V liga Jelenia Góra
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-07 17:00 25 UKS TS Sparta Lubań III - KTS Jelenia Góra IV 10:4
1   A KWIATKOWSKI Jan W MARCHALEWICZ Wacław 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:7) 1:0
2   B BIAŁEK Bartłomiej X LIS Zbigniew 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:5) 2:0
3   C BIAŁEK Andrzej Y MROWCA Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 3:0
4   D SKOWROŃSKI Kacper Z KOWALSKI Grzegorz 2:3 (9:11, 11:5, 8:11, 11:8, 5:11) 3:1
5   A BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
W LIS Zbigniew
MARCHALEWICZ Wacław
3:1 (3:11, 11:2, 12:10, 11:8) 4:1
6   B SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
X MROWCA Piotr
KOWALSKI Grzegorz
3:0 (19:17, 11:9, 11:8) 5:1
7   A KWIATKOWSKI Jan X LIS Zbigniew 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 6:1
8   B BIAŁEK Bartłomiej W MARCHALEWICZ Wacław 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 6:2
9   D SKOWROŃSKI Kacper Y MROWCA Piotr 2:3 (11:2, 4:11, 8:11, 11:7, 7:11) 6:3
10   C BIAŁEK Andrzej Z KOWALSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 7:3
11   A KWIATKOWSKI Jan Y MROWCA Piotr 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 8:3
12   C BIAŁEK Andrzej W MARCHALEWICZ Wacław 3:2 (10:12, 11:6, 9:11, 11:5, 12:10) 9:3
13   B BIAŁEK Bartłomiej Z KOWALSKI Grzegorz 1:3 (15:17, 8:11, 15:13, 7:11) 9:4
14   D SKOWROŃSKI Kacper X LIS Zbigniew 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) 10:4
2021-12-04 12:00 26 LZS Włosień III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 1:10
1   A KACZAŁKO Daniel W CHOIŃSKI Emil 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 1:0
2   B KACZAŁKO Joanna X HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (5:11, 4:11, 1:11) 1:1
3   C WYPIORCZYK Łukasz Y JAGIEŁŁO Tadeusz 0:3 (13:15, 7:11, 6:11) 1:2
4   D KACZAŁKO Barbara Z KOWALSKI Ryszard 0:3 (2:11, 9:11, 3:11) 1:3
5   A KACZAŁKO Daniel
WYPIORCZYK Łukasz
W JAGIEŁŁO Tadeusz
KOWALSKI Ryszard
2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 1:4
6   B KACZAŁKO Barbara
KACZAŁKO Joanna
X CHOIŃSKI Emil
HRYNIEWICZ Mirosław
0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 1:5
7   A KACZAŁKO Daniel X HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 1:6
8   B KACZAŁKO Joanna W CHOIŃSKI Emil 2:3 (8:11, 12:10, 11:8, 8:11, 10:12) 1:7
9   D KACZAŁKO Barbara Y JAGIEŁŁO Tadeusz 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 1:8
10   C WYPIORCZYK Łukasz Z KOWALSKI Ryszard 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:9
11   A KACZAŁKO Daniel Y JAGIEŁŁO Tadeusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:10
2021-12-02 18:00 27 LKS Proszowa II - IKS Spin Bożejowice I 6:10
1   A ŚLIWIŃSKI Rafał W STOS Dariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 1:0
2   B SZPAK Artur X STRZELECKI Daniel 3:2 (11:5, 11:8, 7:11, 7:11, 11:3) 2:0
3   C SZULIM Zenon Y BUDIAKOWSKI Paweł 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 2:1
4   D ZIELIŃSKI Wiktor Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:2
5   A SZPAK Artur
ŚLIWIŃSKI Rafał
W STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
3:2 (13:11, 8:11, 11:8, 7:11, 11:8) 3:2
6   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH
SZULIM Zenon
X KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 3:3
7   A ŚLIWIŃSKI Rafał X STRZELECKI Daniel 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 4:3
8   B SZPAK Artur W STOS Dariusz 2:3 (6:11, 11:3, 11:7, 6:11, 7:11) 4:4
9   D ZIELIŃSKI Wiktor Y BUDIAKOWSKI Paweł 1:3 (6:11, 4:11, 13:11, 4:11) 4:5
10   C SZULIM Zenon Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 4:6
11   A ŚLIWIŃSKI Rafał Y BUDIAKOWSKI Paweł 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 12:10) 5:6
12   C SZULIM Zenon W STOS Dariusz 1:3 (2:11, 4:11, 11:8, 3:11) 5:7
13   B SZPAK Artur Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 13:15) 5:8
14   D ZIELIŃSKI Wiktor X STRZELECKI Daniel 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) 5:9
15   A ŚLIWIŃSKI Rafał Z KACPERCZYK Kamil 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:9) 6:9
16   D ZIELIŃSKI Wiktor W STOS Dariusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) 6:10
2021-12-04 12:00 28 IKS Spin Bożejowice II - LZS TS Zaręba III 10:2
1   A MIKICIUK Mikołaj W SUJECKI Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 6:11) 0:1
2   B CZARNECKI Cezary X BARCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 1:1
3   C MARCZEWSKI Kazimierz Y SZKLANY Hubert 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 2:1
4   D TALAR Andrzej Z MUSIAŁOWSKI Fabian 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 3:1
5   A MIKICIUK Mikołaj
CZARNECKI Cezary
W BARCZYK Jacek
SUJECKI Piotr
3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:9) 4:1
6   B MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
X SZKLANY Hubert
MUSIAŁOWSKI Fabian
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 5:1
7   A MIKICIUK Mikołaj X BARCZYK Jacek 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 7:11, 6:11) 5:2
8   B CZARNECKI Cezary W SUJECKI Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:2
9   D TALAR Andrzej Y SZKLANY Hubert 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 7:2
10   C MARCZEWSKI Kazimierz Z MUSIAŁOWSKI Fabian 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:4) 8:2
11   A MIKICIUK Mikołaj Y SZKLANY Hubert 3:1 (11:4, 11:3, 11:13, 11:9) 9:2
12   C MARCZEWSKI Kazimierz W SUJECKI Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18