GUKS Sokół Jerzmanowa II (M)
Klub: GUKS Sokół Jerzmanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Głogowska 19
67-222 Jerzmanowa
Sprzęt: Tibhar, Tibhar x2 ,Jola x4
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Badowski (tel. 694 248 882)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BADOWSKI Marcin 2007 M 3073 31.08.2021 229 07.10.2021
2 BADOWSKI Mariusz 1956 M 3091 31.08.2021 247 07.10.2021
3 BEDNARCZYK Julia 2013 K 3363 02.09.2021 257 10.04.2022
4 HORNIAK Eryk 2004 M 9887 24.09.2021 1019 07.10.2021
5 JACAK Wojciech 2006 M 3077 31.08.2021 233 07.10.2021
6 KOZIK Oskar 2000 M 9889 24.09.2021 1021 25.11.2021
7 MULARCZYK Szymon 2010 M 3084 31.08.2021 240 07.10.2021
8 PETECKI Piotr 1954 M 3095 31.08.2021 251 07.10.2021
9 PIENIĘŻNY Jakub 2008 M 3085 31.08.2021 241 07.10.2021
10 STAWICKI Szymon 2007 M 3087 31.08.2021 243 07.10.2021
11 SZNAJDER Aleksander 2009 M 3088 31.08.2021 244 07.10.2021
12 WALOWSKA Wiktoria 2000 K 3097 31.08.2021 253 07.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5LG 1/1 2021-10-13 16:30 GUKS Sokół Jerzmanowa II - TS Zagłębie Lubin II 8:10🏓 ⇓
2 5LG 1/2 2021-10-30 12:00 KS Górnik Polkowice III - GUKS Sokół Jerzmanowa II 7:10🏓 ⇑
3 5LG 1/3 2021-11-25 17:30 GUKS Sokół Jerzmanowa II - AKS Strzegom II 2:10🏓 ⇓
4 5LG 1/4 2021-12-08 18:00 KS Górnik Polkowice II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 10:1🏓 ⇓
5 5LG 1/5 2021-12-18 12:00 GUKS Sokół Jerzmanowa II - GLKS Jaworzyna Śląska II 3:10🏓 ⇓
6 5LG 2/6 2022-01-15 12:00 TS Zagłębie Lubin II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 5:10🏓 ⇑
7 5LG 2/7 2022-02-26 12:00 GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice III 10:3🏓 ⇑
8 5LG 2/8 2022-03-12 12:00 AKS Strzegom II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 4:10🏓 ⇑
9 5LG 2/9 2022-04-09 12:00 GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice II 1:10🏓 ⇓
10 5LG 2/10 2022-05-14 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) TS Zagłębie Lubin II   0,5     2,5     0,0 3,5 1,5   8
2 (W) KS Górnik Polkowice III 4,5 0,5         0,0   2,0 3,0   10
3 (D) AKS Strzegom II       0,0   0,0     1,0 1,0 0,0 2
4 (W) KS Górnik Polkowice II       0,0   0,0     0,0 1,0 0,0 1
5 (D) GLKS Jaworzyna Śląska II 0,0       1,0       0,5 1,5   3
6 (W) TS Zagłębie Lubin II 3,5       2,5       3,5 0,5   10
7 (D) KS Górnik Polkowice III 3,0       2,0       1,5 3,5   10
8 (W) AKS Strzegom II 3,5       1,5       2,5 2,5   10
9 (D) KS Górnik Polkowice II 0,5   0,0   0,5       0,0     1
10 (W) GLKS Jaworzyna Śląska II 3,5   1,0   2,0       2,5     9
Razem 18,5 1,0 1,0 0,0 12,0 0,0 0,0 0,0 17,0 14,5 0,0 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BADOWSKI Marcin 2007 M 3073 31.08.2021 229
2 BADOWSKI Mariusz 1956 M 3091 31.08.2021 247
3 BEDNARCZYK Julia 2013 K 3363 02.09.2021 257
4 HORNIAK Eryk 2004 M 9887 24.09.2021 1019
5 JACAK Wojciech 2006 M 3077 31.08.2021 233
6 KOZIK Oskar 2000 M 9889 24.09.2021 1021
7 MULARCZYK Szymon 2010 M 3084 31.08.2021 240
8 PETECKI Piotr 1954 M 3095 31.08.2021 251
9 PIENIĘŻNY Jakub 2008 M 3085 31.08.2021 241
10 STAWICKI Szymon 2007 M 3087 31.08.2021 243
11 SZNAJDER Aleksander 2009 M 3088 31.08.2021 244