Mirosław Dusza
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1966
Przynależność klubowa: MKS Orzeł Wałbrzych
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. MLKS Sudety Międzylesie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:3
4   D BIELAK Sławomir Z DUSZA Mirosław 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:6) ⇓
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
10   C KWAŚNIK Artur Z DUSZA Mirosław 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B DYC Bolesław Z DUSZA Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
9. MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
2   B DUSZA Mirosław X PAŁCZYŃSKI Ryszard 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) ⇑
5   A DUSZA Mirosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
W PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 9:11, 11:3) ⇑
8   B DUSZA Mirosław W STODOLNY Sławomir 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
13   B DUSZA Mirosław Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
15. ULKS Ślęża Wiry II - MKS Orzeł Wałbrzych 0:10
3   C PETRYKÓW Stanisław Y DUSZA Mirosław 1:3 (10:12, 11:7, 11:13, 7:11) ⇑
6   B PETRYKÓW Stanisław
WOLAŃSKI Robert
X DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
9   D KRAJEWSKI Krzysztof Y DUSZA Mirosław 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00
20. MKS Orzeł Wałbrzych - DKTS Topspin Dzierżoniów 8:10
2   B DUSZA Mirosław X ŁYŻWA Szymon 3:1 (9:11, 11:1, 11:2, 11:3) ⇑
5   A DUSZA Mirosław
DZIOBEK Michał
W BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W BOREK Arkadiusz 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇓
13   B DUSZA Mirosław Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇓
17   B DUSZA Mirosław Y ZAWADA Radosław 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 13:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00
25. MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice II 10:7
1   A DUSZA Mirosław W KACZUGA Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) ⇑
6   B DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
X BRODACKI Łukasz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
7   A DUSZA Mirosław X MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
11   A DUSZA Mirosław Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (12:10, 3:11, 11:8, 11:4) ⇑
15   A DUSZA Mirosław Z BRODACKI Łukasz 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 12:10) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
31. MKS Orzeł Wałbrzych - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
2   B DUSZA Mirosław X MAKOWSKI Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B DUSZA Mirosław
DZIOBEK Krzysztof
X MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 4:11) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W KRUPA Albert 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
13   B DUSZA Mirosław Z PUSZ Mariusz 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 9:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00
37. ZTS Ząbkowice Śląskie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5
3   C JANKE Andrzej Y DUSZA Mirosław 3:1 (11:6, 6:11, 11:2, 11:8) ⇓
5   A JANKE Andrzej
KWAŚNIK Tomasz
W DUSZA Mirosław
DZIOBEK Michał
3:1 (11:3, 2:11, 11:8, 11:9) ⇓
9   D CHUCHRA Radosław Y DUSZA Mirosław 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A KWAŚNIK Tomasz Y DUSZA Mirosław 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00
43. MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice I 1:10
2   B DUSZA Mirosław X KWASZYŃSKI Daniel 2:3 (6:11, 11:6, 5:11, 17:15, 3:11) ⇓
5   A DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
W CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 9:11) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
49. MKS Orzeł Wałbrzych - MLKS Sudety Międzylesie 4:10
2   B DUSZA Mirosław X NETER Oliwia 3:1 (11:3, 5:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
W BIELAK Sławomir
KWAŚNIK Artur
2:3 (11:8, 11:6, 10:12, 8:11, 8:11) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W BIELAK Sławomir 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 1:11) ⇓
13   B DUSZA Mirosław Z DYC Bolesław 1:3 (11:9, 14:16, 7:11, 12:14) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00
54. ULKS Ślęża Wiry I - MKS Orzeł Wałbrzych 7:10
2   B PAWŁOWSKI Wiesław X DUSZA Mirosław 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
7   A STODOLNY Sławomir X DUSZA Mirosław 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇓
14   D KRASUCKI Artur X DUSZA Mirosław 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
65. DKTS Topspin Dzierżoniów - MKS Orzeł Wałbrzych 8:10
3   C ŁYŻWA Szymon Y DUSZA Mirosław 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇑
9   D BOREK Arkadiusz Y DUSZA Mirosław 3:2 (11:9, 9:11, 11:2, 8:11, 11:9) ⇓
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y DUSZA Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
17   B KORNECKI Andrzej Y DUSZA Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
70. UKS Ludwikowice II - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5
2   B MIŚKIEWICZ Krzysztof X DUSZA Mirosław 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
6   B KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
X DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
7   A KACZUGA Tomasz X DUSZA Mirosław 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇑
14   D ROZUMKIEWICZ Paweł X DUSZA Mirosław 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
76. BSTS Bystrzyca Kłodzka - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0
4   D WOJTASZEK Grzegorz Z DUSZA Mirosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇓
6   B MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
X DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
10   C MAKOWSKI Tomasz Z DUSZA Mirosław 3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:7, 11:7) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
82. MKS Orzeł Wałbrzych - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6
2   B DUSZA Mirosław X POLAK Tomasz 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 12:10, 8:11) ⇓
6   B DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
X PASTERNAK Jacek
ZAPAŁA Sławomir
3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
8   B DUSZA Mirosław W JANKE Otto 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
13   B DUSZA Mirosław Z PASTERNAK Jacek 3:1 (11:7, 5:11, 11:5, 11:5) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00
88. UKS Ludwikowice I - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0
2   B SKRZYPIEC Wiesław X DUSZA Mirosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
7   A KWASZYŃSKI Daniel X DUSZA Mirosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓