Grzegorz Kowalski
Numer zawodnika: 1157
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: KTS Jelenia Góra
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 58905
Numer licencji okres.: 9730
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
3. KTS Jelenia Góra 3 - KS Rackets Bogatynia 5:10
1   A KOWALSKI Grzegorz W KOZIEJ Dariusz 3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:1) ⇑
6   B KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
X OGONOWSKI Sylwester
MROZEK Jakub
3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:4) ⇑
7   A KOWALSKI Grzegorz X MROZEK Jakub 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇓
11   A KOWALSKI Grzegorz Y OGONOWSKI Sylwester 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 12:10) ⇑
15   A KOWALSKI Grzegorz Z SYLWESTRZAK Grzegorz 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-12 18:00
7. LKS Proszowa - KTS Jelenia Góra 3 3:10
3   C GOŁUCKI Sławomir Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) ⇑
6   B SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
X KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
3:1 (11:6, 2:11, 11:4, 11:7) ⇓
9   D SZPAK Artur Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 11:13) ⇑
11   A SOLIŁO Marian Y KOWALSKI Grzegorz 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:8) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 17:45
11. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0:10
3   C KOWALSKI Grzegorz Y ZATYLNY Marek 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
W OLEJNIK Piotr
DINDORF Grzegorz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C KOWALSKI Grzegorz Z AUGUST Krzysztof 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 10:12) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-08 18:00
23. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:0
1   A KOWALSKI Grzegorz W MAKOWSKI Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5   A KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
W GRZEGOREK Joanna
MAKOWSKI Marek
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
7   A KOWALSKI Grzegorz X GRZEGOREK Joanna 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
28. KTS Jelenia Góra 3 - IKS Spin Bożejowice 3:10
4   D KOWALSKI Grzegorz Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A TROĆ Remigiusz
KOWALSKI Grzegorz
W STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 10:12) ⇓
9   D KOWALSKI Grzegorz Y BUDIAKOWSKI Paweł 2:3 (11:4, 8:11, 6:11, 11:4, 3:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-27 17:30
33. KS Top Spin Miłków - KTS Jelenia Góra 3 10:4
3   C WAŁKUSKI Mirosław Y KOWALSKI Grzegorz 1:3 (4:11, 15:13, 11:13, 3:11) ⇑
5   A CHOJNACKI Leszek
WAŁKUSKI Mirosław
W KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
3:2 (10:12, 11:5, 4:11, 11:8, 13:11) ⇓
9   D CHOJNACKI Leszek Y KOWALSKI Grzegorz 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) ⇓
11   A ZWONIK Mariusz Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 18:30
38. KTS Jelenia Góra 3 - KS Top Spin Miłków 2 5:10
3   C KOWALSKI Grzegorz Y MARZEWSKI Dariusz 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C KOWALSKI Grzegorz Z BARAN Dawid 2:3 (8:11, 9:11, 11:5, 11:3, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
43. KTS Jelenia Góra 3 - LZSTS Zaręba 2 3:10
2   B KOWALSKI Grzegorz X ADAMCZUK Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
5   A KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
W ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
0:3 (3:11, 8:11, 8:11) ⇓
8   B KOWALSKI Grzegorz W FILAR Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
13   B KOWALSKI Grzegorz Z ADAMCZUK Andrzej 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 8:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
48. KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra 3 10:6
2   B KAPKOWICZ Łukasz X KOWALSKI Grzegorz 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B MROZEK Jakub
KAPKOWICZ Łukasz
X KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
3:2 (11:6, 6:11, 2:11, 11:7, 13:11) ⇓
7   A SYLWESTRZAK Grzegorz X KOWALSKI Grzegorz 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 14:12, 11:8) ⇓
14   D MROZEK Jakub X KOWALSKI Grzegorz 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
52. KTS Jelenia Góra 3 - LKS Proszowa 10:7
1   A KOWALSKI Grzegorz W ŚLIWIŃSKI Rafał 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
X SOLIŁO Marian
ŚLIWIŃSKI Rafał
3:1 (8:11, 13:11, 13:11, 11:9) ⇑
7   A KOWALSKI Grzegorz X SUBOCZ Krzysztof 3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:5) ⇑
11   A KOWALSKI Grzegorz Y GOŁUCKI Sławomir 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
15   A KOWALSKI Grzegorz Z SOLIŁO Marian 3:0 (11:5, 15:13, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
56. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra 3 10:3
1   A OLEJNIK Piotr W KOWALSKI Grzegorz 1:3 (7:11, 7:11, 13:11, 8:11) ⇑
6   B AUGUST Krzysztof
OLEJNIK Piotr
X KASPRZAK Regina
KOWALSKI Grzegorz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
8   B PRZYLEPA Zbigniew W KOWALSKI Grzegorz 2:3 (8:11, 8:11, 14:12, 11:8, 8:11) ⇑
12   C AUGUST Krzysztof W KOWALSKI Grzegorz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 ⇨ 2024-02-28 18:00
62. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Święci Radostów 6:10
3   C KOWALSKI Grzegorz Y KOCIOŁEK Piotr 2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
6   B KOWALSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Krzysztof
X BOSAK Piotr
ZIMROZ Paweł
0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C KOWALSKI Grzegorz Z ZIMROZ Paweł 3:1 (11:7, 14:16, 11:7, 11:9) ⇑
12   C KOWALSKI Grzegorz W SZŁABOWICZ Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
616 AUGUST Krzysztof 1980
1881 BAKAN Gabriel 2009
1596 BARAN Dawid 1995
870 BEDNARZ Adrian 1984
160 BIAŁEK Andrzej 1965
161 BIAŁEK Bartłomiej 1993
1511 BRZOSTEK Mateusz 2004
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
1590 BULATOVA Violeta 2006
609 CHOJNACKI Leszek 1963
20 CZARNECKI Cezary 1963
610 DYMEK Paweł 1964
972 DZIERLA Zdzisław 1956
317 FILAR Krzysztof 1968
1589 FILIST Jarosław 1972
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
975 GROCHALA Wiktor 1972
618 GRZEGOREK Joanna 1977
17 KACPERCZYK Kamil 1989
986 KACZAŁKO Artur 2006
987 KACZAŁKO Joanna 2008
1863 KAPKOWICZ Łukasz 1987
329 KŁUSEK Robert 2004
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
978 KONOPELSKI Józef 1949
622 KOWALSKI Ryszard 1949
735 KOZIEJ Dariusz 1969
184 KURASZ Zbigniew 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
625 MAKOWSKI Marek 1959
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
175 MARKUT Krystian 2008
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
330 MAZUR Gracjan 2003
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
1561 MROZEK Jakub 1988
331 MUSIAŁOWSKI Fabian 2006
736 NOWAK Stanisław 1965
737 OGONOWSKI Sylwester 1978
627 OLEJNIK Piotr 1969
440 ORDYNOWSKI Sławomir 1966
629 PAWŁOWSKI Andrzej 1976
1154 PĘDLOWSKI Łukasz 2006
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
323 RYŻEWSKA Agata 1999
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
443 SOLIŁO Marian 1968
324 STĘPNIAK Tomasz 1990
19 STOS Dariusz 1966
183 STOS Martyna 1993
444 SUBOCZ Krzysztof 1987
739 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961
982 SZELIGA Tomasz 1996
326 SZKLANY Hubert 1999
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
445 SZPAK Artur 1970
1089 SZULIM Zenon 1981
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
983 ŚWIĘCICKI Mirosław 1962
22 TALAR Andrzej 1951
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
989 WYPIORCZYK Łukasz 2004
632 ZATYLNY Marek 1962
449 ZIELIŃSKI Wiktor 1951
1085 ZIMROZ Paweł 1986
1828 ZWOLIŃSKI Konrad 2005
615 ZWONIK Mariusz 1973
985 ŻOŁOPA Krzysztof 1959