Andrzej Talar
Numer zawodnika: 22
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1951
Przynależność klubowa: IKS Spin Bożejowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 14648
Numer licencji okres.: 5132
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 17:30
2. IKS Spin Bożejowice 3 - IKS Spin Bożejowice 2 4:10
2   B NOWAKOWSKI Niko X TALAR Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 11:13) ⇑
6   B NIKODEM Aleks
NIKODEM Kamil
X MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
7   A BULATOVA Violeta X TALAR Andrzej 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 5:11) ⇑
14   D NIKODEM Aleks X TALAR Andrzej 2:3 (11:8, 10:12, 10:12, 12:10, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
7. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS TS Sparta Lubań 2 2:10
4   D TALAR Andrzej Z ŚCIEŻKA Łukasz 0:3 (11:13, 1:11, 7:11) ⇓
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
W PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 2:11) ⇓
9   D TALAR Andrzej Y MAJCZAK Marek 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 10:12, 13:15) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
11. LZS Włosień 2 - IKS Spin Bożejowice 2 10:2
4   D KĘSY Paweł Z TALAR Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 12:10) ⇓
6   B DZIERLA Zdzisław
GOŁOSZ Miłosz
X MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
10   C GOŁOSZ Miłosz Z TALAR Andrzej 3:1 (11:8, 16:14, 10:12, 11:7) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:30
28. IKS Spin Bożejowice 2 - UKS Maraton Pisarzowice 1:10
4   D TALAR Andrzej Z JURECKI Jarosław 0:3 (4:11, 4:11, 1:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 17:30
34. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Henryków 4:10
2   B TALAR Andrzej X KWIATKOWSKI Jan 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) ⇓
6   B TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
X BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
38. IKS Spin Bożejowice 2 - IKS Spin Bożejowice 3 10:2
4   D TALAR Andrzej Z NIKODEM Aleks 2:3 (5:11, 11:7, 12:10, 7:11, 5:11) ⇓
6   B MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
X NIKODEM Aleks
NIKODEM Kamil
3:1 (10:12, 11:7, 11:2, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-12 18:30
43. UKS TS Sparta Lubań 2 - IKS Spin Bożejowice 2 10:4
4   D SZKLANY Kamil Z TALAR Andrzej 2:3 (10:12, 7:11, 11:9, 11:8, 11:13) ⇑
5   A PIETRYKOWSKI Piotr
BRZOSTEK Mateusz
W TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
10   C PIETRYKOWSKI Piotr Z TALAR Andrzej 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:5, 9:11) ⇑
13   B BRZOSTEK Mateusz Z TALAR Andrzej 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 12:10) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-23 17:30
47. IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Włosień 2 1:10
4   D TALAR Andrzej Z ŚWIĘCICKI Mirosław 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇓
5   A TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
W SZELIGA Tomasz
KĘSY Paweł
1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 7:11) ⇓
9   D TALAR Andrzej Y KĘSY Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 5:11, 11:8, 9:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-02-29 18:00
52. LKS Proszowa 2 - IKS Spin Bożejowice 2 0:10
3   C CHODOROWSKI Bogdan Y TALAR Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A ZIELIŃSKI Wiktor
SZULIM Zenon
W CZARNECKI Cezary
TALAR Andrzej
2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 4:11) ⇑
9   D SIEROCIŃSKI Wojciech Y TALAR Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00
64. UKS Maraton Pisarzowice - IKS Spin Bożejowice 2 10:1
4   D KOSAL Marek Z TALAR Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
5   A CZERNECKI Piotr
URBAŃSKI Adam
W MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
10   C URBAŃSKI Adam Z TALAR Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-26 17:30
65. IKS Spin Bożejowice 2 - KTS Jelenia Góra 4 10:2
4   D TALAR Andrzej Z PYSZYŃSKA Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
5   A CZARNECKI Cezary
TALAR Andrzej
W JANUSZ Witold
TRYTEK Mieszko
2:3 (11:6, 11:13, 8:11, 12:10, 9:11) ⇓
9   D TALAR Andrzej Y TOMOŃ Krystian 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
70. LZS Henryków - IKS Spin Bożejowice 2 10:2
2   B KWIATKOWSKI Jan X TALAR Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇓
5   A SZUBA Wiesław
KWIATKOWSKI Jan
W TALAR Andrzej
FILIST Jarosław
3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:9) ⇓
7   A BIAŁEK Bartłomiej X TALAR Andrzej 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
171 BRAŃSKI Mateusz 2009
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
1590 BULATOVA Violeta 2006
438 CHODOROWSKI Bogdan 1954
831 DĄBROWSKI Henryk 1965
972 DZIERLA Zdzisław 1956
172 GŁOWACKI Filip 2011
974 GOŁOSZ Miłosz 2001
975 GROCHALA Wiktor 1972
1975 JURECKI Jarosław 1971
987 KACZAŁKO Joanna 2008
450 KARATYSZ Martyna 2003
2004 KĘSY Paweł 1959
320 KLIMCZAK Przemysław 1969
329 KŁUSEK Robert 2004
979 KORYTKOWSKI Tomasz 1977
902 KOSAL Marek 1972
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
840 LIS Zbigniew 1958
162 MAJCZAK Marek 1976
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
175 MARKUT Krystian 2008
330 MAZUR Gracjan 2003
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
1809 NIKODEM Aleks 2010
1371 NOWAKOWSKI Niko 2010
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
163 PIETRYKOWSKI Piotr 1979
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
1618 PYSZYŃSKA Julia 2006
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
19 STOS Dariusz 1966
183 STOS Martyna 1993
21 STRZELECKI Daniel 1978
326 SZKLANY Hubert 1999
1816 SZKLANY Kamil 2000
445 SZPAK Artur 1970
1134 SZUBA Wiesław 1959
1089 SZULIM Zenon 1981
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
2023 TOMOŃ Krystian 2010
1735 TRYTEK Mieszko 2012
1694 URBAŃSKI Adam 1971
448 WICHŁACZ Patryk 2002
1620 WOJCIECHOWSKI Łukasz 2010
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951