III liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2022-09-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-09-29 17:00 1 LZSTS Zaręba - UKSTS Sparta Lubań 10:5
1   A JAŹWIEC Łukasz W ZAWADZKI Roman 2:3 (11:2, 4:11, 9:11, 11:7, 8:11) 0:1
2   B ROK Tomasz X BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 1:1
3   C HAŁAS Iwona Y ŚWIEŻAK Dawid 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D TRAWICKI Damian Z GŁOWACKI Filip 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:2
5   A JAŹWIEC Łukasz
TRAWICKI Damian
W ZAWADZKI Roman
ŚWIEŻAK Dawid
3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 3:2
6   B HAŁAS Iwona
ROK Tomasz
X BRAŃSKI Mateusz
GŁOWACKI Filip
3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 4:2
7   A JAŹWIEC Łukasz X BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 5:2
8   B ROK Tomasz W ZAWADZKI Roman 2:3 (8:11, 11:6, 9:11, 11:9, 7:11) 5:3
9   D TRAWICKI Damian Y ŚWIEŻAK Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 5:4
10   C HAŁAS Iwona Z GŁOWACKI Filip 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 6:4
11   A JAŹWIEC Łukasz Y ŚWIEŻAK Dawid 3:1 (11:8, 2:11, 11:8, 11:8) 7:4
12   C HAŁAS Iwona W ZAWADZKI Roman 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 7:5
13   B ROK Tomasz Z GŁOWACKI Filip 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 8:5
14   D TRAWICKI Damian X BRAŃSKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 9:5
15   A JAŹWIEC Łukasz Z GŁOWACKI Filip 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 10:5
2022-09-24 16:00 2 KTS Legnica - UKS Żak Gierałtowiec 10:7
1   A HAZNAR Sebastian W SEJ Szymon 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 5:11, 11:8) 1:0
2   B TUTAJ Waldemar X DRZYZGA Kamil 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 1:1
3   C KOŁAKOWSKI Robert Y STANISŁAWSKI Patryk 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) 2:1
4   D ZARÓWNY Przemysław Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 3:1
5   A TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
W DRZYZGA Kamil
CZECH Michał
1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 8:11) 3:2
6   B HAZNAR Sebastian
ZARÓWNY Przemysław
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:1 (11:3, 4:11, 11:9, 11:8) 4:2
7   A HAZNAR Sebastian X DRZYZGA Kamil 3:0 (14:12, 18:16, 15:13) 5:2
8   B TUTAJ Waldemar W SEJ Szymon 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 6:11) 5:3
9   D ZARÓWNY Przemysław Y STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:3
10   C KOŁAKOWSKI Robert Z GRYGORCEWICZ Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 6:4
11   A HAZNAR Sebastian Y CZECH Michał 3:2 (12:10, 11:5, 8:11, 9:11, 11:7) 7:4
12   C KOŁAKOWSKI Robert W SEJ Szymon 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 7:5
13   B TUTAJ Waldemar Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8) 8:5
14   D ZARÓWNY Przemysław X DRZYZGA Kamil 2:3 (10:12, 11:9, 9:11, 11:5, 7:11) 8:6
15   A HAZNAR Sebastian Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 9:6
16   D ZARÓWNY Przemysław W SEJ Szymon 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 7:11) 9:7
17   B TUTAJ Waldemar Y CZECH Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 10:7
2022-09-24 16:00 3 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS SKS Raszówka 2 4:10
1   A OPYD Oskar W CERAZY Józef 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 10:12) 0:1
2   B ROJEK Michał X HANKUS Artur 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C GLIB Michał Y JADACH Tomasz 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 0:3
4   D PISZCZAŁKA Kamil Z PILARCZYK Filip 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 7:11) 0:4
5   A OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
W CERAZY Józef
HANKUS Artur
2:3 (2:11, 6:11, 15:13, 11:9, 9:11) 0:5
6   B GLIB Michał
ROJEK Michał
X JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) 1:5
7   A OPYD Oskar X ZAJĄC Szymon 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 2:5
8   B ROJEK Michał W CERAZY Józef 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 4:11, 8:11) 2:6
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y JADACH Tomasz 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 9:11) 2:7
10   C GLIB Michał Z PILARCZYK Filip 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 6:11) 2:8
11   A OPYD Oskar Y JADACH Tomasz 3:0 (11:7, 12:10, 12:10) 3:8
12   C GLIB Michał W CERAZY Józef 3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 11:8) 4:8
13   B ROJEK Michał Z PILARCZYK Filip 1:3 (12:10, 2:11, 5:11, 4:11) 4:9
14   D PISZCZAŁKA Kamil X ZAJĄC Szymon 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 8:11) 4:10
2022-09-24 16:00 4 KTS Jelenia Góra 2 - KTS Jelenia Góra 1 9:9
1   A TROJAN Robert W KOSAL Maciej 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 14:12, 9:11) 0:1
2   B ISAŃSKA Aleksandra X ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (6:11, 2:11, 11:13) 0:2
3   C MISKA Kamil Y ZAWODNIK Łukasz 2:3 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 7:11) 0:3
4   D GRUSZKA Krzysztof Z IGNATIUK Arkadiusz 2:3 (12:14, 9:11, 11:9, 11:8, 7:11) 0:4
5   A GRUSZKA Krzysztof
MISKA Kamil
W IGNATIUK Arkadiusz
ZAWODNIK Łukasz
2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 7:11) 0:5
6   B ISAŃSKA Aleksandra
TROJAN Robert
X TROĆ Remigiusz
ŻUŁAWSKI Marcin
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 1:5
7   A TROJAN Robert X ŻUŁAWSKI Marcin 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 13:11) 2:5
8   B ISAŃSKA Aleksandra W TROĆ Remigiusz 1:3 (10:12, 4:11, 11:4, 7:11) 2:6
9   D GRUSZKA Krzysztof Y ZAWODNIK Łukasz 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:4) 3:6
10   C MISKA Kamil Z IGNATIUK Arkadiusz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 3:7
11   A TROJAN Robert Y ZAWODNIK Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 4:7
12   C MISKA Kamil W TROĆ Remigiusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6) 5:7
13   B ISAŃSKA Aleksandra Z IGNATIUK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 6:7
14   D GRUSZKA Krzysztof X ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 6:8
15   A TROJAN Robert Z IGNATIUK Arkadiusz 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 7:8
16   D GRUSZKA Krzysztof W TROĆ Remigiusz 3:1 (11:5, 11:4, 6:11, 11:7) 8:8
17   B ISAŃSKA Aleksandra Y ZAWODNIK Łukasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 9:8
18   C MISKA Kamil X ŻUŁAWSKI Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 9:9
2022-09-27 18:30 5 Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10
1   A WOŁOWICKI Marcin W ROSIAK Jacek 0:3 (4:11, 9:11, 11:13) 0:1
2   B STOLICKI Norbert X ZAKRZEWSKI Rafał 3:2 (8:11, 11:6, 13:11, 5:11, 11:9) 1:1
3   C KOWAL Tomasz Y SŁOWIK Robert 0:3 (1:11, 9:11, 7:11) 1:2
4   D GŁOWACZ Remigiusz Z ROSIAK Norbert 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 13:11) 2:2
5   A KOWAL Tomasz
WOŁOWICKI Marcin
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
1:3 (11:7, 7:11, 2:11, 8:11) 2:3
6   B GŁOWACZ Remigiusz
STOLICKI Norbert
X ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:9) 3:3
7   A WOŁOWICKI Marcin X ZAKRZEWSKI Rafał 3:2 (12:10, 8:11, 11:4, 11:13, 11:2) 4:3
8   B STOLICKI Norbert W ROSIAK Jacek 1:3 (12:10, 6:11, 13:15, 5:11) 4:4
9   D GŁOWACZ Remigiusz Y SŁOWIK Robert 2:3 (9:11, 11:4, 11:9, 9:11, 3:11) 4:5
10   C KOWAL Tomasz Z ROSIAK Norbert 3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 4:11, 12:10) 5:5
11   A WOŁOWICKI Marcin Y SŁOWIK Robert 3:0 (11:4, 11:4, 13:11) 6:5
12   C KOWAL Tomasz W ROSIAK Jacek 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 6:6
13   B GIL Grzegorz Z ROSIAK Norbert 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 6:7
14   D GŁOWACZ Remigiusz X ZAKRZEWSKI Rafał 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 7:7
15   A WOŁOWICKI Marcin Z ROSIAK Norbert 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 8:7
16   D GŁOWACZ Remigiusz W ROSIAK Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 8:8
17   B GIL Grzegorz Y SŁOWIK Robert 2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:4, 8:11) 8:9
18   C KOWAL Tomasz X ZAKRZEWSKI Rafał 2:3 (11:8, 6:11, 10:12, 11:6, 10:12) 8:10
2022-09-24 16:00 6 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10
1   A DINDORF Grzegorz W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 7:11) 0:1
2   B PASTERNAK Przemysław X MARSZAŁEK Marian 3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C OLEJNIK Piotr Y HORNIAK Grzegorz 2:3 (7:11, 11:4, 9:11, 11:8, 8:11) 1:2
4   D OKUNIEWICZ Artur Z GÓRSKI Zygmunt 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:7, 9:11) 1:3
5   A PASTERNAK Przemysław
DINDORF Grzegorz
W HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:4
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
0:3 (11:13, 6:11, 4:11) 1:5
7   A DINDORF Grzegorz X MARSZAŁEK Marian 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 12:10, 11:8) 2:5
8   B PASTERNAK Przemysław W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 2:6
9   D OKUNIEWICZ Artur Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 3:6
10   C OLEJNIK Piotr Z GÓRSKI Zygmunt 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 8:11) 3:7
11   A DINDORF Grzegorz Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 4:7
12   C OLEJNIK Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 4:8
13   B PASTERNAK Przemysław Z GÓRSKI Zygmunt 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) 5:8
14   D OKUNIEWICZ Artur X MARSZAŁEK Marian 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:1) 6:8
15   A DINDORF Grzegorz Z GÓRSKI Zygmunt 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 12:10, 14:16) 6:9
16   D OKUNIEWICZ Artur W RYBIKOWSKI Przemysław 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:6, 5:11) 6:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22