Kornel Martyszewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: AKS Strzegom
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00 ⇨ 2021-10-23 11:00
3. AKS Strzegom II - GLKS Jaworzyna Śląska II 5:10
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z BIELAK Zbigniew 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) ⇓
5   A MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
W MALEWICZ Aleksandra
SZEWCZAK Justyna
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-02 18:30
4. AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice II 2:10
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z MALIK Adam 0:3 (13:15, 6:11, 12:14) ⇓
5   A MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
W KUCZYŃSKI Roman
OWCZAREK Sergiusz
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
9   D MARTYSZEWSKI Kornel Y OWCZAREK Sergiusz 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-12-04 12:00
10. AKS Strzegom II - TS Zagłębie Lubin II 10:1
2   B MARTYSZEWSKI Kornel X LEVIN Jarosław 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:8) ⇑
6   B MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
X LEVIN Jarosław
PRUSZCZYK Tomasz
3:2 (11:9, 11:6, 8:11, 10:12, 11:9) ⇑
8   B MARTYSZEWSKI Kornel W ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:1 (4:11, 11:9, 11:7, 11:7) ⇑
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-12-11 12:00 ⇨ 2021-12-09 19:00
13. KS Górnik Polkowice III - AKS Strzegom II 6:10
2   B MILNIKIEL Amelia X MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B MILNIKIEL Amelia
MILNIKIEL Sebastian
X MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 6. | 2022-01-15 12:00
18. GLKS Jaworzyna Śląska II - AKS Strzegom II 10:4
4   D KORZYSTKA Arkadiusz Z MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
6   B SZEWCZAK Justyna
ZIELIŃSKI Patryk
X MARTYSZEWSKI Kornel
WOJTASZEK Zbigniew
3:2 (11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 11:9) ⇓
10   C SZEWCZAK Justyna Z MARTYSZEWSKI Kornel 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B ZIELIŃSKI Patryk Z MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 7. | 2022-02-26 09:00
19. KS Górnik Polkowice II - AKS Strzegom II 10:1
4   D LESIŃSKI Patryk Z MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) ⇓
5   A RATAJCZYK Tadeusz
JAŁOWIECKI Bartosz
W LUBERA Edward
MARTYSZEWSKI Kornel
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
10   C KUCZYŃSKI Roman Z MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:0, 11:4, 11:5) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-03-12 12:00
22. AKS Strzegom II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 4:10
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B MARTYSZEWSKI Kornel
WOJTASZEK Zbigniew
X PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇓
9   D MARTYSZEWSKI Kornel Y STAWICKI Szymon 2:3 (7:11, 11:9, 11:6, 11:13, 4:11) ⇓
14   D MARTYSZEWSKI Kornel X BADOWSKI Marcin 1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-04-09 12:00
25. TS Zagłębie Lubin II - AKS Strzegom II 10:4
1   A LEVIN Jarosław W MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:0) ⇓
5   A LEVIN Jarosław
BABIARCZYK Agnieszka
W LUBERA Edward
MARTYSZEWSKI Kornel
3:2 (11:0, 11:8, 6:11, 10:12, 11:2) ⇓
8   B PRUSZCZYK Tomasz W MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) ⇓
12   C ADAMOWICZ Maciej W MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:9) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
86. UKS Żak Gierałtowiec I - AKS Strzegom 10:8
2   B GRYGORCEWICZ Grzegorz X MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
6   B BREŚ Aleksandra
GRYGORCEWICZ Grzegorz
X JEŻ Grzegorz
MARTYSZEWSKI Kornel
3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 12:10) ⇓
7   A JAKUBIK Dawid X MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:5, 11:9, 11:13, 11:7) ⇓
14   D ŚWIRSKI Marcin X MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 12:10) ⇓
18   C BREŚ Aleksandra X MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓