Andrzej Białek
Numer zawodnika: 160
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: LZS Henryków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7117
Numer licencji okres.: 10035
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. LZS Henryków - UKS Maraton Pisarzowice 7:10
3   C BIAŁEK Andrzej Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W MAŁECKI Dariusz
JURECKI Jarosław
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z CZERNECKI Piotr 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) ⇓
12   C BIAŁEK Andrzej W MAŁECKI Dariusz 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:6, 11:6) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
5. KTS Jelenia Góra 4 - LZS Henryków 1:10
3   C TRYTEK Mieszko Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 2:11) ⇑
5   A KLUSKA Nikola
KLUSKA Janusz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
9   D MARCHALEWICZ Szymon Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A KLUSKA Janusz Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
14. LZS Henryków - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
3   C BIAŁEK Andrzej Y NIKODEM Kamil 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W STOS Martyna
BULATOVA Violeta
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z NIKODEM Aleks 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W BULATOVA Violeta 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00
18. LZS Henryków - UKS TS Sparta Lubań 2 7:10
3   C BIAŁEK Andrzej Y KOBYLARZ Jakub 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:9) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z BRZOSTEK Mateusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W SZKLANY Kamil 3:2 (11:9, 9:11, 11:2, 9:11, 11:6) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
22. LZS Henryków - LZS Włosień 2 10:7
3   C BIAŁEK Andrzej Y GROCHALA Wiktor 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X GROCHALA Wiktor
SZELIGA Tomasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z SZELIGA Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W GOŁOSZ Miłosz 3:1 (13:11, 11:8, 5:11, 11:8) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
26. LKS Proszowa 2 - LZS Henryków 1:10
3   C WICHŁACZ Patryk Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B SUBOCZ Krzysztof
SZULIM Zenon
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
1:3 (8:11, 11:4, 4:11, 6:11) ⇑
9   D KARATYSZ Martyna Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇑
11   A SUBOCZ Krzysztof Y BIAŁEK Andrzej 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 17:30
34. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Henryków 4:10
4   D CZARNECKI Cezary Z BIAŁEK Andrzej 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 7:11) ⇑
6   B TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
10   C FILIST Jarosław Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
13   B BARTH Mateusz Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-08 17:00
37. UKS Maraton Pisarzowice - LZS Henryków 10:1
4   D KOSAL Marek Z BIAŁEK Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
5   A KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) ⇓
10   C MAŁECKI Dariusz Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
41. LZS Henryków - KTS Jelenia Góra 4 10:1
3   C BIAŁEK Andrzej Y KLUSKA Janusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X TRYTEK Mieszko
TOMOŃ Krystian
3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z TRYTEK Mieszko 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 17:30
50. IKS Spin Bożejowice 3 - LZS Henryków 7:10
3   C NIKODEM Kamil Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (11:9, 3:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A STOS Martyna
FABISIEWICZ Alan
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
9   D STOS Martyna Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A NIKODEM Aleks Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
17   B FABISIEWICZ Alan Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-25 18:30
54. UKS TS Sparta Lubań 2 - LZS Henryków 10:4
3   C PIETRYKOWSKI Piotr Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (8:11, 10:12, 2:11) ⇑
5   A MAJCZAK Marek
SZKLANY Kamil
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
9   D SZKLANY Kamil Y BIAŁEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 15:13) ⇓
11   A SZKLANY Hubert Y BIAŁEK Andrzej 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00
58. LZS Włosień 2 - LZS Henryków 0:10 walkower
3   C SZELIGA Tomasz Y BIAŁEK Andrzej 3:2 (11:6, 5:11, 12:14, 11:4, 11:5) -
6   B DZIERLA Zdzisław
ŚWIĘCICKI Mirosław
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 9:11, 11:5) -
9   D GOŁOSZ Miłosz Y BIAŁEK Andrzej 3:2 (11:9, 6:11, 5:11, 11:5, 14:12) -
11   A ŚWIĘCICKI Mirosław Y BIAŁEK Andrzej 3:1 (11:7, 11:3, 4:11, 11:6) -
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 ⇨ 2024-04-20 10:00
62. LZS Henryków - LKS Proszowa 2 10:2
3   C BIAŁEK Andrzej Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W ZIELIŃSKI Wiktor
SZULIM Zenon
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z CHODOROWSKI Bogdan 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:5) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W ZIELIŃSKI Wiktor 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
70. LZS Henryków - IKS Spin Bożejowice 2 10:2
3   C BIAŁEK Andrzej Y CZARNECKI Cezary 3:1 (11:5, 3:11, 11:5, 11:7) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X MARCZEWSKI Kazimierz
CZARNECKI Cezary
3:0 (15:13, 11:7, 11:8) ⇑
10   C BIAŁEK Andrzej Z FILIST Jarosław 3:2 (4:11, 12:10, 4:11, 11:6, 11:5) ⇑
12   C BIAŁEK Andrzej W MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1850 BARTH Mateusz 1990
170 BRAŃSKI Bartosz 2012
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
1590 BULATOVA Violeta 2006
438 CHODOROWSKI Bogdan 1954
20 CZARNECKI Cezary 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
831 DĄBROWSKI Henryk 1965
611 DYMEK Piotr 1964
2098 FABISIEWICZ Alan 2014
317 FILAR Krzysztof 1968
1589 FILIST Jarosław 1972
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
17 KACPERCZYK Kamil 1989
986 KACZAŁKO Artur 2006
987 KACZAŁKO Joanna 2008
450 KARATYSZ Martyna 2003
837 KASPRZAK Regina 1964
320 KLIMCZAK Przemysław 1969
2022 KLUSKA Janusz 1962
329 KŁUSEK Robert 2004
1776 KOBYLARZ Jakub 2001
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
902 KOSAL Marek 1972
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
184 KURASZ Zbigniew 1960
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
625 MAKOWSKI Marek 1959
903 MAŁECKI Dariusz 1966
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
1131 MASŁOWSKI Dariusz 1997
16 MIKICIUK Mikołaj 2010
846 MROWCA Piotr 1985
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
1809 NIKODEM Aleks 2010
1810 NIKODEM Kamil 1986
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
177 PAJDO Dawid 2012
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
178 PIETRYKOWSKI Dominik 2010
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
322 ROK Tomasz 1983
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
443 SOLIŁO Marian 1968
19 STOS Dariusz 1966
183 STOS Martyna 1993
21 STRZELECKI Daniel 1978
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
325 SUJECKI Piotr 1982
982 SZELIGA Tomasz 1996
326 SZKLANY Hubert 1999
1816 SZKLANY Kamil 2000
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
445 SZPAK Artur 1970
1089 SZULIM Zenon 1981
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
328 TRAWICKI Damian 1998
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1694 URBAŃSKI Adam 1971
448 WICHŁACZ Patryk 2002
989 WYPIORCZYK Łukasz 2004
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964