Marcin Badowski
Numer zawodnika: 229
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: GUKS Sokół Jerzmanowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49011
Numer licencji okres.: 8106
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 16:30
3. GUKS Sokół Jerzmanowa - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:2
3   C SAMBORSKI Marek Y BADOWSKI Marcin 3:0 (17:15, 11:7, 11:7) ⇓
6   B GÓRSKI Zygmunt
HORNIAK Grzegorz
X BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
3:0 (13:11, 11:6, 14:12) ⇓
9   D HORNIAK Eryk Y BADOWSKI Marcin 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) ⇑
11   A GÓRSKI Zygmunt Y BADOWSKI Marcin 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:9, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 ⇨ 2023-10-11 18:00
10. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - AKS Strzegom 2 10:7
1   A BADOWSKI Marcin W SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇑
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W SZTANDARSKI Marek
KRZYWNIAK Karol
3:0 (11:4, 11:7, 11:2) ⇑
7   A BADOWSKI Marcin X KAMOCKI Zbigniew 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
11   A BADOWSKI Marcin Y MARTYSZEWSKI Janusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) ⇑
15   A BADOWSKI Marcin Z KRZYWNIAK Karol 3:0 (11:2, 11:0, 11:4) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
16. GOKSiR Dobromierz - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:3
3   C DAWID Leon Y BADOWSKI Marcin 1:3 (14:12, 8:11, 2:11, 7:11) ⇑
5   A SUKIENNIK Andrzej
ANDRUSZKO Wiktor
W BADOWSKI Marcin
BEDNARCZYK Julia
3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:5) ⇓
9   D RATAJCZYK Gabriel Y BADOWSKI Marcin 0:3 (1:11, 7:11, 5:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
19. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - KTS Legnica 0:10
3   C BADOWSKI Marcin Y HAZNAR Dariusz 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) ⇓
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W MOŻEJKO Piotr
ZARÓWNY Przemysław
0:3 (12:14, 8:11, 9:11) ⇓
10   C BADOWSKI Marcin Z MOŻEJKO Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
21. LZS Sparta Grębocice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 9:9
1   A PRZYTULSKI Karol W BADOWSKI Marcin 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 1:11) ⇑
5   A SZADYKO Paweł
KASPRZAK Kamil
W BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
8   B SZADYKO Paweł W BADOWSKI Marcin 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) ⇑
12   C KASPRZAK Kamil W BADOWSKI Marcin 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) ⇑
16   D KOZIK Oskar W BADOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
26. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - GLKS Jaworzyna Śląska 4:10
1   A BADOWSKI Marcin W KASPEROWICZ Artur 3:0 (11:4, 11:4, 15:13) ⇑
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W KASPEROWICZ Artur
KORZYSTKA Arkadiusz
3:2 (8:11, 14:12, 9:11, 11:1, 11:8) ⇑
7   A BADOWSKI Marcin X PAWŁOWSKI Dariusz 3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 11:5, 11:7) ⇑
11   A BADOWSKI Marcin Y MAKOWSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 13:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-12 18:00
32. KS Górnik Polkowice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 1:10
1   A KUCZYŃSKI Roman W BADOWSKI Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A ŚLIFARSKI Michał
KONIECZKA Natan
W BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B MILNIKIEL Sebastian W BADOWSKI Marcin 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
36. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - KS Górnik Polkowice 9:9
3   C BADOWSKI Marcin Y SŁOWIŃSKI Sławomir 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) ⇓
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W KOWALSKI Adam
SMOLIŃSKI Karol
3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇑
10   C BADOWSKI Marcin Z KOWALSKI Adam 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 13:11) ⇑
12   C BADOWSKI Marcin W SMOLIŃSKI Karol 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
18   C BADOWSKI Marcin X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
46. AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 4:10
2   B MARTYSZEWSKI Janusz X BADOWSKI Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) ⇑
5   A DYMURA Alicja
MARTYSZEWSKI Janusz
W BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 3:11) ⇑
7   A DYMURA Alicja X BADOWSKI Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇑
14   D MARTYSZEWSKI Kornel X BADOWSKI Marcin 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-04 18:00
52. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - GOKSiR Dobromierz 4:10
1   A BADOWSKI Marcin W SUKIENNIK Sebastian 3:1 (11:3, 12:14, 12:10, 11:3) ⇑
6   B BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
X SUKIENNIK Sebastian
WALAS Grzegorz
2:3 (8:11, 11:6, 6:11, 11:5, 7:11) ⇓
7   A BADOWSKI Marcin X ANDRUSZKO Wiktor 1:3 (11:13, 7:11, 11:7, 9:11) ⇓
11   A BADOWSKI Marcin Y FIGLEWICZ Jan 3:0 (14:12, 11:2, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
57. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - LZS Sparta Grębocice 2 10:1
1   A BADOWSKI Marcin W PRZYTULSKI Karol 3:1 (10:12, 11:8, 12:10, 11:6) ⇑
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W KOZIK Oskar
KASPRZAK Kamil
3:0 (11:3, 11:5, 11:4) ⇑
7   A BADOWSKI Marcin X PRZYBYLSKI Mirosław 3:2 (11:6, 15:13, 10:12, 2:11, 11:9) ⇑
11   A BADOWSKI Marcin Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00 ⇨ 2024-04-20 12:00
62. GLKS Jaworzyna Śląska - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:3
1   A MAKOWSKI Piotr W BADOWSKI Marcin 1:3 (5:11, 11:6, 13:15, 4:11) ⇑
5   A MAKOWSKI Piotr
ZALEWSKA Wioletta
W BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
1:3 (6:11, 7:11, 15:13, 9:11) ⇑
8   B BIELAK Zbigniew W BADOWSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
12   C ZALEWSKA Wioletta W BADOWSKI Marcin 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:13) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
68. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - KS Górnik Polkowice 2 10:0
1   A BADOWSKI Marcin W ROTKO Borys 3:0 (11:2, 11:4, 11:2) ⇑
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W CHRAPKO Nikodem
ROTKO Borys
3:0 (11:1, 11:4, 11:5) ⇑
7   A BADOWSKI Marcin X KONIECZKA Natan 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 08:00
72. KS Górnik Polkowice - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 6:10
2   B FLOREK Szymon X BADOWSKI Marcin 0:3 (4:11, 2:11, 8:11) ⇑
6   B FLOREK Szymon
PYRZEŃSKI Kornel
X BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A KOWALSKI Adam X BADOWSKI Marcin 3:2 (8:11, 11:3, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
14   D PYRZEŃSKI Kornel X BADOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
1412 BARSKI Tomasz 1969
1382 BIELAK Zbigniew 1964
761 CHABA Stanisław 1959
1004 DAWID Leon 1954
1312 DROSZCZAK Patryk 1999
700 DYMURA Alicja 1987
451 DZIADOSZ Mateusz 2009
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
1960 FLOREK Szymon 2010
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
485 GŁAZ Tomasz 1970
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
1294 HAZNAR Dariusz 1964
1019 HORNIAK Eryk 2004
1700 JÓZEFCZAK Radosław 1972
452 KACIUBA Mikołaj 2007
1608 KAMOCKI Zbigniew 1960
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1702 KASPRZAK Kamil 2004
1570 KONARSKI Mikołaj 2013
2028 KONIECZKA Natan 2009
765 KORZYSTKA Arkadiusz 1983
1383 KORZYSTKA Jakub 2001
1886 KOWALSKI Adam 1973
1021 KOZIK Oskar 2000
1634 KRZYWNIAK Karol 1990
1315 KUCZYŃSKI Roman 1957
453 LESIŃSKI Patryk 2006
1069 LEVIN Jarosław 1981
489 ŁAWNICZAK Jakub 2001
1071 ŁUŻYŃSKI Andrzej 1983
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
1379 MALEWICZ Aleksandra 1997
454 MALIK Adam 2006
703 MARTYSZEWSKI Janusz 1962
705 MARTYSZEWSKI Kornel 1996
455 MILNIKIEL Amelia 2008
1572 MILNIKIEL Julia 2013
1319 MILNIKIEL Sebastian 1974
1320 MIŚ Zbigniew 1960
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
1571 OSICKI Adam 1975
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
766 PAWŁOWSKI Dariusz 1969
767 PORĘBA Marek 1964
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
1701 PRZYBYLSKI Mirosław 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
1963 PYRZEŃSKI Kornel 2010
1072 RACZYŃSKI Jacek 1972
1040 RATAJCZYK Gabriel 2004
457 RATAJCZYK Tadeusz 2005
1969 ROTKO Borys 2010
458 RYGLICKI Mikołaj 2004
252 SAMBORSKI Marek 1962
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
1961 SMOLIŃSKI Karol 2011
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
491 SZADYKO Paweł 1971
1380 SZEWCZAK Justyna 1996
707 SZTANDARSKI Marek 1959
1039 WALAS Grzegorz 1979
708 WOJTASZEK Zbigniew 1957
1822 ZALEWSKA Wioletta 1983
1385 ZIELIŃSKI Patryk 2002