Przemysław Zarówny
Numer zawodnika: 1337
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KTS Legnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6753
Numer licencji okres.: 10469
Data wydania: 22.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
6. KTS Legnica - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:8
1   A ZARÓWNY Przemysław W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
5   A MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
W MARSZAŁEK Marian
HORNIAK Eryk
3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
7   A ZARÓWNY Przemysław X HORNIAK Eryk 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇑
11   A ZARÓWNY Przemysław Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:7, 15:13) ⇑
15   A ZARÓWNY Przemysław Z MARSZAŁEK Marian 2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 15:17, 8:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:00
11. KS Górnik Polkowice - KTS Legnica 10:3
1   A KACIUBA Mikołaj W ZARÓWNY Przemysław 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
6   B OWCZAREK Sergiusz
KOWALSKI Adam
X MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4) ⇓
8   B SŁOWIŃSKI Sławomir W ZARÓWNY Przemysław 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
12   C KOWALSKI Adam W ZARÓWNY Przemysław 3:2 (11:4, 7:11, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
19. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - KTS Legnica 0:10
1   A BEDNARCZYK Julia W ZARÓWNY Przemysław 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 9:11) ⇑
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
0:3 (12:14, 8:11, 9:11) ⇑
8   B PIENIĘŻNY Jakub W ZARÓWNY Przemysław 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
24. KTS Legnica - AKS Strzegom 2 10:1
1   A ZARÓWNY Przemysław W SZTANDARSKI Marek 3:1 (10:12, 16:14, 11:5, 11:8) ⇑
6   B KOŁAKOWSKI Robert
ZARÓWNY Przemysław
X KRZYWNIAK Karol
NOWACKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
7   A ZARÓWNY Przemysław X KAMOCKI Zbigniew 2:3 (5:11, 11:7, 4:11, 11:5, 8:11) ⇓
11   A ZARÓWNY Przemysław Y KRZYWNIAK Karol 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
28. GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica 10:3
4   D FIGLEWICZ Jan Z ZARÓWNY Przemysław 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:7, 12:10) ⇓
5   A DAWID Leon
SUKIENNIK Sebastian
W LECH Janusz
ZARÓWNY Przemysław
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇑
10   C SUKIENNIK Sebastian Z ZARÓWNY Przemysław 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇓
13   B DAWID Leon Z ZARÓWNY Przemysław 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 13:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00
47. KTS Legnica - KS Górnik Polkowice 10:8
1   A ZARÓWNY Przemysław W KACIUBA Mikołaj 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 6:11) ⇓
5   A MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
W KACIUBA Mikołaj
ZAJĄC Szymon
3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
7   A ZARÓWNY Przemysław X ZAJĄC Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
11   A ZARÓWNY Przemysław Y KOWALSKI Adam 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
15   A ZARÓWNY Przemysław Z OWCZAREK Sergiusz 3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:9) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 09:00
51. KS Górnik Polkowice 2 - KTS Legnica 0:10
4   D WINKLER Alan Z ZARÓWNY Przemysław 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B MOSTKOWSKI Oskar
CHRAPKO Nikodem
X MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
10   C MOSTKOWSKI Oskar Z ZARÓWNY Przemysław 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 16:00
55. KTS Legnica - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:0
2   B ZARÓWNY Przemysław X PIENIĘŻNY Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
5   A HAZNAR Dariusz
ZARÓWNY Przemysław
W PIENIĘŻNY Jakub
WAJMAN Piotr
3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
8   B ZARÓWNY Przemysław W WAJMAN Piotr 3:2 (11:7, 11:2, 6:11, 8:11, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
64. KTS Legnica - GOKSiR Dobromierz 10:3
1   A ZARÓWNY Przemysław W WALAS Grzegorz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
5   A MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
W DAWID Leon
FIGLEWICZ Jan
2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 15:17, 12:14) ⇓
7   A ZARÓWNY Przemysław X DAWID Leon 3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:6) ⇑
11   A ZARÓWNY Przemysław Y SUKIENNIK Sebastian 1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
257 BEDNARCZYK Julia 2011
1382 BIELAK Zbigniew 1964
1066 BUBNOWSKI Jakub 1987
719 CERAZY Józef 1970
761 CHABA Stanisław 1959
1004 DAWID Leon 1954
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
484 GAJKOWSKI Mateusz 1991
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
1019 HORNIAK Eryk 2004
249 HORNIAK Grzegorz 1979
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
724 JADACH Tomasz 1974
452 KACIUBA Mikołaj 2007
1608 KAMOCKI Zbigniew 1960
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1886 KOWALSKI Adam 1973
1634 KRZYWNIAK Karol 1990
1068 KURZAC Mariusz 1982
1070 ŁACHOWSKI Krzysztof 1976
1071 ŁUŻYŃSKI Andrzej 1983
1384 MAKOWSKI Marcin 1992
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
1263 MARSZAŁEK Mariusz 1964
844 MISKA Kamil 1988
1964 MOSTKOWSKI Oskar 2012
845 MOTYKA Mariusz 1976
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
1321 OSICKI Jerzy 1948
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
628 PASTERNAK Przemysław 1990
241 PIENIĘŻNY Jakub 2008
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
767 PORĘBA Marek 1964
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
926 ROJEK Michał 1992
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
1295 RUDANIECKI Jarosław 1972
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
875 STOLICKI Norbert 1973
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
1336 SUPERNAT Jan 1945
707 SZTANDARSKI Marek 1959
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
328 TRAWICKI Damian 1998
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1997 WAJMAN Piotr 2011
1039 WALAS Grzegorz 1979
2097 WINKLER Alan 2010
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
459 ZAJĄC Szymon 2008
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988