Numer zawodnika: | 1589 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1972 |
Przynależność klubowa: | IKS Spin Bożejowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 42826 |
Numer licencji okres.: | 5120 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 17:30 2. IKS Spin Bożejowice 3 - IKS Spin Bożejowice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | NIKODEM Kamil | Y | FILIST Jarosław | 3:0 (11:5, 11:7, 15:13) | ||
5 | A |
NOWAKOWSKI Niko BULATOVA Violeta |
W |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
0:3 (7:11, 4:11, 4:11) | ||
9 | D | NIKODEM Aleks | Y | FILIST Jarosław | 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 8:11) | ||
11 | A | BULATOVA Violeta | Y | FILIST Jarosław | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30 7. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 2:10 |
|||||||
2 | B | FILIST Jarosław | X | PIETRYKOWSKI Piotr | 3:1 (11:9, 9:11, 13:11, 11:7) | ||
6 | B |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
X |
MAJCZAK Marek ŚCIEŻKA Łukasz |
0:3 (10:12, 7:11, 11:13) | ||
8 | B | FILIST Jarosław | W | BRZOSTEK Mateusz | 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 12:10) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 11. LZS Włosień 2 - IKS Spin Bożejowice 2 10:2 |
|||||||
1 | A | DZIERLA Zdzisław | W | FILIST Jarosław | 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
SZELIGA Tomasz KĘSY Paweł |
W |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
3:0 (11:8, 12:10, 11:5) | ||
8 | B | SZELIGA Tomasz | W | FILIST Jarosław | 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 14:12) | ||
12 | C | GOŁOSZ Miłosz | W | FILIST Jarosław | 3:2 (11:6, 7:11, 6:11, 15:13, 14:12) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 17:30 16. IKS Spin Bożejowice 2 - LKS Proszowa 2 10:0 |
|||||||
1 | A | FILIST Jarosław | W | SIEROCIŃSKI Wojciech | 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) | ||
5 | A |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
W |
SZULIM Zenon MICHALEWSKI Adrian |
3:0 (11:5, 11:9, 11:4) | ||
7 | A | FILIST Jarosław | X | SZULIM Zenon | 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:30 28. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS Maraton Pisarzowice 1:10 |
|||||||
1 | A | FILIST Jarosław | W | URBAŃSKI Adam | 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) | ||
5 | A |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
W |
MAŁECKI Dariusz JURECKI Jarosław |
2:3 (6:11, 11:4, 7:11, 11:6, 9:11) | ||
7 | A | FILIST Jarosław | X | MAŁECKI Dariusz | 2:3 (9:11, 11:8, 11:4, 12:14, 8:11) | ||
11 | A | FILIST Jarosław | Y | KOSAL Marek | 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-12 17:30 29. KTS Jelenia Góra 4 - IKS Spin Bożejowice 2 8:10 |
|||||||
1 | A | TRYTEK Mieszko | W | FILIST Jarosław | 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) | ||
5 | A |
TRYTEK Mieszko TOMOŃ Krystian |
W |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:5) | ||
8 | B | TOMOŃ Krystian | W | FILIST Jarosław | 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | KLUSKA Nikola | W | FILIST Jarosław | 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) | ||
16 | D | MARCHALEWICZ Szymon | W | FILIST Jarosław | 1:3 (13:11, 0:11, 8:11, 6:11) | ||
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 17:30 34. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Henryków 4:10 |
|||||||
3 | C | FILIST Jarosław | Y | SZUBA Wiesław | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
TALAR Andrzej FILIST Jarosław |
X |
BIAŁEK Andrzej BIAŁEK Bartłomiej |
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | ||
10 | C | FILIST Jarosław | Z | BIAŁEK Andrzej | 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) | ||
12 | C | FILIST Jarosław | W | BIAŁEK Bartłomiej | 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) | ||
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30 38. IKS Spin Bożejowice 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:2 |
|||||||
1 | A | FILIST Jarosław | W | KURASZ Zbigniew | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
5 | A |
CZARNECKI Cezary FILIST Jarosław |
W |
STOS Martyna KURASZ Zbigniew |
3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:5) | ||
7 | A | FILIST Jarosław | X | NIKODEM Kamil | 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) | ||
11 | A | FILIST Jarosław | Y | STOS Martyna | 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) | ||
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-12 18:30 43. UKS TS Sparta Lubań 2 - IKS Spin Bożejowice 2 10:4 |
|||||||
1 | A | MAJCZAK Marek | W | FILIST Jarosław | 3:1 (7:11, 11:5, 11:1, 11:6) | ||
5 | A |
PIETRYKOWSKI Piotr BRZOSTEK Mateusz |
W |
TALAR Andrzej FILIST Jarosław |
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | BRZOSTEK Mateusz | W | FILIST Jarosław | 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) | ||
12 | C | PIETRYKOWSKI Piotr | W | FILIST Jarosław | 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 12:14, 7:11) | ||
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-23 17:30 47. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Włosień 2 1:10 |
|||||||
1 | A | FILIST Jarosław | W | DZIERLA Zdzisław | 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) | ||
5 | A |
TALAR Andrzej FILIST Jarosław |
W |
SZELIGA Tomasz KĘSY Paweł |
1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 7:11) | ||
7 | A | FILIST Jarosław | X | SZELIGA Tomasz | 2:3 (11:3, 7:11, 11:6, 9:11, 9:11) | ||
11 | A | FILIST Jarosław | Y | KĘSY Paweł | 2:3 (8:11, 11:9, 11:8, 6:11, 3:11) | ||
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-02-29 18:00 52. LKS Proszowa 2 - IKS Spin Bożejowice 2 0:10 |
|||||||
1 | A | ZIELIŃSKI Wiktor | W | FILIST Jarosław | 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
CHODOROWSKI Bogdan SIEROCIŃSKI Wojciech |
X |
MARCZEWSKI Kazimierz FILIST Jarosław |
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | SZULIM Zenon | W | FILIST Jarosław | 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 7:11) |