Zbigniew Przylepa
Numer zawodnika: 630
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 8712
Numer licencji okres.: 8785
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
1. LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0:10
4   D PAWŁOWSKI Andrzej Z PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (6:11, 11:13, 15:17) ⇑
6   B PAWŁOWSKI Andrzej
KĘSZCZYK Bogdan
X OLEJNIK Piotr
PRZYLEPA Zbigniew
0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
10   C KĘSZCZYK Bogdan Z PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-09 19:00
6. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS Święci Radostów 10:7
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y ZIMROZ Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:5) ⇑
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:8) ⇑
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z KOCIOŁEK Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
12   C PRZYLEPA Zbigniew W SZŁABOWICZ Piotr 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 17:45
11. KTS Jelenia Góra 3 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0:10
2   B KASPRZAK Regina X PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇑
6   B ZAWODNIK Łukasz
OLSZEWSKI Krzysztof
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A ZAWODNIK Łukasz X PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-30 18:30
16. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - IKS Spin Bożejowice 10:2
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y MIKICIUK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
6   B PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
X KACPERCZYK Kamil
MIKICIUK Mikołaj
3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 4:11, 11:2) ⇑
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z KACPERCZYK Kamil 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 11:13, 11:9) ⇑
12   C PRZYLEPA Zbigniew W BUDIAKOWSKI Paweł 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
21. KS Top Spin Miłków - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:7
2   B CHOJNACKI Leszek X PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A CHOJNACKI Leszek
WAŁKUSKI Mirosław
W PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
3:2 (11:6, 11:4, 9:11, 6:11, 11:5) ⇓
7   A ZWONIK Mariusz X PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (11:4, 6:11, 11:9, 8:11, 4:11) ⇑
14   D WAŁKUSKI Mirosław X PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (11:6, 11:4, 7:11, 4:11, 9:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
26. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Top Spin Miłków 2 10:3
2   B PRZYLEPA Zbigniew X MACHOWSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W MARZEWSKI Dariusz
MACHOWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
8   B PRZYLEPA Zbigniew W MARZEWSKI Dariusz 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
13   B PRZYLEPA Zbigniew Z BARAN Dawid 3:1 (11:5, 11:8, 7:11, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 17:30
31. LZSTS Zaręba 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10
3   C LESZCZYŃSKI Roman Y PRZYLEPA Zbigniew 3:2 (11:4, 6:11, 11:6, 7:11, 11:1) ⇓
6   B ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 5:11) ⇑
9   D FILAR Krzysztof Y PRZYLEPA Zbigniew 3:2 (11:6, 5:11, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
11   A ADAMCZUK Andrzej Y PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
17   B ADAMCZUK Mateusz Y PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
36. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Rackets Bogatynia 10:1
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y KOZIEJ Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
6   B PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
X KOZIEJ Dariusz
MROZEK Jakub
3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:3) ⇑
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z MROZEK Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
41. LKS Proszowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 6:10
1   A ŚLIWIŃSKI Rafał W PRZYLEPA Zbigniew 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 9:11) ⇑
6   B SOLIŁO Marian
SZPAK Artur
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
8   B SZPAK Artur W PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
12   C SOLIŁO Marian W PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 12:10, 3:11) ⇑
16   D ŚLIWIŃSKI Edward W PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (6:11, 12:14, 1:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
56. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra 3 10:3
2   B PRZYLEPA Zbigniew X KASPRZAK Regina 1:3 (9:11, 11:5, 10:12, 7:11) ⇓
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W MARCHALEWICZ Wacław
WYSOCZAŃSKI Marian
3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇑
8   B PRZYLEPA Zbigniew W KOWALSKI Grzegorz 2:3 (8:11, 8:11, 14:12, 11:8, 8:11) ⇓
13   B PRZYLEPA Zbigniew Z WYSOCZAŃSKI Marian 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 10:12, 11:4) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 17:30
61. IKS Spin Bożejowice - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10
3   C BUDIAKOWSKI Paweł Y PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
W PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 10:12) ⇑
9   D MIKICIUK Mikołaj Y PRZYLEPA Zbigniew 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 4:11) ⇑
11   A KACPERCZYK Kamil Y PRZYLEPA Zbigniew 1:3 (9:11, 11:3, 8:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00
66. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Top Spin Miłków 10:3
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y ZWONIK Mariusz 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
6   B PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
X CHOJNACKI Leszek
CHOJNACKI Jakub
3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z WAŁKUSKI Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
12   C PRZYLEPA Zbigniew W CHOJNACKI Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 10:12, 11:7) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
71. KS Top Spin Miłków 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 7:10
4   D BARAN Dawid Z PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:6, 2:11) ⇑
10   C MARZEWSKI Dariusz Z PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 7:11) ⇑
13   B DYMEK Paweł Z PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
15   A ZWOLIŃSKI Karol Z PRZYLEPA Zbigniew 3:1 (11:6, 11:6, 4:11, 11:8) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-15 19:00
76. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZSTS Zaręba 2 7:10
2   B PRZYLEPA Zbigniew X ADAMCZUK Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
6   B PRZYLEPA Zbigniew
DINDORF Grzegorz
X ADAMCZUK Andrzej
LESZCZYŃSKI Roman
1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 8:11) ⇓
8   B PRZYLEPA Zbigniew W FILAR Krzysztof 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
13   B PRZYLEPA Zbigniew Z ADAMCZUK Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
17   B PRZYLEPA Zbigniew Y LESZCZYŃSKI Roman 1:3 (10:12, 11:5, 3:11, 5:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
81. KS Rackets Bogatynia - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10
3   C KAPKOWICZ Łukasz Y PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:7, 11:13) ⇑
6   B MROZEK Jakub
KAPKOWICZ Łukasz
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 7:11) ⇑
9   D KOZIEJ Dariusz Y PRZYLEPA Zbigniew 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
86. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LKS Proszowa 10:0
3   C PRZYLEPA Zbigniew Y SOLIŁO Marian 3:1 (11:3, 8:11, 11:4, 11:5) ⇑
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W SUBOCZ Krzysztof
SZPAK Artur
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
10   C PRZYLEPA Zbigniew Z GOŁUCKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
B | O 3Z | Runda 1. - Kolejka 1. | 2024-05-22 18:00
7. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GLKS Jaworzyna Śląska 10:2
2   B PRZYLEPA Zbigniew X MAKOWSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
5   A PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
W MAKOWSKI Piotr
MAKOWSKI Marcin
3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:8) ⇑
8   B PRZYLEPA Zbigniew W KASPEROWICZ Artur 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
B | O 3Z | Runda 2. - Kolejka 2. | 2024-05-28 18:00
8. GLKS Jaworzyna Śląska - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2
4   D BIELAK Zbigniew Z PRZYLEPA Zbigniew 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:6, 14:16) ⇑
6   B MAKOWSKI Piotr
ZALEWSKA Wioletta
X PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
3:2 (11:13, 11:4, 9:11, 11:4, 11:4) ⇓
10   C KASPEROWICZ Artur Z PRZYLEPA Zbigniew 3:2 (10:12, 11:6, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
B | O 3Z | Runda 2. - Kolejka 3. | 2024-06-04 19:00
11. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec 3:10
4   D PRZYLEPA Zbigniew Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 8:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇑
6   B PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
X GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
1:3 (8:11, 12:10, 13:15, 4:11) ⇓
9   D PRZYLEPA Zbigniew Y SEJ Szymon 2:3 (11:8, 11:13, 11:9, 7:11, 4:11) ⇓
B | O 3Z | Runda 2. - Kolejka 4. | 2024-06-14 16:00
12. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:6
4   D MIKULICZ Adam Z PRZYLEPA Zbigniew 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
MIKULICZ Adam
W PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇑
10   C STANISŁAWSKI Patryk Z PRZYLEPA Zbigniew 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) ⇑
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z PRZYLEPA Zbigniew 3:1 (11:1, 11:1, 9:11, 11:7) ⇓
15   A SEJ Szymon Z PRZYLEPA Zbigniew 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
313 ADAMCZUK Mateusz 1993
1596 BARAN Dawid 1995
1141 BATÓG Tomasz 1975
160 BIAŁEK Andrzej 1965
1382 BIELAK Zbigniew 1964
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
2087 CHOJNACKI Jakub 1993
609 CHOJNACKI Leszek 1963
315 CZARNIECKI Piotr 1983
831 DĄBROWSKI Henryk 1965
699 DERKOWSKI Robert 1969
610 DYMEK Paweł 1964
611 DYMEK Piotr 1964
317 FILAR Krzysztof 1968
973 GAWRYLUK Tomasz 1979
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
439 GOŁUCKI Sławomir 1968
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
17 KACPERCZYK Kamil 1989
1863 KAPKOWICZ Łukasz 1987
764 KASPEROWICZ Artur 1972
837 KASPRZAK Regina 1964
1908 KĘSZCZYK Bogdan 1959
1076 KOCIOŁEK Piotr 1988
1157 KOWALSKI Grzegorz 1990
735 KOZIEJ Dariusz 1969
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1153 KWIATKOWSKI Jan 1972
321 LESZCZYŃSKI Roman 1956
840 LIS Zbigniew 1958
1079 ŁAZAROWICZ Mariusz 1992
1597 MACHOWSKI Rafał 1997
162 MAJCZAK Marek 1976
1384 MAKOWSKI Marcin 1992
842 MARCHALEWICZ Wacław 1951
18 MARCZEWSKI Kazimierz 1948
703 MARTYSZEWSKI Janusz 1962
612 MARZEWSKI Dariusz 1973
1695 MIKICIUK Mikołaj 2010
1334 MIKULICZ Adam 1980
1561 MROZEK Jakub 1988
988 PASZKIEWICZ Błażej 2011
981 PASZKIEWICZ Wiesław 1974
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
629 PAWŁOWSKI Andrzej 1976
322 ROK Tomasz 1983
788 SEJ Szymon 2003
442 SIEROCIŃSKI Wojciech 1951
165 SKOWROŃSKI Kacper 2003
443 SOLIŁO Marian 1968
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
19 STOS Dariusz 1966
21 STRZELECKI Daniel 1978
982 SZELIGA Tomasz 1996
1082 SZŁABOWICZ Piotr 1993
445 SZPAK Artur 1970
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
446 ŚLIWIŃSKI Edward 1960
447 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988
22 TALAR Andrzej 1951
613 WAŁKUSKI Mirosław 1965
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
852 WYSOCZAŃSKI Marian 1953
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
1085 ZIMROZ Paweł 1986
614 ZWOLIŃSKI Karol 1990
615 ZWONIK Mariusz 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964