Mateusz Brzostek
Numer zawodnika: 1511
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46859
Numer licencji okres.: 7761
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. UKS TS Sparta Lubań 2 - LZSTS Zaręba 3 10:3
2   B BRZOSTEK Mateusz X KLIMCZAK Przemysław 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
5   A SKOWROŃSKI Kacper
BRZOSTEK Mateusz
W MUSIAŁOWSKI Fabian
BARCZYK Jacek
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
8   B BRZOSTEK Mateusz W MUSIAŁOWSKI Fabian 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
13   B BRZOSTEK Mateusz Z MAZUR Gracjan 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
7. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 2:10
1   A MARCZEWSKI Kazimierz W BRZOSTEK Mateusz 1:3 (6:11, 9:11, 14:12, 6:11) ⇑
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
W PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 2:11) ⇑
8   B FILIST Jarosław W BRZOSTEK Mateusz 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 12:10) ⇓
12   C CZARNECKI Cezary W BRZOSTEK Mateusz 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 11:5, 11:13) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
10. UKS TS Sparta Lubań 2 - UKS Maraton Pisarzowice 6:10
3   C BRZOSTEK Mateusz Y MAŁECKI Dariusz 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
W KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C BRZOSTEK Mateusz Z CZERNECKI Piotr 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
12   C BRZOSTEK Mateusz W KOSAL Marek 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:8) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
13. KTS Jelenia Góra 4 - UKS TS Sparta Lubań 2 4:10
4   D TOMOŃ Krystian Z BRZOSTEK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B TRYTEK Mieszko
TOMOŃ Krystian
X PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
10   C MARCHALEWICZ Szymon Z BRZOSTEK Mateusz 3:1 (11:6, 11:4, 6:11, 13:11) ⇓
13   B KLUSKA Nikola Z BRZOSTEK Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00
18. LZS Henryków - UKS TS Sparta Lubań 2 7:10
4   D SZUBA Wiesław Z BRZOSTEK Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇓
10   C BIAŁEK Andrzej Z BRZOSTEK Mateusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇓
13   B KWIATKOWSKI Jan Z BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
15   A BIAŁEK Bartłomiej Z BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:30
32. UKS TS Sparta Lubań 2 - LZS Włosień 2 10:4
2   B BRZOSTEK Mateusz X IWANOWSKI Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3) ⇑
6   B PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
X DZIERLA Zdzisław
SZELIGA Tomasz
1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
8   B BRZOSTEK Mateusz W GROCHALA Wiktor 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
36. LKS Proszowa 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 6:10
2   B SZULIM Zenon X BRZOSTEK Mateusz 0:3 (12:14, 8:11, 5:11) ⇑
5   A SUBOCZ Krzysztof
MICHALEWSKI Adrian
W BRZOSTEK Mateusz
SZKLANY Kamil
0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇑
7   A SUBOCZ Krzysztof X BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
14   D SIEROCIŃSKI Wojciech X BRZOSTEK Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-12 18:30
43. UKS TS Sparta Lubań 2 - IKS Spin Bożejowice 2 10:4
2   B BRZOSTEK Mateusz X CZARNECKI Cezary 3:0 (12:10, 11:2, 11:4) ⇑
5   A PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
W TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) ⇑
8   B BRZOSTEK Mateusz W FILIST Jarosław 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) ⇓
13   B BRZOSTEK Mateusz Z TALAR Andrzej 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 12:10) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00
46. UKS Maraton Pisarzowice - UKS TS Sparta Lubań 2 10:0
4   D KOSAL Marek Z BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
5   A KOSAL Marek
JURECKI Jarosław
W PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:7, 11:8) ⇓
10   C URBAŃSKI Adam Z BRZOSTEK Mateusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1596 BARAN Dawid 1995
1778 BARCZYK Jacek 1968
1850 BARTH Mateusz 1990
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
1590 BULATOVA Violeta 2006
438 CHODOROWSKI Bogdan 1954
20 CZARNECKI Cezary 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
610 DYMEK Paweł 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
1589 FILIST Jarosław 1972
975 GROCHALA Wiktor 1972
1819 GROSS Wojciech 1981
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
2003 IWANOWSKI Piotr 1963
1668 JANUSZ Witold 2009
320 KLIMCZAK Przemysław 1969
2018 KLUSKA Nikola 2009
329 KŁUSEK Robert 2004
978 KONOPELSKI Józef 1949
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
902 KOSAL Marek 1972
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
903 MAŁECKI Dariusz 1966
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
330 MAZUR Gracjan 2003
1818 MICHALEWSKI Adrian 2008
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
844 MISKA Kamil 1988
1561 MROZEK Jakub 1988
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
1851 RATAJ Paweł 1991
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
794 SŁOWIK Robert 1966
183 STOS Martyna 1993
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
325 SUJECKI Piotr 1982
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
1134 SZUBA Wiesław 1959
1089 SZULIM Zenon 1981
22 TALAR Andrzej 1951
2023 TOMOŃ Krystian 2010
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1694 URBAŃSKI Adam 1971
448 WICHŁACZ Patryk 2002
1620 WOJCIECHOWSKI Łukasz 2010
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951