LZS Płomień Makowice II (M)
Klub: LZS Płomień Makowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Makowice 5
Sprzęt: Andro Speedball 3S, 2 Thibar
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Studnicki Michał (tel. 724 925 318)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BURCZYŃSKI Stanisław 1952 M 10744 11.10.2021 1286 13.10.2021
2 DRATWA Kacper 2000 M 10742 11.10.2021 1325 13.10.2021
3 GOŁĄBEK Andrzej 1969 M 10745 11.10.2021 1288 13.10.2021
4 KACZMARCZYK Mieczysław 1962 M 10746 11.10.2021 1283 13.10.2021
5 KELLER Łukasz 1983 M 10747 11.10.2021 1280 13.10.2021
6 KONARSKA Martyna 2003 K 10754 11.10.2021 1289 13.10.2021
7 MALISZ Robert 1989 M 10750 11.10.2021 1281 13.10.2021
8 STUDNICKI Dominik 2007 M 10755 11.10.2021 1326 13.10.2021
9 STUDNICKI Michał 1987 M 10753 11.10.2021 1282 13.10.2021
10 WIECZOREK Daniel 1989 M 10743 11.10.2021 1287 13.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WB 1/1 2021-10-09 12:00 LZS Płomień Makowice II - MLKS Sudety Międzylesie II 9:9🏓 ⇔
2 5WB 1/2 2021-10-23 12:00 DKTS Topspin Dzierżoniów II - LZS Płomień Makowice II 10:7🏓 ⇓
3 5WB 1/4 2021-11-06 12:00 LZS Płomień Makowice II - MKS Nysa Kłodzko 0:10🏓 ⇓
4 5WB 1/3 2021-11-11 12:00 LZS Płomień Makowice II - KS Lechia Ołdrzychowice 1:10🏓 ⇓
5 5WB 1/6 2021-12-07 18:00 LZS Płomień Makowice II - UKS Impuls Kłodzko II 6:10🏓 ⇓
6 5WB 1/7 2021-12-17 18:30 UKS Impuls Kłodzko III - LZS Płomień Makowice II 10:5🏓 ⇓
7 5WB 2/8 2022-01-15 12:00 MLKS Sudety Międzylesie II - LZS Płomień Makowice II 10:4🏓 ⇓
8 5WB 2/9 2022-01-26 18:00 LZS Płomień Makowice II - DKTS Topspin Dzierżoniów II 10:4🏓 ⇑
9 5WB 2/10 2022-02-19 15:00 KS Lechia Ołdrzychowice - LZS Płomień Makowice II 10:1🏓 ⇓
10 5WB 2/11 2022-03-12 12:00 MKS Nysa Kłodzko - LZS Płomień Makowice II 10:0🏓 ⇓
11 5WB 2/13 2022-04-20 18:30 UKS Impuls Kłodzko II - LZS Płomień Makowice II 10:5🏓 ⇓
12 5WB 2/14 2022-05-11 18:30 LZS Płomień Makowice II - UKS Impuls Kłodzko III 4:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) MLKS Sudety Międzylesie II 2,0       1,0 2,5 2,5   1,0 9
2 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów II 1,0 1,0         2,5 2,5   7
3 (D) MKS Nysa Kłodzko 0,0 0,0           0,0 0,0 0
4 (D) KS Lechia Ołdrzychowice   0,0 0,0       0,5 0,5   1
5 (D) UKS Impuls Kłodzko II 1,0 1,5   2,5       1,0   6
6 (W) UKS Impuls Kłodzko III 1,0 1,0         1,0 2,0   5
7 (W) MLKS Sudety Międzylesie II 1,0 1,5 1,5       0,0     4
8 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów II 2,0 3,5 1,5       1,5 1,5   10
9 (W) KS Lechia Ołdrzychowice 1,0 0,0         0,0 0,0   1
10 (W) MKS Nysa Kłodzko 0,0 0,0 0,0       0,0     0
11 (W) UKS Impuls Kłodzko II 0,0 2,0 1,5         1,5   5
12 (D) UKS Impuls Kłodzko III 0,5 1,5         1,0 1,0   4
Razem 9,5 12,0 4,5 2,5 1,0 2,5 9,0 10,0 1,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DRATWA Kacper 2000 M 10742 11.10.2021 1325
2 GOŁĄBEK Andrzej 1969 M 10745 11.10.2021 1288
3 KACZMARCZYK Mieczysław 1962 M 10746 11.10.2021 1283
4 KELLER Łukasz 1983 M 10747 11.10.2021 1280
5 KONARSKA Martyna 2003 K 10754 11.10.2021 1289
6 MALISZ Robert 1989 M 10750 11.10.2021 1281
7 STUDNICKI Dominik 2007 M 10755 11.10.2021 1326
8 STUDNICKI Michał 1987 M 10753 11.10.2021 1282
9 WIECZOREK Daniel 1989 M 10743 11.10.2021 1287