KTS Jelenia Góra IV (M)
Klub: KTS Jelenia Góra
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Złotnicza 12
58-500 Jelenia Góra
Sprzęt: Tibhar ***, Tibhar Smash 28/R - 4 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marian Wysoczański (tel. 509 480 205)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Henryk 1965 M 8976 15.09.2021 831 09.10.2021
2 KOWALSKI Grzegorz 1990 M 10595 07.10.2021 1157 09.10.2021
3 LIS Zbigniew 1958 M 8985 15.09.2021 840 09.10.2021
4 MARCHALEWICZ Szymon 2007 M 8975 15.09.2021 830 09.10.2021
5 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842 22.10.2021
6 MROWCA Piotr 1985 M 8991 15.09.2021 846 09.10.2021
7 WYSOCZAŃSKI Marian 1953 M 8997 15.09.2021 852 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5JG 1/2 2021-10-22 18:00 KTS Jelenia Góra IV - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10🏓 ⇓
2 5JG 1/3 2021-10-29 17:00 IKS Spin Bożejowice I - KTS Jelenia Góra IV 10:1🏓 ⇓
3 5JG 1/4 2021-11-06 12:00 KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇑
4 5JG 1/5 2021-11-18 17:00 LKS Proszowa II - KTS Jelenia Góra IV 9:9🏓 ⇔
5 5JG 1/6 2021-11-24 18:00 KTS Jelenia Góra IV - LZS Włosień III 10:2🏓 ⇑
6 5JG 1/7 2021-12-07 17:00 UKS TS Sparta Lubań III - KTS Jelenia Góra IV 10:4🏓 ⇓
7 5JG 1/8 2021-12-13 17:00 KTS Jelenia Góra IV - IKS Spin Bożejowice II 9:9🏓 ⇔
8 5JG 1/9 2021-12-18 12:00 LZS TS Zaręba III - KTS Jelenia Góra IV 3:10🏓 ⇑
9 5JG 2/11 2022-01-22 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - KTS Jelenia Góra IV 10:1🏓 ⇓
10 5JG 2/12 2022-02-19 12:00 KTS Jelenia Góra IV - IKS Spin Bożejowice I  
11 5JG 2/13 2022-02-26 10:00 UKS TS Sparta Lubań II - KTS Jelenia Góra IV  
12 5JG 2/14 2022-03-12 12:00 KTS Jelenia Góra IV - LKS Proszowa II  
13 5JG 2/15 2022-03-26 12:00 LZS Włosień III - KTS Jelenia Góra IV  
14 5JG 2/16 2022-04-09 12:00 KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań III  
15 5JG 2/17 2022-04-23 12:00 IKS Spin Bożejowice II - KTS Jelenia Góra IV  
16 5JG 2/18 2022-05-14 12:00 KTS Jelenia Góra IV - LZS TS Zaręba III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 1,0 0,0 0,0   1,0     2
2 (W) IKS Spin Bożejowice I 0,0     0,0   1,0 0,0 1
3 (D) UKS TS Sparta Lubań II 2,5     2,5   2,5 2,5 10
4 (W) LKS Proszowa II 3,5 2,5     2,0   1,0 9
5 (D) LZS Włosień III 1,0 2,5 3,5   3,0   0,0 10
6 (W) UKS TS Sparta Lubań III   2,0 0,0   1,0 1,0   4
7 (D) IKS Spin Bożejowice II 2,5 1,5 0,0 1,5 3,0   0,5 9
8 (W) LZS TS Zaręba III 2,5 3,5   0,0 1,5 0,5 2,0 10
9 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 0,0 1,0 0,0   0,0     1
Razem 13,0 13,0 3,5 4,0 11,5 5,0 6,0 56
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DĄBROWSKI Henryk 1965 M 8976 15.09.2021 831
2 KOWALSKI Grzegorz 1990 M 10595 07.10.2021 1157
3 LIS Zbigniew 1958 M 8985 15.09.2021 840
4 MARCHALEWICZ Szymon 2007 M 8975 15.09.2021 830
5 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842
6 MROWCA Piotr 1985 M 8991 15.09.2021 846
7 WYSOCZAŃSKI Marian 1953 M 8997 15.09.2021 852