V liga Jelenia Góra
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-18 12:00 33 LZS TS Zaręba III - KTS Jelenia Góra IV 3:10
1   A RYŻEWSKA Agata W MARCHALEWICZ Wacław 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B MAZUR Gracjan X DĄBROWSKI Henryk 1:3 (2:11, 11:8, 11:13, 6:11) 0:2
3   C KŁUSEK Robert Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) 0:3
4   D KLIMCZAK Przemysław Z WYSOCZAŃSKI Marian 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:9, 11:3) 1:3
5   A KLIMCZAK Przemysław
RYŻEWSKA Agata
W MARCHALEWICZ Wacław
MROWCA Piotr
0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:4
6   B KŁUSEK Robert
MAZUR Gracjan
X DĄBROWSKI Henryk
KOWALSKI Grzegorz
1:3 (2:11, 11:7, 6:11, 5:11) 1:5
7   A RYŻEWSKA Agata X DĄBROWSKI Henryk 2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 4:11, 7:11) 1:6
8   B MAZUR Gracjan W MARCHALEWICZ Szymon 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5) 2:6
9   D SZKLANY Hubert Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 2:7
10   C KŁUSEK Robert Z WYSOCZAŃSKI Marian 0:3 (4:11, 8:11, 2:11) 2:8
11   A RYŻEWSKA Agata Y KOWALSKI Grzegorz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 2:9
12   C KŁUSEK Robert W MARCHALEWICZ Szymon 3:2 (7:11, 12:10, 6:11, 11:9, 14:12) 3:9
13   B MAZUR Gracjan Z WYSOCZAŃSKI Marian 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 8:11) 3:10
2021-12-16 17:30 34 IKS Spin Bożejowice II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie II 3:10
1   A KURASZ Zbigniew W AUGUST Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B CZARNECKI Cezary X HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (3:11, 9:11, 4:11) 0:2
3   C MARCZEWSKI Kazimierz Y KOWALSKI Ryszard 1:3 (9:11, 6:11, 13:11, 9:11) 0:3
4   D TALAR Andrzej Z PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 0:4
5   A MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
W AUGUST Krzysztof
KOWALSKI Ryszard
1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 6:11) 0:5
6   B CZARNECKI Cezary
KURASZ Zbigniew
X HRYNIEWICZ Mirosław
PRZYLEPA Zbigniew
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A KURASZ Zbigniew X HRYNIEWICZ Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:7
8   B CZARNECKI Cezary W AUGUST Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:8
9   D TALAR Andrzej Y KOWALSKI Ryszard 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 1:8
10   C MARCZEWSKI Kazimierz Z PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (11:13, 5:11, 8:11) 1:9
11   A KURASZ Zbigniew Y KOWALSKI Ryszard 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 2:9
12   C MARCZEWSKI Kazimierz W AUGUST Krzysztof 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 3:9
13   B CZARNECKI Cezary Z JAGIEŁŁO Tadeusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:4, 10:12, 10:12) 3:10
2021-12-21 17:30 35 UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice I 4:10
1   A BIAŁEK Bartłomiej W BUDIAKOWSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) 1:0
2   B CHOJNACKI Krzysztof X STOS Dariusz 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 1:1
3   C BIAŁEK Andrzej Y STRZELECKI Daniel 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:9) 2:1
4   D SKOWROŃSKI Kacper Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 2:2
5   A SKOWROŃSKI Kacper
CHOJNACKI Krzysztof
W STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
0:3 (8:11, 9:11, 2:11) 2:3
6   B BIAŁEK Andrzej
BIAŁEK Bartłomiej
X KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 6:11, 11:9) 3:3
7   A BIAŁEK Bartłomiej X STOS Dariusz 1:3 (3:11, 11:6, 2:11, 10:12) 3:4
8   B CHOJNACKI Krzysztof W BUDIAKOWSKI Paweł 0:3 (4:11, 16:18, 6:11) 3:5
9   D SKOWROŃSKI Kacper Y STRZELECKI Daniel 1:3 (9:11, 11:7, 12:14, 5:11) 3:6
10   C BIAŁEK Andrzej Z KACPERCZYK Kamil 1:3 (16:18, 11:6, 3:11, 3:11) 3:7
11   A BIAŁEK Bartłomiej Y STRZELECKI Daniel 3:0 (11:6, 11:9, 19:17) 4:7
12   C BIAŁEK Andrzej W BUDIAKOWSKI Paweł 2:3 (13:11, 9:11, 4:11, 11:8, 10:12) 4:8
13   B CHOJNACKI Krzysztof Z KACPERCZYK Kamil 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 3:11) 4:9
14   D SKOWROŃSKI Kacper X STOS Dariusz 1:3 (1:11, 11:8, 7:11, 8:11) 4:10
2021-12-17 17:00 36 LZS Włosień III - UKS TS Sparta Lubań II 10:2
1   A WYPIORCZYK Łukasz W WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 1:0
2   B KACZAŁKO Daniel X GŁOWACKI Filip 3:0 (11:1, 11:1, 11:1) 2:0
3   C KACZAŁKO Artur Y SKRZYPIEC Filip 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 3:0
4   D KACZAŁKO Joanna Z BRAŃSKI Mateusz 3:1 (5:11, 12:10, 11:9, 11:5) 4:0
5   A KACZAŁKO Artur
WYPIORCZYK Łukasz
W GŁOWACKI Filip
SKRZYPIEC Filip
3:0 (11:2, 11:4, 11:6) 5:0
6   B KACZAŁKO Daniel
KACZAŁKO Joanna
X BRAŃSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 6:0
7   A WYPIORCZYK Łukasz X GŁOWACKI Filip 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 7:0
8   B KACZAŁKO Daniel W WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (16:14, 11:7, 11:6) 8:0
9   D KACZAŁKO Joanna Y SKRZYPIEC Filip 0:3 (6:11, 10:12, 12:14) 8:1
10   C KACZAŁKO Artur Z BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 9:1
11   A KACZAŁKO Barbara Y SKRZYPIEC Filip 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 9:2
12   C KACZAŁKO Artur W WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18