Andrzej Białek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-06 17:00
3. UKS TS Sparta Lubań II - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
4   D PIETRYKOWSKI Dominik Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A ORLIK Konrad
SKRZYPIEC Filip
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C MASŁOWSKI Dariusz Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
8. UKS TS Sparta Lubań III - LKS Proszowa II 10:2
3   C BIAŁEK Andrzej Y WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W WICHŁACZ Patryk
ZIELIŃSKI Wiktor
3:0 (11:7, 11:7, 12:10) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z SIEROCIŃSKI WOJCIECH 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W SZULIM Zenon 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:9) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-29 17:00
12. LZS Włosień III - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
3   C KACZAŁKO Artur Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇑
5   A KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D WYPIORCZYK Łukasz Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00 ⇨ 2021-11-25 17:00
20. UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice II 9:9
1   A BIAŁEK Andrzej W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
KWIATKOWSKI Jan
X CZARNECKI Cezary
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:2, 8:11, 11:6, 11:7) ⇑
7   A BIAŁEK Andrzej X CZARNECKI Cezary 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) ⇑
11   A BIAŁEK Andrzej Y MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
15   A BIAŁEK Andrzej Z TALAR Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
24. LZS TS Zaręba III - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
3   C KLIMCZAK Przemysław Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D MUSIAŁOWSKI Fabian Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) ⇑
11   A KŁUSEK Robert Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00 ⇨ 2021-12-07 17:00
25. UKS TS Sparta Lubań III - KTS Jelenia Góra IV 10:4
3   C BIAŁEK Andrzej Y MROWCA Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W LIS Zbigniew
MARCHALEWICZ Wacław
3:1 (3:11, 11:2, 12:10, 11:8) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z KOWALSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W MARCHALEWICZ Wacław 3:2 (10:12, 11:6, 9:11, 11:5, 12:10) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
30. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań III 10:2
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y BIAŁEK Andrzej 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:8) ⇓
6   B HRYNIEWICZ Mirosław
PRZYLEPA Zbigniew
X BIAŁEK Andrzej
KWIATKOWSKI Jan
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 6:11) ⇑
9   D HRYNIEWICZ Mirosław Y BIAŁEK Andrzej 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
11   A AUGUST Krzysztof Y BIAŁEK Andrzej 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00 ⇨ 2021-12-21 17:30
35. UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice I 4:10
3   C BIAŁEK Andrzej Y STRZELECKI Daniel 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:9) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 6:11, 11:9) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z KACPERCZYK Kamil 1:3 (16:18, 11:6, 3:11, 3:11) ⇓
12   C BIAŁEK Andrzej W BUDIAKOWSKI Paweł 2:3 (13:11, 9:11, 4:11, 11:8, 10:12) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-12 16:00
39. UKS TS Sparta Lubań III - UKS TS Sparta Lubań II 10:0
3   C BIAŁEK Andrzej Y BRAŃSKI Bartosz 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X MARKUT Krystian
PAJDO Dawid
3:0 (11:1, 11:2, 11:4) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z PAJDO Dawid 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-01-20 18:00
44. LKS Proszowa II - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
3   C WICHŁACZ Patryk Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) ⇑
5   A SZPAK Artur
WICHŁACZ Patryk
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (2:11, 6:11, 9:11) ⇑
9   D SIEROCIŃSKI WOJCIECH Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
11   A SZPAK Artur Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00 ⇨ 2022-02-17 17:00
48. UKS TS Sparta Lubań III - LZS Włosień III 10:1
3   C BIAŁEK Andrzej Y KACZAŁKO Artur 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
3:0 (13:11, 11:6, 11:9) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z KACZAŁKO Joanna 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-15 17:30
56. IKS Spin Bożejowice II - UKS TS Sparta Lubań III 4:10
3   C CZARNECKI Cezary Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 11:13) ⇑
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
CZARNECKI Cezary
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇑
9   D MIKICIUK Mikołaj Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
11   A MARCZEWSKI Kazimierz Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
60. UKS TS Sparta Lubań III - LZS TS Zaręba III 10:1
3   C BIAŁEK Andrzej Y SUJECKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W BARCZYK Jacek
MUSIAŁOWSKI Fabian
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z MUSIAŁOWSKI Fabian 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00 ⇨ 2022-04-06 18:00
61. KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań III 10:8
3   C DĄBROWSKI Henryk Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:8, 2:11) ⇑
9   D KASPRZAK Regina Y BIAŁEK Andrzej 3:0 (18:16, 11:2, 17:15) ⇓
11   A MARCHALEWICZ Wacław Y BIAŁEK Andrzej 2:3 (5:11, 5:11, 11:6, 11:4, 5:11) ⇑
17   B KOWALSKI Grzegorz Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
66. UKS TS Sparta Lubań III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 6:10
1   A BIAŁEK Andrzej W AUGUST Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X HRYNIEWICZ Mirosław
JAGIEŁŁO Tadeusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
7   A BIAŁEK Andrzej X JAGIEŁŁO Tadeusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
11   A BIAŁEK Andrzej Y MAKOWSKI Marek 2:3 (11:6, 9:11, 12:14, 11:9, 10:12) ⇓
15   A BIAŁEK Andrzej Z HRYNIEWICZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
71. IKS Spin Bożejowice I - UKS TS Sparta Lubań III 10:4
2   B STOS Martyna X BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
6   B KACPERCZYK Kamil
STOS Martyna
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A KACPERCZYK Kamil X BIAŁEK Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) ⇓
14   D BUDIAKOWSKI Paweł X BIAŁEK Andrzej 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 6:11, 11:9) ⇓