Kamil Piszczałka
Numer zawodnika: 925
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51653
Numer licencji okres.: 8727
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 16:00
3. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:5
3   C PISZCZAŁKA Kamil Y GROCHAŁA Wojciech 3:1 (11:5, 11:4, 11:13, 11:7) ⇑
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X GROCHAŁA Wojciech
ŁAWNICZAK Jakub
3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z PRZYBYLSKI Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C PISZCZAŁKA Kamil W GŁAZ Tomasz 3:1 (10:12, 11:5, 11:9, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
8. UKS Żak Gierałtowiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 7:10
14   D SEJ Szymon X PISZCZAŁKA Kamil 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
30. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Włosień 10:8
4   D PISZCZAŁKA Kamil Z TRAWICKI Damian 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 8:11) ⇓
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Damian
3:2 (11:7, 13:11, 4:11, 13:15, 11:7) ⇑
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y ŚWIEŻAK Dawid 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 13:11) ⇑
14   D PISZCZAŁKA Kamil X ATLAK Miłosz 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
16   D PISZCZAŁKA Kamil W TRAWICKI Daniel 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
36. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Jelenia Góra 2 10:1
3   C PISZCZAŁKA Kamil Y PAWLEWSKI Sławomir 2:3 (11:8, 11:8, 7:11, 4:11, 7:11) ⇓
6   B OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
X KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
3:0 (11:3, 11:9, 11:2) ⇑
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z ŻARCZYŃSKI Robert 3:0 (14:12, 11:6, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 17:00
41. UKS TS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10
4   D ŚCIEŻKA Łukasz Z PISZCZAŁKA Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
10   C SZKLANY Kamil Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇓
13   B PASTERNAK Przemysław Z PISZCZAŁKA Kamil 2:3 (11:8, 10:12, 11:2, 9:11, 5:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
52. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:8
4   D GIL Grzegorz Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
5   A WOŁOWICKI Marcin
GĄSIOR Kamil
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:6) ⇓
10   C GĄSIOR Kamil Z PISZCZAŁKA Kamil 2:3 (7:11, 11:8, 11:6, 3:11, 5:11) ⇑
13   B KOWAL Tomasz Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
15   A WOŁOWICKI Marcin Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (16:14, 11:7, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
63. KTS Jelenia Góra - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 9:9
2   B ŻUŁAWSKI Marcin X PISZCZAŁKA Kamil 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:2) ⇓
5   A WOJNAROWICZ Paweł
ŻUŁAWSKI Marcin
W PISZCZAŁKA Kamil
MANOWIEC Mateusz
3:0 (15:13, 11:8, 11:9) ⇓
7   A GAWROŃSKI Waldemar X PISZCZAŁKA Kamil 1:3 (13:11, 6:11, 12:14, 6:11) ⇑
14   D WOJNAROWICZ Paweł X PISZCZAŁKA Kamil 3:1 (16:18, 11:7, 11:8, 14:12) ⇓
18   C TROJAN Robert X PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
67. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Wolbromek 2 1:10
3   C PISZCZAŁKA Kamil Y PORĘBA Sylwester 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) ⇓
5   A PISZCZAŁKA Kamil
ŁĘSKI Mateusz
W LISIECKI Paweł
PORĘBA Sylwester
0:3 (7:11, 6:11, 2:11) ⇓
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z LISIECKI Paweł 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 16:00
70. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:6
5   A PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
W OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
13   B ROSIAK Jacek Z PISZCZAŁKA Kamil 3:2 (11:8, 10:12, 11:7, 7:11, 18:16) ⇓
15   A ROSIAK Norbert Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
72. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - Top Bolesławiec 10:4
3   C PISZCZAŁKA Kamil Y GĄSIOR Kamil 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:4) ⇑
5   A PISZCZAŁKA Kamil
ROJEK Michał
W WOŁOWICKI Marcin
GĄSIOR Kamil
1:3 (14:16, 11:8, 13:15, 4:11) ⇓
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z GIL Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) ⇓
12   C PISZCZAŁKA Kamil W WOŁOWICKI Marcin 0:3 (19:21, 7:11, 4:11) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
73. KTS Wolbromek 2 - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4
4   D SŁOWIK Sławomir Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
5   A DRZYZGA Paweł
LISIECKI Paweł
W HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
10   C DRZYZGA Paweł Z PISZCZAŁKA Kamil 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
13   B PORĘBA Sylwester Z PISZCZAŁKA Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00
76. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:5
4   D PISZCZAŁKA Kamil Z ROSIAK Norbert 2:3 (7:11, 13:11, 8:11, 11:6, 7:11) ⇓
6   B HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
X PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y SŁOWIK Robert 3:2 (11:3, 7:11, 8:11, 11:8, 11:1) ⇑
14   D PISZCZAŁKA Kamil X DUSZA Mirosław 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇑
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00
78. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10
3   C GIL Grzegorz Y PISZCZAŁKA Kamil 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 8:11, 11:8) ⇓
6   B GŁOWACZ Remigiusz
SOBCZAK Dawid
X HAZNAR Sebastian
PISZCZAŁKA Kamil
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
9   D SOBCZAK Dawid Y PISZCZAŁKA Kamil 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A KOWAL Tomasz Y PISZCZAŁKA Kamil 1:3 (2:11, 5:11, 11:8, 3:11) ⇑
B | O awans do 2M | Runda 1. - Kolejka 1. | 2024-05-18 16:00 ⇨ 2024-05-25 16:00
1. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS AZS AWF Wrocław 3:10
4   D PISZCZAŁKA Kamil Z MOCZKO Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇓
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y DWORAKOWSKI Rafał 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
2007 ATLAK Miłosz 1990
616 AUGUST Krzysztof 1980
1066 BUBNOWSKI Jakub 1987
761 CHABA Stanisław 1959
315 CZARNIECKI Piotr 1983
1033 DANAJ Robert 1970
762 DEPTA Andrzej 1970
216 DRZYZGA Paweł 1987
773 DUSZA Mirosław 1966
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
451 DZIADOSZ Mateusz 2009
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
2049 GĄSIOR Kamil 1990
871 GIL Grzegorz 1985
485 GŁAZ Tomasz 1970
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1294 HAZNAR Dariusz 1964
249 HORNIAK Grzegorz 1979
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
1383 KORZYSTKA Jakub 2001
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
874 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968
1332 LASZUK Czesław 1966
1333 LECH Janusz 1970
221 LISIECKI Paweł 1984
454 MALIK Adam 2006
1317 MALINOWSKI Piotr 1995
1334 MIKULICZ Adam 1980
1489 MIKUTEL Jacek 1974
521 MOCZKO Mateusz 1990
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
727 PILARCZYK Filip 1986
225 PORĘBA Sylwester 1972
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
226 SŁOWIK Sławomir 1986
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
1740 SOBCZAK Dawid 1982
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
1036 SUKIENNIK Andrzej 1958
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
1336 SUPERNAT Jan 1945
1816 SZKLANY Kamil 2000
166 SZKLANY Krystian 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
472 TRAWICKI Daniel 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1039 WALAS Grzegorz 1979
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
459 ZAJĄC Szymon 2008
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979