Numer zawodnika: | 1004 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1954 |
Przynależność klubowa: | GOKSiR Dobromierz |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 31266 |
Numer licencji okres.: | 1859 |
Data wydania: | 17.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 1. LZS Sparta Grębocice 2 - GOKSiR Dobromierz 3:10 |
|||||||
4 | D | KASPRZAK Kamil | Z | DAWID Leon | 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) | ||
10 | C | SZADYKO Paweł | Z | DAWID Leon | 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
13 | B | PRZYBYLSKI Mirosław | Z | DAWID Leon | 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:00 12. KS Górnik Polkowice 2 - GOKSiR Dobromierz 0:10 |
|||||||
2 | B | KUCZYŃSKI Roman | X | DAWID Leon | 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
7 | A | MILNIKIEL Sebastian | X | DAWID Leon | 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 16. GOKSiR Dobromierz - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:3 |
|||||||
3 | C | DAWID Leon | Y | BADOWSKI Marcin | 1:3 (14:12, 8:11, 2:11, 7:11) | ||
6 | B |
DAWID Leon FIGLEWICZ Jan |
X |
BUCZYŃSKI Grzegorz WAJMAN Piotr |
3:0 (12:10, 11:8, 12:10) | ||
10 | C | DAWID Leon | Z | WAJMAN Piotr | 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:7) | ||
12 | C | DAWID Leon | W | BUCZYŃSKI Grzegorz | 3:2 (8:11, 12:10, 11:5, 8:11, 11:7) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:00 20. AKS Strzegom 2 - GOKSiR Dobromierz 0:10 |
|||||||
2 | B | KRZYWNIAK Karol | X | DAWID Leon | 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) | ||
7 | A | SZTANDARSKI Marek | X | DAWID Leon | 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 28. GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica 10:3 |
|||||||
2 | B | DAWID Leon | X | LECH Janusz | 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
DAWID Leon SUKIENNIK Sebastian |
W |
LECH Janusz ZARÓWNY Przemysław |
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | DAWID Leon | W | ROSZAK Wojciech | 3:0 (16:14, 11:8, 11:7) | ||
13 | B | DAWID Leon | Z | ZARÓWNY Przemysław | 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 13:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 30. GUKS Sokół Jerzmanowa - GOKSiR Dobromierz 10:5 |
|||||||
3 | C | MARSZAŁEK Marian | Y | DAWID Leon | 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:4) | ||
6 | B |
GÓRSKI Zygmunt MARSZAŁEK Marian |
X |
DAWID Leon WALAS Grzegorz |
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) | ||
9 | D | HORNIAK Grzegorz | Y | DAWID Leon | 1:3 (9:11, 14:16, 11:3, 5:11) | ||
11 | A | GÓRSKI Zygmunt | Y | DAWID Leon | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 34. GOKSiR Dobromierz - GLKS Jaworzyna Śląska 6:10 |
|||||||
3 | C | DAWID Leon | Y | MAKOWSKI Marcin | 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 15:13) | ||
10 | C | DAWID Leon | Z | MAKOWSKI Piotr | 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 5:11) | ||
12 | C | DAWID Leon | W | KASPEROWICZ Artur | 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 43. KS Górnik Polkowice - GOKSiR Dobromierz 8:10 |
|||||||
3 | C | OWCZAREK Sergiusz | Y | DAWID Leon | 3:2 (6:11, 11:8, 8:11, 11:6, 11:7) | ||
9 | D | SŁOWIŃSKI Sławomir | Y | DAWID Leon | 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) | ||
11 | A | KACIUBA Mikołaj | Y | DAWID Leon | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
17 | B | ZAJĄC Szymon | Y | DAWID Leon | 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:7) |