LZS TS Zaręba III (M)
Klub: LZS TS Zaręba
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
Sprzęt: Joola Prime, Donic Persson 25, 2
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Przemysław Klimczak (tel. 510 428 910)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ADAMCZUK Mateusz 1993 M 4096 02.09.2021 313 14.10.2021
2 BARCZYK Jacek 1968 M 4097 02.09.2021 314 14.10.2021
3 KLIMCZAK Przemysław 1969 M 4103 02.09.2021 320 14.10.2021
4 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329 14.10.2021
5 MAZUR Gracjan 2003 M 4113 02.09.2021 330 14.10.2021
6 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006 M 4114 02.09.2021 331 14.10.2021
7 RYŻEWSKA Agata 1999 K 4106 02.09.2021 323 14.10.2021
8 STĘPNIAK Tomasz 1990 M 4107 02.09.2021 324 14.10.2021
9 SUJECKI Piotr 1982 M 4108 02.09.2021 325 14.10.2021
10 SZKLANY Hubert 1999 M 4109 02.09.2021 326 14.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5JG 1/1 2021-10-09 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS TS Zaręba III 10:1🏓 ⇓
2 5JG 1/2 2021-10-15 18:00 LZS TS Zaręba III - IKS Spin Bożejowice I 0:10🏓 ⇓
3 5JG 1/3 2021-10-27 16:30 UKS TS Sparta Lubań II - LZS TS Zaręba III 0:10🏓 ⇑
4 5JG 1/4 2021-11-04 17:00 LZS TS Zaręba III - LKS Proszowa II 6:10🏓 ⇓
5 5JG 1/5 2021-11-16 17:30 LZS TS Zaręba III - LZS Włosień III 5:10🏓 ⇓
6 5JG 1/6 2021-11-27 12:00 LZS TS Zaręba III - UKS TS Sparta Lubań III 1:10🏓 ⇓
7 5JG 1/7 2021-12-04 12:00 IKS Spin Bożejowice II - LZS TS Zaręba III 10:2🏓 ⇓
8 5JG 1/9 2021-12-18 12:00 LZS TS Zaręba III - KTS Jelenia Góra IV 3:10🏓 ⇓
9 5JG 2/10 2022-01-15 12:00 LZS TS Zaręba III - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 2:10🏓 ⇓
10 5JG 2/11 2022-01-22 12:00 IKS Spin Bożejowice I - LZS TS Zaręba III 10:2🏓 ⇓
11 5JG 2/12 2022-02-17 16:00 UKS TS Sparta Lubań II - LZS TS Zaręba III 4:10🏓 ⇑
12 5JG 2/13 2022-02-26 12:00 LKS Proszowa II - LZS TS Zaręba III 10:4🏓 ⇓
13 5JG 2/14 2022-03-11 17:30 LZS Włosień III - LZS TS Zaręba III 10:7🏓 ⇓
14 5JG 2/15 2022-03-26 14:00 UKS TS Sparta Lubań III - LZS TS Zaręba III 10:1🏓 ⇓
15 5JG 2/16 2022-04-09 12:00 LZS TS Zaręba III - IKS Spin Bożejowice II 3:10🏓 ⇓
16 5JG 2/18 2022-05-14 12:00 KTS Jelenia Góra IV - LZS TS Zaręba III 10:0🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II   0,0 0,0 1,0         0,0 1
2 (D) IKS Spin Bożejowice I   0,0 0,0 0,0         0,0 0
3 (W) UKS TS Sparta Lubań II 2,5   2,5 2,5         2,5 10
4 (D) LKS Proszowa II 0,0 0,0 1,0 3,0         2,0 6
5 (D) LZS Włosień III 1,0 3,0 1,0           0,0 5
6 (D) UKS TS Sparta Lubań III   0,0 1,0   0,0       0,0 1
7 (W) IKS Spin Bożejowice II 1,0       0,0     1,0 0,0 2
8 (D) KTS Jelenia Góra IV   1,0 1,0 1,0   0,0     0,0 3
9 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie II   2,0 0,0 0,0         0,0 2
10 (W) IKS Spin Bożejowice I   1,0 0,0 0,0         1,0 2
11 (W) UKS TS Sparta Lubań II     3,5 3,5 0,0       3,0 10
12 (W) LKS Proszowa II   2,0 2,0 0,0         0,0 4
13 (W) LZS Włosień III 1,0   3,0 3,0         0,0 7
14 (W) UKS TS Sparta Lubań III 0,0 1,0     0,0     0,0   1
15 (D) IKS Spin Bożejowice II 0,0   1,5   0,0   1,5     3
16 (W) KTS Jelenia Góra IV 0,0       0,0   0,0 0,0   0
Razem 5,5 10,0 16,5 14,0 0,0 0,0 1,5 1,0 8,5 57
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BARCZYK Jacek 1968 M 4097 02.09.2021 314
2 KLIMCZAK Przemysław 1969 M 4103 02.09.2021 320
3 KŁUSEK Robert 2004 M 4112 02.09.2021 329
4 MAZUR Gracjan 2003 M 4113 02.09.2021 330
5 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006 M 4114 02.09.2021 331
6 RYŻEWSKA Agata 1999 K 4106 02.09.2021 323
7 STĘPNIAK Tomasz 1990 M 4107 02.09.2021 324
8 SUJECKI Piotr 1982 M 4108 02.09.2021 325
9 SZKLANY Hubert 1999 M 4109 02.09.2021 326