Mateusz Dziadosz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: KS Górnik Polkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
4. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS Górnik Polkowice 10:0
3   C GLIB Michał Y DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) ⇓
5   A GLIB Michał
ROJEK Michał
W DZIADOSZ Mateusz
MALIK Adam
3:0 (11:1, 11:1, 11:4) ⇓
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-30 12:00
5. KS Górnik Polkowice III - GUKS Sokół Jerzmanowa II 7:10
2   B DZIADOSZ Mateusz X PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B DZIADOSZ Mateusz
MILNIKIEL Amelia
X BADOWSKI Marcin
BADOWSKI Mariusz
1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇓
8   B DZIADOSZ Mateusz W STAWICKI Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B DZIADOSZ Mateusz Z MULARCZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
17   B DZIADOSZ Mateusz Y BADOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-11-20 12:00
8. TS Zagłębie Lubin II - KS Górnik Polkowice III 9:9
3   C BABIARCZYK Agnieszka Y DZIADOSZ Mateusz 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8) ⇓
9   D PRUSZCZYK Tomasz Y DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
11   A ADAMOWICZ Maciej Y DZIADOSZ Mateusz 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:6, 7:11) ⇑
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-12-04 12:00
12. GLKS Jaworzyna Śląska II - KS Górnik Polkowice III 10:5
2   B KORZYSTKA Arkadiusz X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇓
5   A KORZYSTKA Arkadiusz
BIELAK Zbigniew
W DZIADOSZ Mateusz
MILNIKIEL Amelia
3:0 (11:9, 11:4, 12:10) ⇓
7   A BIELAK Zbigniew X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇓
14   D ZIELIŃSKI Patryk X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-12-11 12:00 ⇨ 2021-12-09 19:00
13. KS Górnik Polkowice III - AKS Strzegom II 6:10
4   D DZIADOSZ Mateusz Z DYMURA Alicja 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
5   A DZIADOSZ Mateusz
JURKIEWICZ Ireneusz
W DYMURA Alicja
WOJTASZEK Zbigniew
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
9   D DZIADOSZ Mateusz Y WOJTASZEK Zbigniew 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D DZIADOSZ Mateusz X MARTYSZEWSKI Janusz 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
16   D DZIADOSZ Mateusz W SZTANDARSKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 6. | 2022-01-15 12:00
16. KS Górnik Polkowice III - KS Górnik Polkowice II 4:10
3   C DZIADOSZ Mateusz Y MALIK Adam 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:8) ⇑
5   A DZIADOSZ Mateusz
JURKIEWICZ Ireneusz
W LESIŃSKI Patryk
RATAJCZYK Tadeusz
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C DZIADOSZ Mateusz Z RATAJCZYK Tadeusz 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
12   C DZIADOSZ Mateusz W JAŁOWIECKI Bartosz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 9:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 7. | 2022-02-26 12:00
20. GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice III 10:3
2   B BADOWSKI Marcin X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) ⇓
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X DZIADOSZ Mateusz
DROSZCZAK Patryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
7   A JACAK Wojciech X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-03-12 08:00
23. KS Górnik Polkowice III - TS Zagłębie Lubin II 8:10
4   D DZIADOSZ Mateusz Z ADAMOWICZ Maciej 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
6   B DZIADOSZ Mateusz
WASILEWSKI Fabian
X ŁUŻYŃSKI Andrzej
BABIARCZYK Agnieszka
2:3 (12:10, 11:8, 11:13, 7:11, 9:11) ⇓
9   D DZIADOSZ Mateusz Y PRUSZCZYK Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
14   D DZIADOSZ Mateusz X ŁUŻYŃSKI Andrzej 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 8:11) ⇓
16   D DZIADOSZ Mateusz W BABIARCZYK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-04-09 12:00
27. KS Górnik Polkowice III - GLKS Jaworzyna Śląska II 6:10
2   B DZIADOSZ Mateusz X SZEWCZAK Justyna 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
6   B DZIADOSZ Mateusz
WASILEWSKI Fabian
X KORZYSTKA Arkadiusz
SZEWCZAK Justyna
3:2 (11:5, 7:11, 8:11, 11:9, 12:10) ⇑
8   B DZIADOSZ Mateusz W BIELAK Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
13   B DZIADOSZ Mateusz Z KORZYSTKA Arkadiusz 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-05-14 12:00
28. AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice III 10:7
4   D MARTYSZEWSKI Janusz Z DZIADOSZ Mateusz 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B MARTYSZEWSKI Janusz
SZTANDARSKI Marek
X DZIADOSZ Mateusz
PIETRZAK Amelia
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
10   C SZTANDARSKI Marek Z DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
13   B DYMURA Alicja Z DZIADOSZ Mateusz 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:7) ⇓
15   A WOJTASZEK Zbigniew Z DZIADOSZ Mateusz 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 12:14, 14:16) ⇑