Kacper Skowroński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS TS Sparta Lubań
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-06 17:00
3. UKS TS Sparta Lubań II - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
3   C SKRZYPIEC Filip Y SKOWROŃSKI Kacper 0:3 (5:11, 2:11, 3:11) ⇑
6   B BRAŃSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
X SKOWROŃSKI Kacper
CHOJNACKI Krzysztof
0:3 (4:11, 7:11, 10:12) ⇑
9   D MADURA Michał Y SKOWROŃSKI Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
8. UKS TS Sparta Lubań III - LKS Proszowa II 10:2
4   D SKOWROŃSKI Kacper Z SIEROCIŃSKI WOJCIECH 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇓
9   D SKOWROŃSKI Kacper Y WICHŁACZ Patryk 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-29 17:00
12. LZS Włosień III - UKS TS Sparta Lubań III 0:10
4   D WYPIORCZYK Łukasz Z SKOWROŃSKI Kacper 1:3 (7:11, 10:12, 11:7, 4:11) ⇑
6   B KACZAŁKO Joanna
WYPIORCZYK Łukasz
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
0:3 (2:11, 5:11, 4:11) ⇑
10   C KACZAŁKO Artur Z SKOWROŃSKI Kacper 1:3 (11:6, 11:13, 12:14, 11:13) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00 ⇨ 2021-11-25 17:00
20. UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice II 9:9
3   C SKOWROŃSKI Kacper Y MARCZEWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) ⇓
5   A SKOWROŃSKI Kacper
SZUBA Wiesław
W MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C SKOWROŃSKI Kacper Z TALAR Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) ⇓
12   C SKOWROŃSKI Kacper W KURASZ Zbigniew 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇓
18   C SKOWROŃSKI Kacper X CZARNECKI Cezary 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
24. LZS TS Zaręba III - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
2   B SZKLANY Hubert X SKOWROŃSKI Kacper 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
6   B KŁUSEK Robert
MUSIAŁOWSKI Fabian
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇑
7   A KŁUSEK Robert X SKOWROŃSKI Kacper 3:2 (11:4, 6:11, 4:11, 11:8, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00 ⇨ 2021-12-07 17:00
25. UKS TS Sparta Lubań III - KTS Jelenia Góra IV 10:4
4   D SKOWROŃSKI Kacper Z KOWALSKI Grzegorz 2:3 (9:11, 11:5, 8:11, 11:8, 5:11) ⇓
6   B SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
X MROWCA Piotr
KOWALSKI Grzegorz
3:0 (19:17, 11:9, 11:8) ⇑
9   D SKOWROŃSKI Kacper Y MROWCA Piotr 2:3 (11:2, 4:11, 8:11, 11:7, 7:11) ⇓
14   D SKOWROŃSKI Kacper X LIS Zbigniew 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
30. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II - UKS TS Sparta Lubań III 10:2
4   D HRYNIEWICZ Mirosław Z SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇓
5   A AUGUST Krzysztof
MAKOWSKI Marek
W BIAŁEK Bartłomiej
SKOWROŃSKI Kacper
3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z SKOWROŃSKI Kacper 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
5JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00 ⇨ 2021-12-21 17:30
35. UKS TS Sparta Lubań III - IKS Spin Bożejowice I 4:10
4   D SKOWROŃSKI Kacper Z KACPERCZYK Kamil 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) ⇓
5   A SKOWROŃSKI Kacper
CHOJNACKI Krzysztof
W STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
0:3 (8:11, 9:11, 2:11) ⇓
9   D SKOWROŃSKI Kacper Y STRZELECKI Daniel 1:3 (9:11, 11:7, 12:14, 5:11) ⇓
14   D SKOWROŃSKI Kacper X STOS Dariusz 1:3 (1:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-12 16:00
39. UKS TS Sparta Lubań III - UKS TS Sparta Lubań II 10:0
1   A SKOWROŃSKI Kacper W BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
5   A SKOWROŃSKI Kacper
CHOJNACKI Krzysztof
W BRAŃSKI Mateusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
7   A SKOWROŃSKI Kacper X SKRZYPIEC Filip 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-01-20 18:00
44. LKS Proszowa II - UKS TS Sparta Lubań III 1:10
2   B SZULIM Zenon X SKOWROŃSKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B SIEROCIŃSKI WOJCIECH
SZULIM Zenon
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A SZPAK Artur X SKOWROŃSKI Kacper 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 8:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
61. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra III 9:9
2   B SKOWROŃSKI Kacper X TROĆ Remigiusz 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇓
5   A SKOWROŃSKI Kacper
ZAWADZKI Roman
W MISKA Kamil
TROĆ Remigiusz
3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
8   B SKOWROŃSKI Kacper W ZAWODNIK Łukasz 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
13   B SKOWROŃSKI Kacper Z MISKA Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
17   B SKOWROŃSKI Kacper Y WOJNAROWICZ Paweł 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 8:11, 6:11) ⇓
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-15 17:30
56. IKS Spin Bożejowice II - UKS TS Sparta Lubań III 4:10
2   B TALAR Andrzej X SKOWROŃSKI Kacper 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:8) ⇓
6   B MIKICIUK Mikołaj
TALAR Andrzej
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
7   A MARCZEWSKI Kazimierz X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (16:14, 11:5, 11:4) ⇓
14   D MIKICIUK Mikołaj X SKOWROŃSKI Kacper 1:3 (13:11, 2:11, 5:11, 8:11) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
60. UKS TS Sparta Lubań III - LZS TS Zaręba III 10:1
2   B SKOWROŃSKI Kacper X KLIMCZAK Przemysław 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
6   B SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
X KLIMCZAK Przemysław
SUJECKI Piotr
3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:6) ⇑
8   B SKOWROŃSKI Kacper W BARCZYK Jacek 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇑
5JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00 ⇨ 2022-04-06 18:00
61. KTS Jelenia Góra IV - UKS TS Sparta Lubań III 10:8
2   B KOWALSKI Grzegorz X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇓
6   B DĄBROWSKI Henryk
MARCHALEWICZ Wacław
X SKOWROŃSKI Kacper
KWIATKOWSKI Jan
3:2 (5:11, 5:11, 11:8, 11:5, 11:9) ⇓
7   A MARCHALEWICZ Wacław X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
14   D KASPRZAK Regina X SKOWROŃSKI Kacper 3:0 (11:4, 11:1, 11:7) ⇓
18   C DĄBROWSKI Henryk X SKOWROŃSKI Kacper 3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-22 17:00
84. UKS TS Sparta Lubań - UKS Maraton Pisarzowice 10:5
1   A SKOWROŃSKI Kacper W CZERNECKI Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B MAJCZAK Marek
SKOWROŃSKI Kacper
X CZERNECKI Piotr
ŚWIRAD Przemysław
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
7   A SKOWROŃSKI Kacper X MAŁECKI Dariusz 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 9:11) ⇓
11   A SKOWROŃSKI Kacper Y ŚWIRAD Przemysław 3:2 (11:8, 6:11, 7:11, 11:6, 11:9) ⇑
15   A SKOWROŃSKI Kacper Z URBAŃSKI Adam 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:6) ⇑