LZS Błękitni Krzewie Wielkie II (M)
Klub: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Świetlica środowiskowa , ul. Oldzańska , 59-620 Gryfów Śląski
Sprzęt: Joola ***, Tibhar R-28 - 4 sztuki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Makowski Marek (tel. 502 360 907)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 AUGUST Krzysztof 1980 M 7300 09.09.2021 616 15.10.2021
2 CHOIŃSKI Emil 2001 M 7301 09.09.2021 617 15.10.2021
3 GRZEGOREK Joanna 1977 K 7302 09.09.2021 618 15.10.2021
4 HRYNIEWICZ Mirosław 1953 M 7303 09.09.2021 619 15.10.2021
5 ISAŃSKA Aleksandra 1994 K 7304 09.09.2021 620 15.10.2021
6 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956 M 7305 09.09.2021 621 15.10.2021
7 KOWALSKI Ryszard 1949 M 7306 09.09.2021 622 15.10.2021
8 KWIATKOWSKI Tomasz 1987 M 7307 09.09.2021 623 15.10.2021
9 LIPUT Jerzy 1963 M 7308 09.09.2021 624 15.10.2021
10 MAKOWSKI Marek 1959 M 7309 09.09.2021 625 15.10.2021
11 OKUNIEWICZ Artur 1973 M 7310 09.09.2021 626 15.10.2021
12 OLEJNIK Piotr 1969 M 7311 09.09.2021 627 15.10.2021
13 PASTERNAK Przemysław 1990 M 7312 09.09.2021 628 15.10.2021
14 PAWŁOWSKI Andrzej 1976 M 7313 09.09.2021 629 15.10.2021
15 PRZYLEPA Zbigniew 1969 M 7314 09.09.2021 630 15.10.2021
16 ŚLIWA Dariusz 1991 M 7315 09.09.2021 631 15.10.2021
17 ZATYLNY Marek 1962 M 7316 09.09.2021 632 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5JG 1/1 2021-10-09 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS TS Zaręba III 10:1🏓 ⇑
2 5JG 1/2 2021-10-22 18:00 KTS Jelenia Góra IV - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10🏓 ⇑
3 5JG 1/4 2021-11-06 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - IKS Spin Bożejowice I 6:10🏓 ⇓
4 5JG 1/5 2021-11-18 17:30 UKS TS Sparta Lubań II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 0:10🏓 ⇑
5 5JG 1/6 2021-11-27 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LKS Proszowa II 10:1🏓 ⇑
6 5JG 1/7 2021-12-04 12:00 LZS Włosień III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 1:10🏓 ⇑
7 5JG 1/8 2021-12-11 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań III 10:2🏓 ⇑
8 5JG 1/9 2021-12-16 17:30 IKS Spin Bożejowice II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 3:10🏓 ⇑
9 5JG 2/10 2022-01-15 12:00 LZS TS Zaręba III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10🏓 ⇑
10 5JG 2/13 2022-01-18 17:30 IKS Spin Bożejowice I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 10:5🏓 ⇓
11 5JG 2/11 2022-01-22 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - KTS Jelenia Góra IV 10:1🏓 ⇑
12 5JG 2/14 2022-03-12 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań II 10:0🏓 ⇑
13 5JG 2/15 2022-03-24 18:00 LKS Proszowa II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10🏓 ⇑
14 5JG 2/16 2022-04-09 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS Włosień III 10:0🏓 ⇑
15 5JG 2/17 2022-04-23 12:00 UKS TS Sparta Lubań III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 6:10🏓 ⇑
16 5JG 2/18 2022-05-14 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - IKS Spin Bożejowice II 10:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) LZS TS Zaręba III   2,5 2,5 2,5 2,5           10
2 (W) KTS Jelenia Góra IV   0,0 3,5   0,5       2,5 3,5 10
3 (D) IKS Spin Bożejowice I     0,5         2,0 0,0 3,5 6
4 (W) UKS TS Sparta Lubań II   2,5 2,5   2,5   2,5       10
5 (D) LKS Proszowa II 3,5   2,5   0,0 2,5       1,5 10
6 (W) LZS Włosień III   1,5 2,5   3,5 2,5         10
7 (D) UKS TS Sparta Lubań III 3,5   2,0         1,5   3,0 10
8 (W) IKS Spin Bożejowice II 2,5   2,5   1,0 1,5       2,5 10
9 (W) LZS TS Zaręba III 3,5   2,5   2,5 1,5         10
10 (W) IKS Spin Bożejowice I 2,0   0,0         0,0   3,0 5
11 (D) KTS Jelenia Góra IV 1,5   2,5     1,0   2,5   2,5 10
12 (D) UKS TS Sparta Lubań II 2,5   2,5   2,5       2,5   10
13 (W) LKS Proszowa II 3,5 0,5 2,5   1,5       2,0   10
14 (D) LZS Włosień III 2,5   2,5   1,5 1,0     2,5   10
15 (W) UKS TS Sparta Lubań III 4,5   2,0   0,0     3,5     10
16 (D) IKS Spin Bożejowice II 2,5   3,5   1,5 2,5         10
Razem 32,0 7,0 36,5 2,5 19,5 12,5 2,5 9,5 9,5 19,5 151
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 AUGUST Krzysztof 1980 M 7300 09.09.2021 616
2 CHOIŃSKI Emil 2001 M 7301 09.09.2021 617
3 HRYNIEWICZ Mirosław 1953 M 7303 09.09.2021 619
4 ISAŃSKA Aleksandra 1994 K 7304 09.09.2021 620
5 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956 M 7305 09.09.2021 621
6 KOWALSKI Ryszard 1949 M 7306 09.09.2021 622
7 LIPUT Jerzy 1963 M 7308 09.09.2021 624
8 MAKOWSKI Marek 1959 M 7309 09.09.2021 625
9 PAWŁOWSKI Andrzej 1976 M 7313 09.09.2021 629
10 PRZYLEPA Zbigniew 1969 M 7314 09.09.2021 630