Sebastian Haznar
Numer zawodnika: 781
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 37712
Numer licencji okres.: 9371
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 16:00
3. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:5
4   D HAZNAR Sebastian Z PRZYBYLSKI Andrzej 2:3 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 10:12) ⇓
9   D HAZNAR Sebastian Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) ⇑
14   D HAZNAR Sebastian X ŁAWNICZAK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
8. UKS Żak Gierałtowiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 7:10
3   C DRZYZGA Kamil Y HAZNAR Sebastian 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
9   D SEJ Szymon Y HAZNAR Sebastian 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 4:11) ⇑
11   A KOWALEWSKI Kamil Y HAZNAR Sebastian 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
17   B GRYGORCEWICZ Andrzej Y HAZNAR Sebastian 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZSTS Zaręba 9:9
3   C HAZNAR Sebastian Y SZYMAŃSKI Dariusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
5   A HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
W OKUNIEWICZ Artur
SZYMAŃSKI Dariusz
3:1 (12:14, 11:5, 13:11, 11:7) ⇑
10   C HAZNAR Sebastian Z ADAMCZUK Łukasz 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇓
12   C HAZNAR Sebastian W CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 16:14) ⇑
18   C HAZNAR Sebastian X OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:7, 11:4, 12:14, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
24. LZS SKS Raszówka 2 - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 6:10
3   C ROGALSKI Marek Y HAZNAR Sebastian 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B PILARCZYK Filip
ROGALSKI Marek
X HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:6) ⇓
9   D PILARCZYK Filip Y HAZNAR Sebastian 1:3 (12:10, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
11   A CERAZY Józef Y HAZNAR Sebastian 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:4, 7:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
30. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Włosień 10:8
5   A HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇑
13   B HAZNAR Sebastian Z TRAWICKI Damian 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:7) ⇑
17   B HAZNAR Sebastian Y ŚWIEŻAK Dawid 3:1 (11:6, 11:13, 11:7, 11:4) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
36. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Jelenia Góra 2 10:1
5   A HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 17:00
41. UKS TS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10
3   C SZKLANY Kamil Y HAZNAR Sebastian 1:3 (9:11, 11:3, 7:11, 6:11) ⇑
6   B PASTERNAK Przemysław
SZKLANY Kamil
X HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 3:11) ⇑
9   D ŚCIEŻKA Łukasz Y HAZNAR Sebastian 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇑
11   A SZKLANY Krystian Y HAZNAR Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-10 13:00
47. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Wolbromek 2 5:10
3   C HAZNAR Sebastian Y PORĘBA Sylwester 3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
5   A HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
W LISIECKI Paweł
MARAŃDA Marcin
1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 3:11) ⇓
10   C HAZNAR Sebastian Z SŁOWIK Sławomir 3:1 (16:14, 4:11, 11:6, 11:3) ⇑
12   C HAZNAR Sebastian W LISIECKI Paweł 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
52. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:8
3   C GĄSIOR Kamil Y HAZNAR Sebastian 1:3 (11:7, 8:11, 1:11, 7:11) ⇑
6   B GIL Grzegorz
KOWAL Tomasz
X HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
3:1 (18:16, 11:5, 7:11, 11:6) ⇓
9   D GIL Grzegorz Y HAZNAR Sebastian 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A WOŁOWICKI Marcin Y HAZNAR Sebastian 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 11:8) ⇓
17   B KOWAL Tomasz Y HAZNAR Sebastian 2:3 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00
58. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:6
3   C HAZNAR Sebastian Y ROSIAK Jacek 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
5   A HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇑
10   C HAZNAR Sebastian Z ROSIAK Norbert 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 5:11, 7:11) ⇓
12   C HAZNAR Sebastian W PIEŚLA Tomasz 3:2 (3:11, 11:8, 11:9, 8:11, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
63. KTS Jelenia Góra - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 9:9
4   D WOJNAROWICZ Paweł Z HAZNAR Sebastian 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
6   B GAWROŃSKI Waldemar
TROJAN Robert
X HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
0:3 (10:12, 4:11, 6:11) ⇑
10   C TROJAN Robert Z HAZNAR Sebastian 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:7) ⇓
13   B ŻUŁAWSKI Marcin Z HAZNAR Sebastian 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇑
15   A GAWROŃSKI Waldemar Z HAZNAR Sebastian 0:3 (4:11, 0:11, 6:11) ⇑
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
67. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Wolbromek 2 1:10
2   B HAZNAR Sebastian X DRZYZGA Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 13:11, 11:2) ⇑
6   B HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
X DRZYZGA Paweł
SŁOWIK Sławomir
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
8   B HAZNAR Sebastian W SŁOWIK Sławomir 2:3 (4:11, 9:11, 11:9, 12:10, 8:11) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 16:00
70. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:6
2   B ROSIAK Jacek X HAZNAR Sebastian 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
3:2 (11:2, 8:11, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
7   A ROSIAK Norbert X HAZNAR Sebastian 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇑
14   D PIEŚLA Tomasz X HAZNAR Sebastian 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) ⇑
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
72. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - Top Bolesławiec 10:4
2   B HAZNAR Sebastian X KOWAL Tomasz 3:1 (8:11, 11:4, 12:10, 13:11) ⇑
6   B HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
X GIL Grzegorz
KOWAL Tomasz
3:0 (11:9, 11:2, 11:3) ⇑
8   B HAZNAR Sebastian W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (12:14, 7:11, 5:11) ⇓
13   B HAZNAR Sebastian Z GIL Grzegorz 3:1 (11:7, 3:11, 11:4, 11:9) ⇑
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
73. KTS Wolbromek 2 - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4
3   C DRZYZGA Paweł Y HAZNAR Sebastian 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 7:11) ⇑
5   A DRZYZGA Paweł
LISIECKI Paweł
W HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
9   D SŁOWIK Sławomir Y HAZNAR Sebastian 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
11   A LISIECKI Paweł Y HAZNAR Sebastian 3:2 (8:11, 11:6, 4:11, 11:8, 11:8) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00
76. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:5
2   B HAZNAR Sebastian X DUSZA Mirosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
6   B HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
X PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
8   B HAZNAR Sebastian W PIEŚLA Tomasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
13   B HAZNAR Sebastian Z ROSIAK Norbert 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇑
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00
78. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10
2   B GŁOWACZ Remigiusz X HAZNAR Sebastian 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇑
6   B GŁOWACZ Remigiusz
SOBCZAK Dawid
X HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
7   A KOWAL Tomasz X HAZNAR Sebastian 2:3 (10:12, 15:13, 12:10, 5:11, 5:11) ⇑
B | O awans do 2M | Runda 1. - Kolejka 1. | 2024-05-25 16:00
1. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS AZS AWF Wrocław 3:10
2   B HAZNAR Sebastian X PRUSZYŃSKI Marcin 3:1 (7:11, 11:9, 11:3, 11:7) ⇑
5   A HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
W URBAŃSKI Tomasz
PRUSZYŃSKI Marcin
3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:8) ⇑
8   B HAZNAR Sebastian W URBAŃSKI Tomasz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇓
13   B HAZNAR Sebastian Z MOCZKO Mateusz 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:8, 3:11) ⇓
B | O awans do 2M | Runda 2. - Kolejka 2. | 2024-06-01 16:00
2. KS AZS AWF Wrocław - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4
2   B PRUSZYŃSKI Marcin X HAZNAR Sebastian 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 8:11) ⇑
6   B URBAŃSKI Tomasz
PRUSZYŃSKI Marcin
X HAZNAR Sebastian
OPYD Oskar
1:3 (7:11, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
7   A DWORAKOWSKI Rafał X HAZNAR Sebastian 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:4) ⇓
14   D URBAŃSKI Tomasz X HAZNAR Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
616 AUGUST Krzysztof 1980
870 BEDNARZ Adrian 1984
698 BERESTECKI Krystian 1997
719 CERAZY Józef 1970
315 CZARNIECKI Piotr 1983
1414 CZECH Michał 2003
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
216 DRZYZGA Paweł 1987
773 DUSZA Mirosław 1966
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
2049 GĄSIOR Kamil 1990
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
835 HARDEL Marek 1990
1019 HORNIAK Eryk 2004
249 HORNIAK Grzegorz 1979
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
329 KŁUSEK Robert 2004
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1480 KOZAK Mateusz 1995
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1332 LASZUK Czesław 1966
221 LISIECKI Paweł 1984
489 ŁAWNICZAK Jakub 2001
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
844 MISKA Kamil 1988
521 MOCZKO Mateusz 1990
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
710 PACIOREK Łukasz 2004
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
727 PILARCZYK Filip 1986
225 PORĘBA Sylwester 1972
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
729 ROGALSKI Marek 1965
926 ROJEK Michał 1992
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
875 STOLICKI Norbert 1973
1816 SZKLANY Kamil 2000
166 SZKLANY Krystian 1973
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
328 TRAWICKI Damian 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
1731 WINIARSKI Henryk 1964
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979