Adam Urbański
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: UKS Maraton Pisarzowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
5. UKS Maraton Pisarzowice - KS Top Spin Miłków 8:10
2   B URBAŃSKI Adam X ZWOLIŃSKI Karol 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 6:11) ⇓
5   A MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
W ZWOLIŃSKI Karol
ZWONIK Mariusz
0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇓
8   B URBAŃSKI Adam W ZWONIK Mariusz 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) ⇓
13   B URBAŃSKI Adam Z CHOJNACKI Leszek 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:5) ⇑
17   B URBAŃSKI Adam Y WAŁKUSKI Mirosław 1:3 (3:11, 11:9, 12:14, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
9. LZS Święci Radostów - UKS Maraton Pisarzowice 9:9
2   B BOSAK Piotr X URBAŃSKI Adam 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) ⇑
5   A ŁAZAROWICZ Mariusz
ZIMROZ Paweł
W MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
7   A ŁAZAROWICZ Mariusz X URBAŃSKI Adam 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:9) ⇓
14   D ZIMROZ Paweł X URBAŃSKI Adam 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 13:11) ⇓
18   C MOCZYDLAK Krystian X URBAŃSKI Adam 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
14. UKS Maraton Pisarzowice - LZS Włosień II 10:0
3   C URBAŃSKI Adam Y SZELIGA Tomasz 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) ⇑
6   B KOSAL Marek
URBAŃSKI Adam
X DZIERLA Zdzisław
SZELIGA Tomasz
3:1 (11:9, 10:12, 11:3, 11:5) ⇑
10   C URBAŃSKI Adam Z DZIERLA Zdzisław 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 12:10) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00
21. UKS Maraton Pisarzowice - KTS Jelenia Góra III 5:10
3   C URBAŃSKI Adam Y MOTYKA Mariusz 3:2 (11:13, 11:9, 8:11, 12:10, 11:9) ⇑
5   A KOSAL Marek
URBAŃSKI Adam
W GAWROŃSKI Waldemar
MOTYKA Mariusz
3:2 (11:5, 9:11, 3:11, 11:7, 11:9) ⇑
10   C URBAŃSKI Adam Z GRUSZKA Krzysztof 0:3 (10:12, 13:15, 9:11) ⇓
12   C URBAŃSKI Adam W GAWROŃSKI Waldemar 1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 4:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00 ⇨ 2021-12-13 18:00
39. UKS Maraton Pisarzowice - UKS TS Sparta Lubań 8:10
3   C URBAŃSKI Adam Y SZKLANY Krystian 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇓
6   B MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
X MAJCZAK Marek
ZAWADZKI Roman
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C URBAŃSKI Adam Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C URBAŃSKI Adam W ZAWADZKI Roman 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇓
18   C URBAŃSKI Adam X MAJCZAK Marek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
50. KS Top Spin Miłków - UKS Maraton Pisarzowice 10:4
4   D DYMEK Piotr Z URBAŃSKI Adam 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:9) ⇓
5   A ZWOLIŃSKI Karol
ZWONIK Mariusz
W CZERNECKI Piotr
URBAŃSKI Adam
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
10   C ZWONIK Mariusz Z URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
13   B WAŁKUSKI Mirosław Z URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00
54. UKS Maraton Pisarzowice - LZS Święci Radostów 9:9
2   B URBAŃSKI Adam X ZIMROZ Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
5   A MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
8   B URBAŃSKI Adam W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
13   B URBAŃSKI Adam Z SZULWIŃSKI Kamil 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 12:10) ⇑
17   B URBAŃSKI Adam Y KOCIOŁEK Piotr 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 10:12) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-21 18:00
59. LZS Włosień II - UKS Maraton Pisarzowice 3:10
1   A DZIERLA Zdzisław W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:2, 11:1) ⇓
6   B GROCHALA Wiktor
KORYTKOWSKI Tomasz
X KOSAL Marek
URBAŃSKI Adam
1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B GROCHALA Wiktor W URBAŃSKI Adam 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:8) ⇓
12   C KORYTKOWSKI Tomasz W URBAŃSKI Adam 1:3 (3:11, 6:11, 11:5, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 14:00
63. UKS Maraton Pisarzowice - LKS Proszowa 7:10
4   D URBAŃSKI Adam Z GOŁUCKI Sławomir 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) ⇓
6   B DUDA Kornel
URBAŃSKI Adam
X SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇓
9   D URBAŃSKI Adam Y SOLIŁO Marian 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 5:11) ⇓
14   D URBAŃSKI Adam X ŚLIWIŃSKI Edward 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
16   D URBAŃSKI Adam W SUBOCZ Krzysztof 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 15:00
78. LZS Włosień I - UKS Maraton Pisarzowice 10:3
1   A PASZKIEWICZ Wiesław W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇓
5   A GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
W MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:6, 11:3) ⇓
8   B GAWRYLUK Tomasz W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
12   C GOŁOSZ Miłosz W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-22 17:00
84. UKS TS Sparta Lubań - UKS Maraton Pisarzowice 10:5
4   D ŚCIEŻKA Łukasz Z URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
10   C MAJCZAK Marek Z URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
13   B SZKLANY Krystian Z URBAŃSKI Adam 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:5) ⇓
15   A SKOWROŃSKI Kacper Z URBAŃSKI Adam 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:6) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00
90. KS Rackets Bogatynia - UKS Maraton Pisarzowice 5:10
4   D PODGÓRSKI Dariusz Z URBAŃSKI Adam 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 12:10, 15:13) ⇓
6   B KOZIEJ Dariusz
SYLWESTRZAK Grzegorz
X ŚWIRAD Przemysław
URBAŃSKI Adam
3:0 (11:7, 11:6, 13:11) ⇓
10   C NOWAK Stanisław Z URBAŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
13   B KOZIEJ Dariusz Z URBAŃSKI Adam 3:1 (15:13, 5:11, 12:10, 11:7) ⇓
15   A SYLWESTRZAK Grzegorz Z URBAŃSKI Adam 2:3 (11:9, 9:11, 13:11, 8:11, 12:14) ⇑