AKS Strzegom II (M)
Klub: AKS Strzegom
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Parkowa 4, 58-152 Goczałków
Sprzęt: TIBHAR 40+, TIBHAR 4 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Janusz Martyszewski (tel. 601 543 045)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ABRAMCZUK Albert 1981 M 7824 10.09.2021 697 11.10.2021
2 BERESTECKI Krzysztof 1968 M 7823 10.09.2021 696 08.10.2021
3 DERKOWSKI Robert 1969 M 7826 10.09.2021 699 11.10.2021
4 DYMURA Alicja 1987 K 7827 10.09.2021 700 08.10.2021
5 JEŻ Grzegorz 1976 M 7828 10.09.2021 701 11.10.2021
6 LUBERA Edward 1953 M 7829 10.09.2021 702 08.10.2021
7 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M 7830 10.09.2021 703 08.10.2021
8 MARTYSZEWSKI Kacper 1992 M 7831 10.09.2021 704 08.10.2021
9 MARTYSZEWSKI Kornel 1996 M 7832 10.09.2021 705 08.10.2021
10 PACIOREK Łukasz 2004 M 7837 10.09.2021 710 11.10.2021
11 SZTANDARSKI Marek 1959 M 7834 10.09.2021 707 08.10.2021
12 WOJTASZEK Zbigniew 1957 M 7835 10.09.2021 708 08.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5LG 1/1 2021-10-23 11:00 AKS Strzegom II - GLKS Jaworzyna Śląska II 5:10🏓 ⇓
2 5LG 1/2 2021-11-02 18:30 AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice II 2:10🏓 ⇓
3 5LG 1/3 2021-11-25 17:30 GUKS Sokół Jerzmanowa II - AKS Strzegom II 2:10🏓 ⇑
4 5LG 1/4 2021-12-04 12:00 AKS Strzegom II - TS Zagłębie Lubin II 10:1🏓 ⇑
5 5LG 1/5 2021-12-09 19:00 KS Górnik Polkowice III - AKS Strzegom II 6:10🏓 ⇑
6 5LG 2/6 2022-01-15 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - AKS Strzegom II 10:4🏓 ⇓
7 5LG 2/7 2022-02-26 09:00 KS Górnik Polkowice II - AKS Strzegom II 10:1🏓 ⇓
8 5LG 2/8 2022-03-12 12:00 AKS Strzegom II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 4:10🏓 ⇓
9 5LG 2/9 2022-04-09 12:00 TS Zagłębie Lubin II - AKS Strzegom II 10:4🏓 ⇓
10 5LG 2/10 2022-05-14 12:00 AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice III 10:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) GLKS Jaworzyna Śląska II 0,0   2,0 0,5 1,5 1,0 5
2 (D) KS Górnik Polkowice II 0,0   0,5 0,0 1,0 0,5 2
3 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa II 1,5   3,5   2,5 2,5 10
4 (D) TS Zagłębie Lubin II 1,5     2,5 2,5 3,5 10
5 (W) KS Górnik Polkowice III 2,5   1,0 0,0 4,0 2,5 10
6 (W) GLKS Jaworzyna Śląska II     0,0 1,0 1,0 2,0 4
7 (W) KS Górnik Polkowice II   0,0 0,0 0,0 1,0   1
8 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa II   0,0 1,0 0,0 1,0 2,0 4
9 (W) TS Zagłębie Lubin II 2,5 0,0   0,0   1,5 4
10 (D) KS Górnik Polkowice III 3,0   2,5   2,5 2,0 10
Razem 11,0 0,0 10,5 4,0 17,0 17,5 60
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DYMURA Alicja 1987 K 7827 10.09.2021 700
2 LUBERA Edward 1953 M 7829 10.09.2021 702
3 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M 7830 10.09.2021 703
4 MARTYSZEWSKI Kornel 1996 M 7832 10.09.2021 705
5 SZTANDARSKI Marek 1959 M 7834 10.09.2021 707
6 WOJTASZEK Zbigniew 1957 M 7835 10.09.2021 708