Numer zawodnika: | 703 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1962 |
Przynależność klubowa: | AKS Strzegom |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 47901 |
Numer licencji okres.: | 7365 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 2. GLKS Jaworzyna Śląska - AKS Strzegom 2 10:0 |
|||||||
1 | A | KASPEROWICZ Artur | W | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
MAKOWSKI Piotr MAKOWSKI Marcin |
X |
MARTYSZEWSKI Janusz KAMOCKI Zbigniew |
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) | ||
8 | B | MAKOWSKI Piotr | W | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:2 (15:13, 8:11, 11:7, 7:11, 11:4) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 8. AKS Strzegom 2 - KS Górnik Polkowice 2 10:5 |
|||||||
4 | D | MARTYSZEWSKI Janusz | Z | MOSTKOWSKI Oskar | 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
LUBERA Edward MARTYSZEWSKI Janusz |
X |
MOSTKOWSKI Oskar ŚLIFARSKI Michał |
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
9 | D | MARTYSZEWSKI Janusz | Y | MILNIKIEL Sebastian | 0:3 (1:11, 10:12, 4:11) | ||
14 | D | MARTYSZEWSKI Janusz | X | ŚLIFARSKI Michał | 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 ⇨ 2023-10-11 18:00 10. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - AKS Strzegom 2 10:7 |
|||||||
3 | C | BEDNARCZYK Julia | Y | MARTYSZEWSKI Janusz | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
BEDNARCZYK Julia WAJMAN Piotr |
X |
MARTYSZEWSKI Janusz KAMOCKI Zbigniew |
0:3 (5:11, 8:11, 7:11) | ||
9 | D | WAJMAN Piotr | Y | MARTYSZEWSKI Janusz | 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 8:11) | ||
11 | A | BADOWSKI Marcin | Y | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) | ||
17 | B | PIENIĘŻNY Jakub | Y | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:9) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:00 20. AKS Strzegom 2 - GOKSiR Dobromierz 0:10 |
|||||||
4 | D | MARTYSZEWSKI Janusz | Z | SUKIENNIK Sebastian | 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) | ||
6 | B |
MARTYSZEWSKI Janusz KRZYWNIAK Karol |
X |
SUKIENNIK Andrzej ANDRUSZKO Wiktor |
1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 5:11) | ||
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 25. AKS Strzegom 2 - LZS Sparta Grębocice 2 6:10 |
|||||||
2 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | X | WAWRZYŃSKI Tomasz | 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 10:12) | ||
5 | A |
MARTYSZEWSKI Janusz KAMOCKI Zbigniew |
W |
SZADYKO Paweł KOZIK Oskar |
3:2 (5:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:5) | ||
8 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | W | SZADYKO Paweł | 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 5:11, 12:14) | ||
13 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | Z | KOZIK Oskar | 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:5, 11:7) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 44. KS Górnik Polkowice 2 - AKS Strzegom 2 0:10 |
|||||||
2 | B | CHRAPKO Nikodem | X | MARTYSZEWSKI Janusz | 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
5 | A |
MOSTKOWSKI Oskar CHRAPKO Nikodem |
W |
DYMURA Alicja MARTYSZEWSKI Janusz |
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:13) | ||
7 | A | MOSTKOWSKI Oskar | X | MARTYSZEWSKI Janusz | 1:3 (11:7, 11:13, 8:11, 9:11) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 46. AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 4:10 |
|||||||
2 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | X | BADOWSKI Marcin | 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
5 | A |
DYMURA Alicja MARTYSZEWSKI Janusz |
W |
BADOWSKI Marcin PIENIĘŻNY Jakub |
1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 3:11) | ||
8 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | W | BEDNARCZYK Julia | 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:7) | ||
13 | B | MARTYSZEWSKI Janusz | Z | WAJMAN Piotr | 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:5) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 56. GOKSiR Dobromierz - AKS Strzegom 2 10:4 |
|||||||
2 | B | WALAS Grzegorz | X | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:3) | ||
5 | A |
SUKIENNIK Sebastian WALAS Grzegorz |
W |
MARTYSZEWSKI Janusz KAMOCKI Zbigniew |
3:1 (8:11, 11:2, 11:2, 12:10) | ||
7 | A | ANDRUSZKO Wiktor | X | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) | ||
14 | D | SUKIENNIK Sebastian | X | MARTYSZEWSKI Janusz | 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) |