Robert Kołakowski
Numer zawodnika: 1296
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: KTS Legnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 31255
Numer licencji okres.: 10462
Data wydania: 22.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
6. KTS Legnica - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:8
3   C KOŁAKOWSKI Robert Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
6   B TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
3:2 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 11:8) ⇑
10   C KOŁAKOWSKI Robert Z MARSZAŁEK Marian 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 5:11) ⇓
12   C KOŁAKOWSKI Robert W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 10:12) ⇓
18   C KOŁAKOWSKI Robert X HORNIAK Eryk 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:00
11. KS Górnik Polkowice - KTS Legnica 10:3
4   D OWCZAREK Sergiusz Z KOŁAKOWSKI Robert 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A KACIUBA Mikołaj
SŁOWIŃSKI Sławomir
W HAZNAR Dariusz
KOŁAKOWSKI Robert
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
10   C KOWALSKI Adam Z KOŁAKOWSKI Robert 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇑
13   B SŁOWIŃSKI Sławomir Z KOŁAKOWSKI Robert 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
15. KTS Legnica - KS Górnik Polkowice 2 10:1
4   D KOŁAKOWSKI Robert Z MILNIKIEL Julia 3:0 (11:1, 11:2, 11:9) ⇑
5   A TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
W MILNIKIEL Sebastian
CHRAPKO Nikodem
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
9   D KOŁAKOWSKI Robert Y ROTKO Borys 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
24. KTS Legnica - AKS Strzegom 2 10:1
3   C KOŁAKOWSKI Robert Y KRZYWNIAK Karol 3:0 (11:3, 11:1, 11:4) ⇑
6   B KOŁAKOWSKI Robert
ZARÓWNY Przemysław
X KRZYWNIAK Karol
NOWACKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
10   C KOŁAKOWSKI Robert Z NOWACKI Krzysztof 3:0 (11:1, 11:8, 11:4) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
33. KTS Legnica - LZS Sparta Grębocice 2 10:4
1   A KOŁAKOWSKI Robert W PRZYTULSKI Karol 1:3 (10:12, 6:11, 11:9, 8:11) ⇓
5   A KOŁAKOWSKI Robert
LECH Janusz
W WAWRZYŃSKI Tomasz
PRZYTULSKI Karol
1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇓
7   A KOŁAKOWSKI Robert X WAWRZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
11   A KOŁAKOWSKI Robert Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
1066 BUBNOWSKI Jakub 1987
719 CERAZY Józef 1970
761 CHABA Stanisław 1959
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
484 GAJKOWSKI Mateusz 1991
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
485 GŁAZ Tomasz 1970
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1019 HORNIAK Eryk 2004
249 HORNIAK Grzegorz 1979
724 JADACH Tomasz 1974
452 KACIUBA Mikołaj 2007
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1702 KASPRZAK Kamil 2004
329 KŁUSEK Robert 2004
765 KORZYSTKA Arkadiusz 1983
838 KOSAL Maciej 1981
1886 KOWALSKI Adam 1973
1634 KRZYWNIAK Karol 1990
1332 LASZUK Czesław 1966
453 LESIŃSKI Patryk 2006
1070 ŁACHOWSKI Krzysztof 1976
1384 MAKOWSKI Marcin 1992
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
830 MARCHALEWICZ Szymon 2007
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
1334 MIKULICZ Adam 1980
1489 MIKUTEL Jacek 1974
1572 MILNIKIEL Julia 2013
844 MISKA Kamil 1988
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
1987 NOWACKI Krzysztof 1999
1035 NYDZA Krzysztof 1979
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
924 OPYD Oskar 2001
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
628 PASTERNAK Przemysław 1990
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
767 PORĘBA Marek 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
926 ROJEK Michał 1992
1969 ROTKO Borys 2010
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
875 STOLICKI Norbert 1973
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
491 SZADYKO Paweł 1971
166 SZKLANY Krystian 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
850 TROJAN Robert 1975
1039 WALAS Grzegorz 1979
1074 WAWRZYŃSKI Tomasz 1992
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
459 ZAJĄC Szymon 2008
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988