Tomasz Gawryluk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LZS Włosień
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-08 17:30
3. LZS Włosień I - LZS Włosień II 10:5
3   C GAWRYLUK Tomasz Y GROCHALA Wiktor 3:0 (11:2, 11:2, 12:10) ⇑
6   B GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
X KONOPELSKI Józef
SZELIGA Tomasz
3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇑
10   C GAWRYLUK Tomasz Z DZIERLA Zdzisław 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇑
12   C GAWRYLUK Tomasz W SZELIGA Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-13 18:00
7. LKS Proszowa - LZS Włosień I 0:10
6   B SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
X BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
2:3 (13:11, 4:11, 11:7, 6:11, 3:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
11. LZS Włosień I - KTS Jelenia Góra III 4:10
6   B BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
X TROĆ Remigiusz
ŻUŁAWSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:2, 5:11, 11:13) ⇓
10   C GAWRYLUK Tomasz Z MIKIEL Waldemar 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇓
12   C GAWRYLUK Tomasz W GRUSZKA Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00 ⇨ 2021-11-08 17:30
17. LZS TS Zaręba II - LZS Włosień I 10:7
1   A ŚWIEŻAK Dawid W GAWRYLUK Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
5   A ADAMCZUK Andrzej
ŚWIEŻAK Dawid
W GAWRYLUK Tomasz
PASZKIEWICZ Wiesław
1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 11:13) ⇑
8   B ADAMCZUK Andrzej W GAWRYLUK Tomasz 1:3 (11:4, 4:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C FILAR Krzysztof W GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
16   D ROK Tomasz W GAWRYLUK Tomasz 1:3 (14:16, 17:15, 7:11, 4:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
23. LZS Włosień I - KS Rackets Bogatynia 10:0
3   C GAWRYLUK Tomasz Y PODGÓRSKI Dariusz 3:2 (6:11, 10:12, 11:7, 11:6, 11:9) ⇑
6   B GAWRYLUK Tomasz
PASZKIEWICZ Wiesław
X KOZIEJ Dariusz
PODGÓRSKI Dariusz
3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇑
10   C GAWRYLUK Tomasz Z SIADKOWSKI Ryszard 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
33. UKS Maraton Pisarzowice - LZS Włosień I 10:1
1   A CZERNECKI Piotr W GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
5   A CZERNECKI Piotr
MAŁECKI Dariusz
W GAWRYLUK Tomasz
PASZKIEWICZ Wiesław
3:1 (11:6, 11:4, 6:11, 11:5) ⇓
8   B GIL Witold W GAWRYLUK Tomasz 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-08 17:00
28. LZS Włosień I - UKS TS Sparta Lubań 7:10
2   B GAWRYLUK Tomasz X MAJCZAK Marek 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B GAWRYLUK Tomasz
OLECHNIK Dariusz
X MAJCZAK Marek
ZAWADZKI Roman
1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 8:11) ⇓
8   B GAWRYLUK Tomasz W ZAWADZKI Roman 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 12:14) ⇓
13   B GAWRYLUK Tomasz Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
17   B GAWRYLUK Tomasz Y SZKLANY Krystian 0:3 (6:11, 10:12, 13:15) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00
38. LZS Włosień I - KS Top Spin Miłków 7:10
3   C GAWRYLUK Tomasz Y CHOJNACKI Leszek 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇑
5   A GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
W ZWOLIŃSKI Karol
ZWONIK Mariusz
2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:7, 8:11) ⇓
10   C GAWRYLUK Tomasz Z ZWOLIŃSKI Karol 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇓
12   C GAWRYLUK Tomasz W ZWONIK Mariusz 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:8) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00 ⇨ 2021-12-20 18:00
43. LZS Święci Radostów - LZS Włosień I 10:6
1   A SZŁABOWICZ Piotr W GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
6   B BOSAK Piotr
ZIMROZ Paweł
X GAWRYLUK Tomasz
ŻOŁOPA Krzysztof
3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:6) ⇓
8   B ZIMROZ Paweł W GAWRYLUK Tomasz 3:1 (11:8, 4:11, 11:5, 11:5) ⇓
12   C BOSAK Piotr W GAWRYLUK Tomasz 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 9:11) ⇑
16   D KOCIOŁEK Piotr W GAWRYLUK Tomasz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:5) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00 ⇨ 2022-01-10 18:00
48. LZS Włosień II - LZS Włosień I 1:10
6   B GROCHALA Wiktor
KORYTKOWSKI Tomasz
X GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
0:3 (2:11, 5:11, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00 ⇨ 2022-01-25 18:00
52. LKS Proszowa - LZS Włosień I 4:10
3   C SOLIŁO Marian Y GAWRYLUK Tomasz 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 5:11) ⇑
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
W GAWRYLUK Tomasz
BATÓG Tomasz
1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 5:11) ⇑
9   D ŚLIWIŃSKI Edward Y GAWRYLUK Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇑
11   A SUBOCZ Krzysztof Y GAWRYLUK Tomasz 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 14:16) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-22 18:30
56. KTS Jelenia Góra III - LZS Włosień I 10:1
4   D MOTYKA Mariusz Z GAWRYLUK Tomasz 0:3 (6:11, 10:12, 2:11) ⇑
5   A KOSAL Maciej
TROĆ Remigiusz
W GAWRYLUK Tomasz
ŻOŁOPA Krzysztof
3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:8) ⇓
10   C KOSAL Maciej Z GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 17:30
62. LZS Włosień I - LZS TS Zaręba II 3:10
3   C GAWRYLUK Tomasz Y ADAMCZUK Andrzej 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 13:15, 12:14) ⇓
5   A BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
W ADAMCZUK Andrzej
ŚWIEŻAK Dawid
3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) ⇑
10   C GAWRYLUK Tomasz Z ROK Tomasz 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) ⇓
12   C GAWRYLUK Tomasz W LESZCZYŃSKI Roman 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
68. KS Rackets Bogatynia - LZS Włosień I 0:10
2   B OGONOWSKI Sylwester X GAWRYLUK Tomasz 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇑
5   A KOZIEJ Dariusz
PODGÓRSKI Dariusz
W BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇑
7   A SYLWESTRZAK Grzegorz X GAWRYLUK Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 10:12) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00 ⇨ 2022-03-24 17:30
73. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień I 10:5
2   B SZKLANY Krystian X GAWRYLUK Tomasz 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 13:11) ⇓
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 13:11) ⇓
7   A ŚCIEŻKA Łukasz X GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) ⇓
14   D ZAWADZKI Roman X GAWRYLUK Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 15:00
78. LZS Włosień I - UKS Maraton Pisarzowice 10:3
2   B GAWRYLUK Tomasz X MAŁECKI Dariusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:8) ⇑
5   A GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
W MAŁECKI Dariusz
URBAŃSKI Adam
3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:6, 11:3) ⇑
8   B GAWRYLUK Tomasz W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
13   B GAWRYLUK Tomasz Z CZERNECKI Piotr 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
83. KS Top Spin Miłków - LZS Włosień I 10:7
2   B WAŁKUSKI Mirosław X GAWRYLUK Tomasz 1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B DYMEK Paweł
DYMEK Piotr
X GAWRYLUK Tomasz
ŚWIĘCICKI Mirosław
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑
7   A ZWOLIŃSKI Karol X GAWRYLUK Tomasz 3:1 (2:11, 11:9, 11:3, 11:7) ⇓
14   D DYMEK Piotr X GAWRYLUK Tomasz 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 10:00
88. LZS Włosień I - LZS Święci Radostów 10:7
2   B GAWRYLUK Tomasz X ZIMROZ Paweł 3:2 (7:11, 12:10, 7:11, 12:10, 11:5) ⇑
5   A BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
W BOSAK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:2 (11:1, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10) ⇑
8   B GAWRYLUK Tomasz W WÓJTOWICZ Mateusz 3:0 (12:10, 11:5, 12:10) ⇑
13   B GAWRYLUK Tomasz Z ŁAZAROWICZ Mariusz 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇓
17   B GAWRYLUK Tomasz Y SZŁABOWICZ Piotr 3:2 (11:9, 12:10, 5:11, 5:11, 11:8) ⇑