KS Górnik Polkowice II (M)
Klub: KS Górnik Polkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
SP nr 1 Polkowice ul. Kmicica 23
Sprzęt: Andro Speedball 40+, Donic Person 12 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Sławomir Słowiński (tel. 502 526 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 JAŁOWIECKI Bartosz 2002 M 10728 11.10.2021 1313 15.10.2021
2 KACIUBA Mikołaj 2007 M 5894 06.09.2021 452 09.10.2021
3 KUCZYŃSKI Roman 1957 M 10730 11.10.2021 1315 15.10.2021
4 LESIŃSKI Patryk 2006 M 5895 06.09.2021 453 09.10.2021
5 MALIK Adam 2006 M 5896 06.09.2021 454 09.10.2021
6 MALINOWSKI Piotr 1995 M 10732 11.10.2021 1317 15.10.2021
7 MATWISZYN Natalia 2000 K 10733 11.10.2021 1318 15.10.2021
8 MIŚ Zbigniew 1960 M 10735 11.10.2021 1320 10.11.2021
9 OSICKI Jerzy 1948 M 10736 11.10.2021 1321 15.10.2021
10 OWCZAREK Sergiusz 1972 M 10737 11.10.2021 1322 15.10.2021
11 RATAJCZYK Tadeusz 2005 M 5899 06.09.2021 457 09.10.2021
12 RYGLICKI Mikołaj 2004 M 5900 06.09.2021 458 09.10.2021
13 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962 M 10738 11.10.2021 1304 15.10.2021
14 ZAJĄC Szymon 2008 M 5901 06.09.2021 459 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5LG 1/1 2021-10-09 12:00 KS Górnik Polkowice II - KS Górnik Polkowice III 10:1🏓 ⇑
2 5LG 1/2 2021-11-02 18:30 AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice II 2:10🏓 ⇑
3 5LG 1/3 2021-11-27 12:00 KS Górnik Polkowice II - GLKS Jaworzyna Śląska II 10:2🏓 ⇑
4 5LG 1/4 2021-12-08 18:00 KS Górnik Polkowice II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 10:1🏓 ⇑
5 5LG 1/5 2021-12-11 10:00 TS Zagłębie Lubin II - KS Górnik Polkowice II 1:10🏓 ⇑
6 5LG 2/6 2022-01-15 12:00 KS Górnik Polkowice III - KS Górnik Polkowice II 4:10🏓 ⇑
7 5LG 2/7 2022-02-26 09:00 KS Górnik Polkowice II - AKS Strzegom II 10:1🏓 ⇑
8 5LG 2/8 2022-03-12 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - KS Górnik Polkowice II 10:2🏓 ⇓
9 5LG 2/9 2022-04-09 12:00 GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice II 1:10🏓 ⇑
10 5LG 2/10 2022-05-14 09:00 KS Górnik Polkowice II - TS Zagłębie Lubin II 10:2🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) KS Górnik Polkowice III 3,5 2,5 1,5     2,5       10
2 (W) AKS Strzegom II   3,5   2,0   3,5 1,0     10
3 (D) GLKS Jaworzyna Śląska II     1,5   3,5 2,5     2,5 10
4 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa II 1,0   2,5     3,5 0,5   2,5 10
5 (W) TS Zagłębie Lubin II   2,0 2,5 0,0   3,0 0,0   2,5 10
6 (W) KS Górnik Polkowice III 3,5   3,5 1,5     1,5     10
7 (D) AKS Strzegom II 1,5 2,0 2,5       0,5   3,5 10
8 (W) GLKS Jaworzyna Śląska II     1,0   1,0 0,0 0,0     2
9 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa II     2,0   2,5 3,5 2,0     10
10 (D) TS Zagłębie Lubin II   3,5     2,5 2,5   1,5   10
Razem 9,5 13,5 17,0 3,5 9,5 21,0 5,5 1,5 11,0 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 JAŁOWIECKI Bartosz 2002 M 10728 11.10.2021 1313
2 KUCZYŃSKI Roman 1957 M 10730 11.10.2021 1315
3 LESIŃSKI Patryk 2006 M 5895 06.09.2021 453
4 MALIK Adam 2006 M 5896 06.09.2021 454
5 MIŚ Zbigniew 1960 M 10735 11.10.2021 1320
6 OWCZAREK Sergiusz 1972 M 10737 11.10.2021 1322
7 RATAJCZYK Tadeusz 2005 M 5899 06.09.2021 457
8 RYGLICKI Mikołaj 2004 M 5900 06.09.2021 458
9 ZAJĄC Szymon 2008 M 5901 06.09.2021 459