Numer zawodnika: | 297 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2009 |
Przynależność klubowa: | UKS Impuls Kłodzko |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 45546 |
Numer licencji okres.: | 4510 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 18:00 6. UKS Impuls Kłodzko - LZS Płomień Makowice 8:10 |
|||||||
4 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Z | KUC Roman | 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 7:11) | ||
5 | A |
KULAK Ryszard BOCHOWICZ Oliwier |
W |
KUC Roman KELLER Łukasz |
3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:8) | ||
9 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Y | KELLER Łukasz | 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) | ||
14 | D | BOCHOWICZ Oliwier | X | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) | ||
16 | D | BOCHOWICZ Oliwier | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (8:11, 5:11, 1:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-05 19:00 11. UKS Ludwikowice - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
2 | B | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
BORSZOWSKI Paweł BORSZOWSKA-WNĘK Anna |
X |
KULAK Ryszard BOCHOWICZ Oliwier |
3:0 (11:5, 11:2, 11:8) | ||
7 | A | BORSZOWSKI Paweł | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) | ||
14 | D | JABŁOŃSKI Daniel | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:1) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 19:00 16. UKS Impuls Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
4 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Z | URBAŃSKI Tomasz | 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
6 | B |
BOCHOWICZ Oliwier TUREK Tomasz |
X |
MELNYKOVA Liliia DOLINSKA Ievgeniia |
0:3 (6:11, 4:11, 11:13) | ||
9 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Y | DOLINSKA Ievgeniia | 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:15 21. LZS Orion Branda Szewce - UKS Impuls Kłodzko 10:3 |
|||||||
2 | B | STEPUCH Dominik | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
5 | A |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
W |
BOCHOWICZ Oliwier KWIATKOWSKI Konrad |
3:0 (11:9, 11:8, 11:4) | ||
7 | A | WOŁK Jędrzej | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 26. UKS Impuls Kłodzko - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 4:10 |
|||||||
4 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Z | PIÓRKOWSKI Marcin | 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 5:11) | ||
5 | A |
BOCHOWICZ Oliwier KOZŁOWSKI Krzysztof |
W |
KISIEL Marek MYŚLIWIEC Dariusz |
2:3 (13:11, 8:11, 12:10, 11:13, 7:11) | ||
9 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Y | MYŚLIWIEC Dariusz | 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 7:11) | ||
14 | D | BOCHOWICZ Oliwier | X | WOŹNY Zbigniew | 1:3 (11:3, 7:11, 9:11, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-16 18:30 31. TKS Granit Strzelin - UKS Impuls Kłodzko 10:2 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) | ||
9 | D | JASKULSKI Grzegorz | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | PUDLIS Cezary | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:5, 10:12, 11:3, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 40. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10 |
|||||||
4 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Z | BORKOWSKA Dorota | 0:3 (13:15, 8:11, 8:11) | ||
5 | A |
KWIATKOWSKI Wojciech BOCHOWICZ Oliwier |
W |
YAREMENKO Stanislaw BORKOWSKA Dorota |
0:3 (3:11, 3:11, 4:11) | ||
9 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Y | ŻYGADŁO Marcin | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
14 | D | BOCHOWICZ Oliwier | X | PRZYBOROWSKI Piotr | 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 7:11, 7:11) | ||
16 | D | BOCHOWICZ Oliwier | W | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:15 ⇨ 2023-12-05 18:15 47. LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Impuls Kłodzko 7:10 |
|||||||
2 | B | KACZMAREK Mariusz | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:2, 11:4, 9:11, 14:12) | ||
5 | A |
KACZMAREK Mariusz NIEMIEC Aleksandra |
W |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:2 (13:11, 11:13, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
7 | A | MATUSIEWICZ Kamil | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) | ||
14 | D | DUKOWSKA Karolina | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (8:11, 11:4, 13:11, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 13:30 53. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie 10:5 |
|||||||
2 | B | BOCHOWICZ Oliwier | X | KWAŚNIK Artur | 0:3 (9:11, 12:14, 14:16) | ||
6 | B |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
X |
DYC Bolesław JURKIEWICZ Bartosz |
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) | ||
8 | B | BOCHOWICZ Oliwier | W | BIELAK Sławomir | 2:3 (5:11, 11:9, 2:11, 11:6, 4:11) | ||
13 | B | BOCHOWICZ Oliwier | Z | DYC Bolesław | 2:3 (12:10, 12:14, 12:14, 13:11, 13:15) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-02 18:30 60. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Impuls Kłodzko 3:10 |
|||||||
2 | B | SKONIECZNY Łukasz | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:4, 8:11, 11:4, 11:9) | ||
6 | B |
KLIMEK Damian SKONIECZNY Łukasz |
X |
KULAK Ryszard BOCHOWICZ Oliwier |
2:3 (11:8, 3:11, 11:5, 3:11, 6:11) | ||
7 | A | KOWALSKI Dominik | X | BOCHOWICZ Oliwier | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-02-07 18:30 66. UKS Impuls Kłodzko - ULKS Ciechów 2 6:10 |
|||||||
2 | B | BOCHOWICZ Oliwier | X | KUROWSKI Mariusz | 1:3 (4:11, 11:4, 5:11, 8:11) | ||
5 | A |
KULAK Ryszard BOCHOWICZ Oliwier |
W |
GRZEŚKOWIAK Marek KUROWSKI Mariusz |
0:3 (8:11, 9:11, 11:13) | ||
8 | B | BOCHOWICZ Oliwier | W | BOROWIAK Daniel | 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) | ||
13 | B | BOCHOWICZ Oliwier | Z | BŁASZKIEWICZ Jacek | 2:3 (11:6, 11:4, 8:11, 6:11, 6:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 82. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
5 | A |
PIÓRKOWSKI Marcin SZPITALNY Tomasz |
W |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:0 (11:6, 11:5, 14:12) | ||
7 | A | PIÓRKOWSKI Marcin | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:13, 11:5, 11:7, 11:6) | ||
14 | D | MYŚLIWIEC Dariusz | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00 85. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKS Impuls Kłodzko 10:4 |
|||||||
3 | C | PAWLAK Zbigniew | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 10:12, 9:11) | ||
5 | A |
ŻYGADŁO Marcin KŁUDKOWSKI Bartosz |
W |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:0 (11:7, 11:7, 11:3) | ||
9 | D | KŁUDKOWSKI Bartosz | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) | ||
11 | A | ŻYGADŁO Marcin | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 18:00 88. ULKS Ciechów 2 - UKS Impuls Kłodzko 10:8 |
|||||||
2 | B | KUROWSKI Mariusz | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
KUROWSKI Mariusz FLORCZAK Jerzy |
W |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:8) | ||
7 | A | BOROWIAK Daniel | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | BŁASZKIEWICZ Jacek | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:8) | ||
18 | C | FLORCZAK Jerzy | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:8, 14:12, 11:6) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-03-23 10:00 91. UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice 3:10 |
|||||||
2 | B | BOCHOWICZ Oliwier | X | SKRZYPIEC Wiesław | 2:3 (11:7, 13:11, 8:11, 8:11, 10:12) | ||
6 | B |
BOCHOWICZ Oliwier PODYMA Karolina |
X |
BORSZOWSKI Paweł BORSZOWSKA-WNĘK Anna |
0:3 (9:11, 5:11, 4:11) | ||
8 | B | BOCHOWICZ Oliwier | W | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
13 | B | BOCHOWICZ Oliwier | Z | JABŁOŃSKI Daniel | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-10 18:30 97. UKS Impuls Kłodzko - LKTS Zenit Międzybórz 10:1 |
|||||||
4 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Z | GÓRECKI Leszek | 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:7) | ||
6 | B |
KULAK Ryszard BOCHOWICZ Oliwier |
X |
GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:6, 11:9) | ||
9 | D | BOCHOWICZ Oliwier | Y | KLIMEK Damian | 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00 ⇨ 2024-04-17 18:30 101. UKS Impuls Kłodzko - LZS Orion Branda Szewce 2 10:6 |
|||||||
5 | A |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
W |
MATUSIEWICZ Kamil DUKOWSKA Karolina |
1:3 (7:11, 11:13, 11:9, 8:11) |