Zbigniew Kurasz
Numer zawodnika: 184
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: IKS Spin Bożejowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 5914
Numer licencji okres.: 5124
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 17:30 ⇨ 2023-09-29 17:00
4. LZSTS Zaręba 2 - IKS Spin Bożejowice 10:2
1   A SZYMAŃSKI Dariusz W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇓
6   B LESZCZYŃSKI Roman
SZYMAŃSKI Dariusz
X KURASZ Zbigniew
MIKICIUK Mikołaj
3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇓
8   B FILAR Krzysztof W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
12   C CZARNIECKI Piotr W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00
27. LZS Włosień 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:3
4   D SZELIGA Tomasz Z KURASZ Zbigniew 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇓
6   B SZELIGA Tomasz
IWANOWSKI Piotr
X KURASZ Zbigniew
NIKODEM Aleks
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
10   C IWANOWSKI Piotr Z KURASZ Zbigniew 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:9) ⇓
13   B ŚWIĘCICKI Mirosław Z KURASZ Zbigniew 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-12 17:30
31. IKS Spin Bożejowice 3 - LKS Proszowa 2 10:3
1   A KURASZ Zbigniew W SUBOCZ Krzysztof 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 12:14) ⇓
6   B STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
X WICHŁACZ Patryk
KARATYSZ Martyna
3:2 (11:2, 11:7, 11:13, 9:11, 11:7) ⇑
7   A KURASZ Zbigniew X SZULIM Zenon 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) ⇑
11   A KURASZ Zbigniew Y WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
38. IKS Spin Bożejowice 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
1   A FILIST Jarosław W KURASZ Zbigniew 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A CZARNECKI Cezary
FILIST Jarosław
W STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:5) ⇓
8   B MARCZEWSKI Kazimierz W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) ⇓
12   C CZARNECKI Cezary W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-09 17:30
42. IKS Spin Bożejowice 3 - UKS Maraton Pisarzowice 2:10
4   D KURASZ Zbigniew Z MAŁECKI Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A STOS Martyna
KURASZ Zbigniew
W MAŁECKI Dariusz
JURECKI Jarosław
0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇓
9   D KURASZ Zbigniew Y CZERNECKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1596 BARAN Dawid 1995
314 BARCZYK Jacek 1968
160 BIAŁEK Andrzej 1965
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
20 CZARNECKI Cezary 1963
315 CZARNIECKI Piotr 1983
898 CZERNECKI Piotr 1985
831 DĄBROWSKI Henryk 1965
610 DYMEK Paweł 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
1589 FILIST Jarosław 1972
172 GŁOWACKI Filip 2011
975 GROCHALA Wiktor 1972
619 HRYNIEWICZ Mirosław 1953
2003 IWANOWSKI Piotr 1963
621 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956
1668 JANUSZ Witold 2009
17 KACPERCZYK Kamil 1989
986 KACZAŁKO Artur 2006
977 KACZAŁKO Daniel 1978
450 KARATYSZ Martyna 2003
837 KASPRZAK Regina 1964
329 KŁUSEK Robert 2004
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
840 LIS Zbigniew 1958
174 MADURA Michał 2004
903 MAŁECKI Dariusz 1966
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1131 MASŁOWSKI Dariusz 1997
330 MAZUR Gracjan 2003
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
1154 PĘDLOWSKI Łukasz 2006
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
19 STOS Dariusz 1966
21 STRZELECKI Daniel 1978
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
325 SUJECKI Piotr 1982
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
445 SZPAK Artur 1970
1134 SZUBA Wiesław 1959
1089 SZULIM Zenon 1981
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
1735 TRYTEK Mieszko 2012
448 WICHŁACZ Patryk 2002
181 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009
989 WYPIORCZYK Łukasz 2004
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
985 ŻOŁOPA Krzysztof 1959