Numer zawodnika: | 700 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | AKS Strzegom |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 37692 |
Numer licencji okres.: | 7361 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. LZS Płomień Makowice 2 - AKS Strzegom 10:1 |
|||||||
4 | D | STODOLNY Sławomir | Z | DYMURA Alicja | 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
6 | B |
DEPTA Andrzej STODOLNY Sławomir |
X |
DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) | ||
10 | C | OKRZESIK Krzysztof | Z | DYMURA Alicja | 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00 8. AKS Strzegom - ZTS Ząbkowice Śląskie 6:10 |
|||||||
2 | B | DYMURA Alicja | X | PAŁĘGA Mirosław | 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
X |
PASTERNAK Jacek ŁĘCZEK Mirosław |
2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | DYMURA Alicja | W | KWAŚNIK Tomasz | 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) | ||
13 | B | DYMURA Alicja | Z | PASTERNAK Jacek | 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 ⇨ 2023-10-11 18:30 12. ULKS Ślęża Wiry - AKS Strzegom 10:1 |
|||||||
4 | D | CHARCZUK Bogusław | Z | DYMURA Alicja | 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) | ||
6 | B |
CHARCZUK Bogusław DZIOBEK Krzysztof |
X |
DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
3:1 (16:14, 11:7, 8:11, 11:8) | ||
10 | C | PAŁCZYŃSKI Ryszard | Z | DYMURA Alicja | 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:00 20. AKS Strzegom - UKS Ludwikowice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | DYMURA Alicja | X | SKRZYPIEC Wiesław | 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) | ||
6 | B |
BERESTECKI Krystian DYMURA Alicja |
X |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 4:11) | ||
8 | B | DYMURA Alicja | W | CZARNECKI Leszek | 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) | ||
13 | B | DYMURA Alicja | Z | ŁABA Kazimierz | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 13:00 24. DKTS Topspin Dzierżoniów - AKS Strzegom 10:3 |
|||||||
2 | B | ZAWADA Radosław | X | DYMURA Alicja | 3:1 (13:11, 6:11, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
ŁYŻWA Szymon KOŚCIAK Maciej |
W |
ABRAMCZUK Albert DYMURA Alicja |
2:3 (11:8, 4:11, 13:11, 6:11, 6:11) | ||
7 | A | KOŚCIAK Maciej | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 25. BSTS Bystrzyca Kłodzka - AKS Strzegom 10:2 |
|||||||
2 | B | PUSZ Mariusz | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
KRUPA Albert PUSZ Mariusz |
X |
ABRAMCZUK Albert DYMURA Alicja |
3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:6) | ||
7 | A | KRUPA Albert | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:2, 11:8, 11:4) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:00 31. KS Lechia Ołdrzychowice - AKS Strzegom 10:4 |
|||||||
2 | B | BAC Łukasz | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) | ||
5 | A |
BYSTRZYCKI Tomasz MACHELA Maciej |
W |
ABRAMCZUK Albert DYMURA Alicja |
1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 8:11) | ||
7 | A | GALUK Sebastian | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) | ||
14 | D | GRZEBIENIOWSKI Bartosz | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 35. AKS Strzegom - UKS Radunia Tąpadła 0:10 |
|||||||
2 | B | DYMURA Alicja | X | PĘCZAR Rafał | 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | DYMURA Alicja | W | DROZD Michał | 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 44. KS Górnik Polkowice 2 - AKS Strzegom 2 0:10 |
|||||||
1 | A | MOSTKOWSKI Oskar | W | DYMURA Alicja | 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
MOSTKOWSKI Oskar CHRAPKO Nikodem |
W |
DYMURA Alicja MARTYSZEWSKI Janusz |
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:13) | ||
8 | B | CHRAPKO Nikodem | W | DYMURA Alicja | 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 46. AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 4:10 |
|||||||
1 | A | DYMURA Alicja | W | BEDNARCZYK Julia | 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
DYMURA Alicja MARTYSZEWSKI Janusz |
W |
BADOWSKI Marcin PIENIĘŻNY Jakub |
1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 3:11) | ||
7 | A | DYMURA Alicja | X | BADOWSKI Marcin | 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) | ||
11 | A | DYMURA Alicja | Y | PIENIĘŻNY Jakub | 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) |