V liga Jelenia Góra
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 12:00 1 LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - LZS TS Zaręba III 10:1
1   A CHOIŃSKI Emil W MAZUR Gracjan 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B JAGIEŁŁO Tadeusz X SZKLANY Hubert 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:4) 1:1
3   C ISAŃSKA Aleksandra Y KŁUSEK Robert 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 2:1
4   D HRYNIEWICZ Mirosław Z KLIMCZAK Przemysław 3:2 (12:14, 11:5, 10:12, 11:7, 11:5) 3:1
5   A ISAŃSKA Aleksandra
JAGIEŁŁO Tadeusz
W KŁUSEK Robert
MAZUR Gracjan
3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 4:1
6   B CHOIŃSKI Emil
HRYNIEWICZ Mirosław
X KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 5:1
7   A CHOIŃSKI Emil X SZKLANY Hubert 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 8:11, 11:3) 6:1
8   B JAGIEŁŁO Tadeusz W MAZUR Gracjan 3:2 (3:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:7) 7:1
9   D HRYNIEWICZ Mirosław Y KŁUSEK Robert 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) 8:1
10   C ISAŃSKA Aleksandra Z KLIMCZAK Przemysław 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 9:1
11   A CHOIŃSKI Emil Y KŁUSEK Robert 3:0 (11:8, 11:8, 11:1) 10:1
2021-10-07 17:00 2 IKS Spin Bożejowice I - IKS Spin Bożejowice II 10:3
1   A KACPERCZYK Kamil W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 1:0
2   B STRZELECKI Daniel X MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 2:0
3   C STOS Dariusz Y CZARNECKI Cezary 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:9) 3:0
4   D STOS Martyna Z TALAR Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:1
5   A KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
W MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 4:1
6   B STOS Dariusz
STOS Martyna
X CZARNECKI Cezary
KURASZ Zbigniew
1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 6:11) 4:2
7   A KACPERCZYK Kamil X MARCZEWSKI Kazimierz 3:0 (11:4, 13:11, 11:5) 5:2
8   B STRZELECKI Daniel W KURASZ Zbigniew 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:6) 6:2
9   D STOS Martyna Y CZARNECKI Cezary 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 6:3
10   C STOS Dariusz Z TALAR Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 7:3
11   A KACPERCZYK Kamil Y CZARNECKI Cezary 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 8:3
12   C STOS Dariusz W KURASZ Zbigniew 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 9:3
13   B STRZELECKI Daniel Z TALAR Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 10:3
2021-10-06 17:00 3 UKS TS Sparta Lubań II - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
1   A BRAŃSKI Mateusz W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B WIŚNIEWSKI Mateusz X CHOJNACKI Krzysztof 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C SKRZYPIEC Filip Y SKOWROŃSKI Kacper 0:3 (5:11, 2:11, 3:11) 0:3
4   D PIETRYKOWSKI Dominik Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A ORLIK Konrad
SKRZYPIEC Filip
W BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:5
6   B BRAŃSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
X SKOWROŃSKI Kacper
CHOJNACKI Krzysztof
0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 0:6
7   A BRAŃSKI Mateusz X CHOJNACKI Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 0:7
8   B ORLIK Konrad W BIAŁEK Bartłomiej 0:3 (6:11, 10:12, 10:12) 0:8
9   D MADURA Michał Y SKOWROŃSKI Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:9
10   C MASŁOWSKI Dariusz Z BIAŁEK Andrzej 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:10
2021-10-09 12:00 4 LKS Proszowa II - LZS Włosień III 8:10
1   A ZIELIŃSKI Wiktor W KACZAŁKO Joanna 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 1:0
2   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH X KACZAŁKO Daniel 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 14:16) 1:1
3   C SZULIM Zenon Y KACZAŁKO Artur 1:3 (11:13, 7:11, 12:10, 5:11) 1:2
4   D WICHŁACZ Patryk Z WYPIORCZYK Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A WICHŁACZ Patryk
ZIELIŃSKI Wiktor
W KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Artur
2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:5, 4:11) 1:4
6   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH
SZULIM Zenon
X KACZAŁKO Joanna
WYPIORCZYK Łukasz
3:0 (11:5, 17:15, 11:8) 2:4
7   A ZIELIŃSKI Wiktor X KACZAŁKO Daniel 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:6) 3:4
8   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH W KACZAŁKO Joanna 3:0 (11:9, 11:6, 13:11) 4:4
9   D WICHŁACZ Patryk Y KACZAŁKO Artur 2:3 (11:8, 6:11, 5:11, 12:10, 10:12) 4:5
10   C SZULIM Zenon Z WYPIORCZYK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:6
11   A ZIELIŃSKI Wiktor Y KACZAŁKO Artur 1:3 (12:10, 6:11, 11:13, 4:11) 4:7
12   C SZULIM Zenon W KACZAŁKO Joanna 3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:8) 5:7
13   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH Z WYPIORCZYK Łukasz 3:2 (11:4, 8:11, 12:14, 11:4, 11:8) 6:7
14   D WICHŁACZ Patryk X KACZAŁKO Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 6:8
15   A ZIELIŃSKI Wiktor Z WYPIORCZYK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 7:8
16   D WICHŁACZ Patryk W KACZAŁKO Joanna 3:1 (4:11, 11:5, 11:4, 11:7) 8:8
17   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH Y KACZAŁKO Artur 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 8:9
18   C SZULIM Zenon X KACZAŁKO Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18