Andrzej Grygorcewicz
Numer zawodnika: 780
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: UKS Żak Gierałtowiec
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7508
Numer licencji okres.: 9340
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 17:00
2. LZS SKS Raszówka 2 - UKS Żak Gierałtowiec 3:10
4   D ROGALSKI Marek Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 14:12, 11:9) ⇓
6   B HANKUS Artur
ROGALSKI Marek
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 8:11, 11:8) ⇓
10   C WINIARSKI Henryk Z GRYGORCEWICZ Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) ⇑
13   B IDCZAK Monika Z GRYGORCEWICZ Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
8. UKS Żak Gierałtowiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 7:10
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X ROJEK Michał 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 9:11, 7:11) ⇓
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W OPYD Oskar 0:3 (2:11, 8:11, 16:18) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z MANOWIEC Mateusz 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 11:6) ⇑
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y HAZNAR Sebastian 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 8:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-20 18:00
14. KTS Jelenia Góra 2 - UKS Żak Gierałtowiec 6:10
2   B KURPIEL Krzysztof X GRYGORCEWICZ Andrzej 1:3 (8:11, 4:11, 11:6, 6:11) ⇑
6   B PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
0:3 (13:15, 3:11, 10:12) ⇑
7   A ŻARCZYŃSKI Robert X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:5, 13:11, 10:12, 11:1) ⇓
14   D PAWLEWSKI Sławomir X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
20. UKS Żak Gierałtowiec - UKS TS Sparta Lubań 4:10
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X PASTERNAK Przemysław 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
DRZYZGA Kamil
W ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W ZAWADZKI Roman 0:3 (19:21, 8:11, 4:11) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 9:11, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
26. KTS Wolbromek 2 - UKS Żak Gierałtowiec 10:2
2   B PORĘBA Sylwester X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 13:11) ⇓
5   A DRZYZGA Paweł
LISIECKI Paweł
W GRYGORCEWICZ Andrzej
DRZYZGA Kamil
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
7   A SŁOWIK Sławomir X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00
32. UKS Żak Gierałtowiec - Top Bolesławiec 7:10
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X GIL Grzegorz 0:3 (7:11, 0:11, 8:11) ⇓
6   B GRYGORCEWICZ Andrzej
DRZYZGA Kamil
X GŁOWACZ Remigiusz
KOWAL Tomasz
3:2 (6:11, 13:11, 11:9, 11:13, 11:8) ⇑
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W KOWAL Tomasz 1:3 (7:11, 11:8, 1:11, 8:11) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z WOŁOWICKI Marcin 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y GŁOWACZ Remigiusz 1:3 (9:11, 11:2, 7:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00
38. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec 10:5
3   C SŁOWIK Robert Y GRYGORCEWICZ Andrzej 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) ⇑
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
W GRYGORCEWICZ Andrzej
MACHACZ Marek
3:0 (11:7, 11:4, 11:3) ⇓
9   D PIEŚLA Tomasz Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
11   A ROSIAK Norbert Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
50. LZS Sparta Grębocice - UKS Żak Gierałtowiec 6:10
3   C GROCHAŁA Wojciech Y GRYGORCEWICZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇑
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
0:3 (5:11, 4:11, 4:11) ⇑
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇓
11   A GŁAZ Tomasz Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 16:00 ⇨ 2024-01-13 16:00
44. UKS Żak Gierałtowiec - KTS Jelenia Góra 8:10
4   D GRYGORCEWICZ Andrzej Z GRUSZKA Krzysztof 2:3 (11:6, 10:12, 8:11, 11:6, 11:13) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
W GRUSZKA Krzysztof
TROJAN Robert
3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:4) ⇑
9   D GRYGORCEWICZ Andrzej Y TROJAN Robert 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 16:18) ⇓
14   D GRYGORCEWICZ Andrzej X GAWROŃSKI Waldemar 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
16   D GRYGORCEWICZ Andrzej W WOJNAROWICZ Paweł 3:0 (13:11, 11:9, 13:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00
56. LZS Włosień - UKS Żak Gierałtowiec 10:7
4   D TRAWICKI Damian Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 14:12) ⇓
6   B TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
X GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:5, 7:11) ⇑
10   C TRAWICKI Daniel Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) ⇓
13   B ATLAK Miłosz Z GRYGORCEWICZ Andrzej 2:3 (8:11, 2:11, 11:7, 11:9, 6:11) ⇑
15   A ŚWIEŻAK Dawid Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 9:11, 11:3, 11:4, 14:12) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-02-10 13:00
86. KTS Jelenia Góra - UKS Żak Gierałtowiec 10:7
2   B KOSAL Maciej X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (3:11, 11:5, 11:5, 8:11, 11:5) ⇓
5   A KOSAL Maciej
TROJAN Robert
W GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
7   A WOJNAROWICZ Paweł X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:5, 11:13, 12:10, 11:3) ⇓
14   D ŻUŁAWSKI Marcin X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
61. UKS Żak Gierałtowiec - LZSTS Zaręba 7:10
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X OKUNIEWICZ Artur 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W CZARNIECKI Piotr
OKUNIEWICZ Artur
1:3 (11:13, 6:11, 11:6, 6:11) ⇓
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W JAŹWIEC Łukasz 2:3 (12:10, 9:11, 11:13, 11:5, 9:11) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y CZARNIECKI Piotr 0:3 (10:12, 13:15, 6:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
81. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Włosień 6:10
4   D GRYGORCEWICZ Andrzej Z TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
MIKULICZ Adam
W ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:2 (8:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:3) ⇑
9   D GRYGORCEWICZ Andrzej Y ATLAK Miłosz 2:3 (11:5, 7:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇓
14   D GRYGORCEWICZ Andrzej X ŚWIEŻAK Dawid 3:0 (11:2, 11:1, 11:2) ⇑
16   D GRYGORCEWICZ Andrzej W TRAWICKI Damian 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
87. LZSTS Zaręba - UKS Żak Gierałtowiec 10:8
2   B SZYMAŃSKI Dariusz X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Piotr
W GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 14:12) ⇓
7   A ADAMCZUK Łukasz X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇓
14   D ISAŃSKA Aleksandra X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (11:4, 9:11, 7:11, 11:5, 11:9) ⇓
18   C CZARNIECKI Piotr X GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:4, 13:15, 11:9, 11:6) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
92. UKS Żak Gierałtowiec - LZS SKS Raszówka 2 7:10
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X MARSZAŁEK Krzysztof 3:2 (11:4, 12:10, 7:11, 8:11, 11:3) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
W CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W HANKUS Artur 1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 8:11) ⇓
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z CERAZY Józef 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇓
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y JADACH Tomasz 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-20 17:00
98. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Sparta Grębocice 10:2
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X GROCHAŁA Tomasz 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
W GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W GŁAZ Tomasz 2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:15
101. UKS TS Sparta Lubań - UKS Żak Gierałtowiec 3:10
3   C PASTERNAK Przemysław Y GRYGORCEWICZ Andrzej 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:8, 8:11) ⇑
5   A ZAWADZKI Roman
PASTERNAK Przemysław
W GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
0:3 (8:11, 10:12, 10:12) ⇑
9   D ROK Tomasz Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇓
11   A ZAWADZKI Roman Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 16:00
106. UKS Żak Gierałtowiec - KTS Jelenia Góra 2 10:3
4   D GRYGORCEWICZ Andrzej Z KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
MIKULICZ Adam
W GICALA Grzegorz
SOKALSKI Wojciech
3:0 (12:10, 11:9, 12:10) ⇑
9   D GRYGORCEWICZ Andrzej Y GICALA Grzegorz 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 15:17, 3:11) ⇓
B | O 3Z | Runda 2. - Kolejka 3. | 2024-06-04 19:00
11. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec 3:10
4   D PRZYLEPA Zbigniew Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 8:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇓
6   B PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
X GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
1:3 (8:11, 12:10, 13:15, 4:11) ⇑
10   C ZATYLNY Marek Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:8, 16:14, 12:14, 11:2) ⇓
13   B AUGUST Krzysztof Z GRYGORCEWICZ Andrzej 1:3 (5:11, 6:11, 12:10, 7:11) ⇑
B | O 3Z | Runda 2. - Kolejka 4. | 2024-06-14 16:00
12. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:6
2   B GRYGORCEWICZ Andrzej X ZATYLNY Marek 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
MIKULICZ Adam
W PRZYLEPA Zbigniew
ZATYLNY Marek
0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇓
8   B GRYGORCEWICZ Andrzej W OLEJNIK Piotr 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇑
13   B GRYGORCEWICZ Andrzej Z PRZYLEPA Zbigniew 3:1 (11:1, 11:1, 9:11, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
2007 ATLAK Miłosz 1990
616 AUGUST Krzysztof 1980
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
870 BEDNARZ Adrian 1984
698 BERESTECKI Krystian 1997
719 CERAZY Józef 1970
315 CZARNIECKI Piotr 1983
316 CZARNIECKI Roman 1970
699 DERKOWSKI Robert 1969
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
722 HANKUS Artur 1971
781 HAZNAR Sebastian 1996
1019 HORNIAK Eryk 2004
249 HORNIAK Grzegorz 1979
718 IDCZAK Monika 1972
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
1776 KOBYLARZ Jakub 2001
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1480 KOZAK Mateusz 1995
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1332 LASZUK Czesław 1966
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
844 MISKA Kamil 1988
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
1743 OLSZEWSKI Krzysztof 1965
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
727 PILARCZYK Filip 1986
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
225 PORĘBA Sylwester 1972
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
630 PRZYLEPA Zbigniew 1969
729 ROGALSKI Marek 1965
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
848 SOKALSKI Wojciech 1960
875 STOLICKI Norbert 1973
166 SZKLANY Krystian 1973
707 SZTANDARSKI Marek 1959
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1731 WINIARSKI Henryk 1964
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
708 WOJTASZEK Zbigniew 1957
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979