Wojciech Sierociński
Numer zawodnika: 442
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1951
Przynależność klubowa: LKS Proszowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 43451
Numer licencji okres.: 102
Data wydania: 03.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. LZS Włosień 2 - LKS Proszowa 2 10:3
4   D SZELIGA Tomasz Z SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
6   B DZIERLA Zdzisław
ŚWIĘCICKI Mirosław
X SIEROCIŃSKI Wojciech
SZULIM Zenon
1:3 (5:11, 11:9, 11:13, 8:11) ⇑
10   C ŚWIĘCICKI Mirosław Z SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
13   B GOŁOSZ Miłosz Z SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 17:30
16. IKS Spin Bożejowice 2 - LKS Proszowa 2 10:0
1   A FILIST Jarosław W SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) ⇓
6   B MARCZEWSKI Kazimierz
SZEWCÓW Marek
X CHODOROWSKI Bogdan
SIEROCIŃSKI Wojciech
3:2 (2:11, 11:6, 13:11, 8:11, 11:9) ⇓
8   B CZARNECKI Cezary W SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
19. LKS Proszowa 2 - UKS Maraton Pisarzowice 1:10
2   B SIEROCIŃSKI Wojciech X JURECKI Jarosław 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
21. KTS Jelenia Góra 4 - LKS Proszowa 2 10:3
3   C KLUSKA Nikola Y SIEROCIŃSKI Wojciech 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B KLUSKA Nikola
KLUSKA Janusz
X SIEROCIŃSKI Wojciech
MICHALEWSKI Adrian
3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇓
9   D MARCHALEWICZ Szymon Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:2 (10:12, 11:9, 11:6, 8:11, 12:10) ⇓
11   A KLUSKA Janusz Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
36. LKS Proszowa 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 6:10
4   D SIEROCIŃSKI Wojciech Z MARKUT Krystian 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
6   B SIEROCIŃSKI Wojciech
SZULIM Zenon
X PIETRYKOWSKI Piotr
MARKUT Krystian
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
9   D SIEROCIŃSKI Wojciech Y PIETRYKOWSKI Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
14   D SIEROCIŃSKI Wojciech X BRZOSTEK Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇓
16   D SIEROCIŃSKI Wojciech W SZKLANY Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
40. LKS Proszowa 2 - LZS Włosień 2 0:10
9   D SIEROCIŃSKI Wojciech Y ŻOŁOPA Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-02-29 18:00
52. LKS Proszowa 2 - IKS Spin Bożejowice 2 0:10
4   D SIEROCIŃSKI Wojciech Z MARCZEWSKI Kazimierz 1:3 (7:11, 2:11, 11:6, 2:11) ⇓
6   B CHODOROWSKI Bogdan
SIEROCIŃSKI Wojciech
X MARCZEWSKI Kazimierz
FILIST Jarosław
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D SIEROCIŃSKI Wojciech Y TALAR Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00
55. UKS Maraton Pisarzowice - LKS Proszowa 2 10:0
2   B KOSAL Marek X SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
5   A CZERNECKI Piotr
URBAŃSKI Adam
W CHODOROWSKI Bogdan
SIEROCIŃSKI Wojciech
3:0 (11:3, 11:4, 11:9) ⇓
7   A CZERNECKI Piotr X SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00
57. LKS Proszowa 2 - KTS Jelenia Góra 4 3:10
2   B SIEROCIŃSKI Wojciech X KLUSKA Nikola 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 12:10, 8:11) ⇓
8   B SIEROCIŃSKI Wojciech W MARCHALEWICZ Szymon 1:3 (6:11, 11:5, 3:11, 4:11) ⇓
13   B SIEROCIŃSKI Wojciech Z TRYTEK Mieszko 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 ⇨ 2024-04-20 10:00
62. LZS Henryków - LKS Proszowa 2 10:2
3   C BIAŁEK Andrzej Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇓
6   B SZUBA Wiesław
KWIATKOWSKI Jan
X CHODOROWSKI Bogdan
SIEROCIŃSKI Wojciech
2:3 (11:5, 6:11, 6:11, 11:9, 12:14) ⇑
9   D SZUBA Wiesław Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:7) ⇓
11   A KWIATKOWSKI Jan Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:2 (11:6, 11:5, 11:13, 9:11, 11:6) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
67. LKS Proszowa 2 - IKS Spin Bożejowice 3 0:10
2   B SIEROCIŃSKI Wojciech X NIKODEM Aleks 1:3 (1:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇓
5   A SIEROCIŃSKI Wojciech
SZULIM Zenon
W NIKODEM Aleks
FABISIEWICZ Alan
1:3 (13:15, 11:9, 6:11, 6:11) ⇓
8   B SIEROCIŃSKI Wojciech W FABISIEWICZ Alan 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
72. UKS TS Sparta Lubań 2 - LKS Proszowa 2 10:6
3   C ORLIK Konrad Y SIEROCIŃSKI Wojciech 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
W CHODOROWSKI Bogdan
SIEROCIŃSKI Wojciech
3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
9   D BRZOSTEK Mateusz Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
11   A PIETRYKOWSKI Piotr Y SIEROCIŃSKI Wojciech 3:1 (11:9, 10:12, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
1596 BARAN Dawid 1995
160 BIAŁEK Andrzej 1965
171 BRAŃSKI Mateusz 2009
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
1590 BULATOVA Violeta 2006
20 CZARNECKI Cezary 1963
898 CZERNECKI Piotr 1985
610 DYMEK Paweł 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
2098 FABISIEWICZ Alan 2014
1589 FILIST Jarosław 1972
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
975 GROCHALA Wiktor 1972
1668 JANUSZ Witold 2009
1975 JURECKI Jarosław 1971
986 KACZAŁKO Artur 2006
977 KACZAŁKO Daniel 1978
987 KACZAŁKO Joanna 2008
837 KASPRZAK Regina 1964
2022 KLUSKA Janusz 1962
2018 KLUSKA Nikola 2009
329 KŁUSEK Robert 2004
978 KONOPELSKI Józef 1949
902 KOSAL Marek 1972
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
175 MARKUT Krystian 2008
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
330 MAZUR Gracjan 2003
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
1809 NIKODEM Aleks 2010
1810 NIKODEM Kamil 1986
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
176 ORLIK Konrad 2012
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
179 PIETRYKOWSKI Szymon 2006
738 PODGÓRSKI Dariusz 1971
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
1851 RATAJ Paweł 1991
1667 ROMANIUK Karol 2011
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
183 STOS Martyna 1993
982 SZELIGA Tomasz 1996
326 SZKLANY Hubert 1999
1816 SZKLANY Kamil 2000
1134 SZUBA Wiesław 1959
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
1735 TRYTEK Mieszko 2012
168 TURCZYNOWSKI Norbert 1991
1620 WOJCIECHOWSKI Łukasz 2010
1619 WOJCIECHOWSKI Szymon 2010
989 WYPIORCZYK Łukasz 2004
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
985 ŻOŁOPA Krzysztof 1959