławomir
SOLIŁO Marian
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
8   B CHOJNACKI Jakub W SOLIŁO Marian 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
12   C ZALESSKI Bartłomiej W SOLIŁO Marian 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 14:12, 9:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 ⇨ 2024-03-07 18:00
69. LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 2 10:8
2   B SOLIŁO Marian X MARZEWSKI Dariusz 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 14:12) ⇑
6   B SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
X DYMEK Paweł
MARZEWSKI Dariusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
8   B SOLIŁO Marian W ZWOLIŃSKI Karol 1:3 (11:7, 12:14, 9:11, 7:11) ⇓
13   B SOLIŁO Marian Z BARAN Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 4:11) ⇓
17   B SOLIŁO Marian Y DYMEK Paweł 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
74. LZSTS Zaręba 2 - LKS Proszowa 10:1
3   C LESZCZYŃSKI Roman Y SOLIŁO Marian 3:1 (7:11, 11:4, 11:2, 11:4) ⇓
6   B ADAMCZUK Mateusz
FILAR Krzysztof
X SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
3:0 (11:7, 11:3, 11:8) ⇓
9   D FILAR Krzysztof Y SOLIŁO Marian 3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 11:5) ⇓
11   A ADAMCZUK Andrzej Y SOLIŁO Marian 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
80. LKS Proszowa - KS Rackets Bogatynia 10:7
4   D SOLIŁO Marian Z KOZIEJ Dariusz 1:3 (9:11, 5:11, 11:8, 9:11) ⇓
6   B SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
X PODGÓRSKI Dariusz
TRYPUĆ Krzysztof
3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
9   D SOLIŁO Marian Y PODGÓRSKI Dariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) ⇑
14   D SOLIŁO Marian X TRYPUĆ Krzysztof 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) ⇑
16   D SOLIŁO Marian W MROZEK Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
86. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LKS Proszowa 10:0
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y SOLIŁO Marian 3:1 (11:3, 8:11, 11:4, 11:5) ⇓
6   B AUGUST Krzysztof
OLEJNIK Piotr
X GOŁUCKI Sławomir
SOLIŁO Marian
3:0 (12:10, 11:2, 11:7) ⇓
9   D AUGUST Krzysztof Y SOLIŁO Marian 3:2 (9:11, 11:4, 11:3, 10:12, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1596 BARAN Dawid 1995
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
1075 BOSAK Piotr 1975
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
971 BUTRYM Dariusz 1972
2087 CHOJNACKI Jakub 1993
609 CHOJNACKI Leszek 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
899 DUDA Kornel 1984
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
317 FILAR Krzysztof 1968
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
17 KACPERCZYK Kamil 1989
837 KASPRZAK Regina 1964
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
978 KONOPELSKI Józef 1949
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
1078 ŁAZAROWICZ Grzegorz 1993
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
844 MISKA Kamil 1988
1080 MOCZYDLAK Aneta 2000
845 MOTYKA Mariusz 1976
1561 MROZEK Jakub 1988
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
1378 MYŚLIWIEC Marek 1970
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
322 ROK Tomasz 1983
1941 RYBCZYŃSKI Michał 1990
19 STOS Dariusz 1966
21 STRZELECKI Daniel 1978
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
166 SZKLANY Krystian 1973
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
1134 SZUBA Wiesław 1959
1083 SZULWIŃSKI Kamil 1995
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
906 ŚWIRAD Przemysław 1991
849 TROĆ Remigiusz 1976
1598 TRYPUĆ Krzysztof 1984
740 TRYPUĆ Krzysztof 1986
907 URBAŃSKI Adam 1971
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
1869 ZALESSKI Bartłomiej 1966
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973