V liga Jelenia Góra
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-06 18:00 61 KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań III 10:8
1   A MARCHALEWICZ Wacław W BIAŁEK Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 1:0
2   B KOWALSKI Grzegorz X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 2:0
3   C DĄBROWSKI Henryk Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 2:1
4   D KASPRZAK Regina Z KWIATKOWSKI Jan 0:3 (7:11, 16:18, 10:12) 2:2
5   A KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:8, 2:11) 2:3
6   B DĄBROWSKI Henryk
MARCHALEWICZ Wacław
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
3:2 (5:11, 5:11, 11:8, 11:5, 11:9) 3:3
7   A MARCHALEWICZ Wacław X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 4:3
8   B KOWALSKI Grzegorz W BIAŁEK Bartłomiej 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 12:14, 11:8) 5:3
9   D KASPRZAK Regina Y BIAŁEK Andrzej 3:0 (18:16, 11:2, 17:15) 6:3
10   C DĄBROWSKI Henryk Z KWIATKOWSKI Jan 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) 6:4
11   A MARCHALEWICZ Wacław Y BIAŁEK Andrzej 2:3 (5:11, 5:11, 11:6, 11:4, 5:11) 6:5
12   C DĄBROWSKI Henryk W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 6:6
13   B KOWALSKI Grzegorz Z KWIATKOWSKI Jan 1:3 (12:10, 7:11, 10:12, 8:11) 6:7
14   D KASPRZAK Regina X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:4, 11:1, 11:7) 7:7
15   A MARCHALEWICZ Wacław Z KWIATKOWSKI Jan 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:9) 8:7
16   D KASPRZAK Regina W BIAŁEK Bartłomiej 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:9) 9:7
17   B KOWALSKI Grzegorz Y BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 9:8
18   C DĄBROWSKI Henryk X SKOWROŃSKI Kacper 3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 11:7) 10:8
2022-04-09 12:00 62 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS Włosień III 10:0
1   A AUGUST Krzysztof W KACZAŁKO Daniel 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 1:0
2   B HRYNIEWICZ Mirosław X WYPIORCZYK Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 2:0
3   C JAGIEŁŁO Tadeusz Y KACZAŁKO Artur 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:7) 3:0
4   D PAWŁOWSKI Andrzej Z KACZAŁKO Joanna 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 4:0
5   A AUGUST Krzysztof
JAGIEŁŁO Tadeusz
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 5:0
6   B HRYNIEWICZ Mirosław
PAWŁOWSKI Andrzej
X KACZAŁKO Joanna
WYPIORCZYK Łukasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 6:0
7   A AUGUST Krzysztof X WYPIORCZYK Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 7:0
8   B HRYNIEWICZ Mirosław W KACZAŁKO Daniel 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 8:0
9   D PAWŁOWSKI Andrzej Y KACZAŁKO Artur 3:1 (11:8, 12:14, 11:7, 11:9) 9:0
10   C KOWALSKI Ryszard Z KACZAŁKO Joanna 3:1 (11:2, 11:5, 10:12, 11:4) 10:0
2022-04-15 17:30 63 IKS Spin Bożejowice I - LKS Proszowa II 10:2
1   A KACPERCZYK Kamil W ZIELIŃSKI Wiktor 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 1:0
2   B STOS Martyna X SZULIM Zenon 3:2 (11:9, 5:11, 11:7, 11:13, 11:9) 2:0
3   C BUDIAKOWSKI Paweł Y SZPAK Artur 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:6) 3:0
4   D STOS Dariusz Z WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 4:0
5   A KACPERCZYK Kamil
STOS Martyna
W ZIELIŃSKI Wiktor
SZULIM Zenon
3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) 5:0
6   B STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
X SZPAK Artur
WICHŁACZ Patryk
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 6:0
7   A KACPERCZYK Kamil X SZULIM Zenon 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:0
8   B STOS Martyna W ZIELIŃSKI Wiktor 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 7:1
9   D STOS Dariusz Y SZPAK Artur 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:7) 8:1
10   C BUDIAKOWSKI Paweł Z WICHŁACZ Patryk 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 9:1
11   A JANUSZKE Łukasz Y SZPAK Artur 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 9:2
12   C BUDIAKOWSKI Paweł W ZIELIŃSKI Wiktor 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 10:2
2022-04-09 12:00 64 LZS TS Zaręba III - IKS Spin Bożejowice II 3:10
1   A STĘPNIAK Tomasz W MARCZEWSKI Kazimierz 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B KŁUSEK Robert X MIKICIUK Mikołaj 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:7) 1:1
3   C MUSIAŁOWSKI Fabian Y CZARNECKI Cezary 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   D BARCZYK Jacek Z KURASZ Zbigniew 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 1:3
5   A BARCZYK Jacek
MUSIAŁOWSKI Fabian
W MARCZEWSKI Kazimierz
CZARNECKI Cezary
0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 1:4
6   B STĘPNIAK Tomasz
KŁUSEK Robert
X MIKICIUK Mikołaj
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:4, 12:10, 8:11, 11:5) 2:4
7   A STĘPNIAK Tomasz X MIKICIUK Mikołaj 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:6) 3:4
8   B KŁUSEK Robert W MARCZEWSKI Kazimierz 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 6:11) 3:5
9   D BARCZYK Jacek Y CZARNECKI Cezary 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 3:6
10   C MUSIAŁOWSKI Fabian Z KURASZ Zbigniew 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 3:7
11   A STĘPNIAK Tomasz Y CZARNECKI Cezary 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 8:11) 3:8
12   C MUSIAŁOWSKI Fabian W MARCZEWSKI Kazimierz 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 3:9
13   B KŁUSEK Robert Z KURASZ Zbigniew 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 10:12) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18