Numer zawodnika: | 1304 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1962 |
Przynależność klubowa: | KS Górnik Polkowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 5095 |
Numer licencji okres.: | 5851 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. GOKSiR Dobromierz - KS Górnik Polkowice 4:10 |
|||||||
1 | A | WALAS Grzegorz | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 6:11) | ||
6 | B |
FIGLEWICZ Jan ANDRUSZKO Wiktor |
X |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
8 | B | FIGLEWICZ Jan | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 10:12) | ||
12 | C | ANDRUSZKO Wiktor | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 6:11, 7:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:00 11. KS Górnik Polkowice - KTS Legnica 10:3 |
|||||||
2 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | X | HAZNAR Dariusz | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
5 | A |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
W |
HAZNAR Dariusz KOŁAKOWSKI Robert |
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) | ||
8 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | W | ZARÓWNY Przemysław | 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) | ||
13 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | Z | KOŁAKOWSKI Robert | 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 13. LZS Sparta Grębocice 2 - KS Górnik Polkowice 4:10 |
|||||||
1 | A | PRZYTULSKI Karol | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (7:11, 10:12, 14:16) | ||
6 | B |
PRZYTULSKI Karol PRZYBYLSKI Mirosław |
X |
SŁOWIŃSKI Sławomir STĘPCZAK Szymon |
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
8 | B | PRZYBYLSKI Mirosław | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
12 | C | SZADYKO Paweł | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 18. KS Górnik Polkowice - GLKS Jaworzyna Śląska 7:10 |
|||||||
2 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | X | KORZYSTKA Arkadiusz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
X |
KASPEROWICZ Artur KORZYSTKA Arkadiusz |
3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:7) | ||
8 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | W | BIELAK Zbigniew | 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7) | ||
13 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | Z | KASPEROWICZ Artur | 2:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:7, 8:11) | ||
17 | B | SŁOWIŃSKI Sławomir | Y | MAKOWSKI Piotr | 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 09:00 31. KS Górnik Polkowice - AKS Strzegom 2 10:3 |
|||||||
1 | A | SŁOWIŃSKI Sławomir | W | SZTANDARSKI Marek | 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) | ||
6 | B |
RATAJCZYK Tadeusz SŁOWIŃSKI Sławomir |
X |
LUBERA Edward NOWACKI Krzysztof |
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) | ||
7 | A | SŁOWIŃSKI Sławomir | X | KAMOCKI Zbigniew | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 36. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - KS Górnik Polkowice 9:9 |
|||||||
3 | C | BADOWSKI Marcin | Y | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) | ||
6 | B |
BEDNARCZYK Julia WAJMAN Piotr |
X |
RATAJCZYK Tadeusz SŁOWIŃSKI Sławomir |
1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 5:11) | ||
9 | D | BUCZYŃSKI Grzegorz | Y | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) | ||
11 | A | BEDNARCZYK Julia | Y | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
17 | B | PIENIĘŻNY Jakub | Y | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 43. KS Górnik Polkowice - GOKSiR Dobromierz 8:10 |
|||||||
4 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | Z | FIGLEWICZ Jan | 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
SŁOWIŃSKI Sławomir OWCZAREK Sergiusz |
X |
FIGLEWICZ Jan ANDRUSZKO Wiktor |
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) | ||
9 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | Y | DAWID Leon | 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) | ||
14 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | X | SUKIENNIK Sebastian | 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
16 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | W | ANDRUSZKO Wiktor | 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 8:11) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 49. KS Górnik Polkowice - LZS Sparta Grębocice 2 10:1 |
|||||||
5 | A |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
W |
SZADYKO Paweł PRZYBYLSKI Mirosław |
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 54. GLKS Jaworzyna Śląska - KS Górnik Polkowice 10:7 |
|||||||
1 | A | PAWŁOWSKI Dariusz | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 3:1 (13:11, 8:11, 11:9, 11:9) | ||
5 | A |
MAKOWSKI Piotr MAKOWSKI Marcin |
W |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
8 | B | MAKOWSKI Marcin | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
12 | C | MAKOWSKI Piotr | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 3:1 (14:12, 11:5, 10:12, 11:1) | ||
16 | D | KASPEROWICZ Artur | W | SŁOWIŃSKI Sławomir | 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 12:10) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-11 18:00 59. KS Górnik Polkowice - GUKS Sokół Jerzmanowa 5:10 |
|||||||
4 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | Z | RYBIKOWSKI Przemysław | 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
KACIUBA Mikołaj SŁOWIŃSKI Sławomir |
W |
HORNIAK Grzegorz RYBIKOWSKI Przemysław |
2:3 (11:7, 8:11, 11:13, 13:11, 9:11) | ||
9 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | Y | HORNIAK Grzegorz | 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | X | MARSZAŁEK Marian | 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:6) |