Robert Malisz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LZS Płomień Makowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
2. LZS Płomień Makowice II - MLKS Sudety Międzylesie II 9:9
1   A MALISZ Robert W BZOWY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:3, 11:1) ⇑
5   A MALISZ Robert
STUDNICKI Dominik
W BZOWY Grzegorz
NETER Lilianna
3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇑
7   A MALISZ Robert X SUŁAWA Katarzyna 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00
10. LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
2   B MALISZ Robert X PAWLAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
6   B STODOLICA Mirosław
MALISZ Robert
X PAWLAK Zbigniew
TOBOREK Wiesław
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
8   B MALISZ Robert W PRZYBOROWSKI Piotr 1:3 (3:11, 13:15, 11:8, 9:11) ⇓
13   B MALISZ Robert Z BUCHTA Daniel 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
17   B MALISZ Robert Y TOBOREK Wiesław 3:2 (6:11, 11:3, 11:13, 11:7, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
4   D MALISZ Robert Z KUROWSKI Mariusz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D MALISZ Robert Y GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
14   D MALISZ Robert X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇑
16   D MALISZ Robert W BOROWIAK Daniel 1:3 (3:11, 6:11, 11:4, 12:14) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
19. UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10
4   D KARASIŃSKI Michał Z MALISZ Robert 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:5) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
KARASIŃSKI Michał
X STODOLICA Mirosław
MALISZ Robert
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
10   C DROZD Michał Z MALISZ Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
13   B BARTCZYSZYN Paweł Z MALISZ Robert 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇑
15   A MAJEWSKI Kamil Z MALISZ Robert 2:3 (12:10, 11:7, 2:11, 6:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00
24. LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9
9   D MALISZ Robert Y CENTNER Mariusz 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 11:9) ⇑
14   D MALISZ Robert X SZPITALNY Tomasz 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
16   D MALISZ Robert W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (10:12, 11:2, 12:10, 11:3) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
32. LZS Płomień Makowice - MKS Wolavia Wołów 7:10
3   C MALISZ Robert Y WŁODARCZYK Kacper 1:3 (11:2, 9:11, 5:11, 10:12) ⇓
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
3:2 (11:6, 13:15, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
10   C MALISZ Robert Z MIELKO Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) ⇓
12   C MALISZ Robert W WALENCKI Michał 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 4:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
38. LZS Orion Branda Psary - LZS Płomień Makowice 7:10
2   B ŚWIDER Paweł X MALISZ Robert 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X KUC Roman
MALISZ Robert
2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
7   A ŚLIWIŃSKI Maciej X MALISZ Robert 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8) ⇓
14   D MATUSIEWICZ Kamil X MALISZ Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
44. LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3
4   D MALISZ Robert Z CIESIELSKI Roch 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 12:10) ⇑
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 11:13, 12:10) ⇑
9   D MALISZ Robert Y GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 4:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
50. LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6
2   B MALISZ Robert X KICIŃSKI Maciej 3:2 (9:11, 11:5, 11:5, 7:11, 11:7) ⇑
6   B KUC Roman
MALISZ Robert
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 12:10) ⇑
8   B MALISZ Robert W MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇑
13   B MALISZ Robert Z PIÓRKOWSKI Marcin 0:3 (13:15, 9:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
55. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9
3   C YAREMENKO Stanislaw Y MALISZ Robert 3:0 (11:5, 11:9, 11:2) ⇓
5   A BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
W KUC Roman
MALISZ Robert
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D DĘBSKI Jerzy Y MALISZ Robert 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
11   A BUCHTA Daniel Y MALISZ Robert 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 8:11) ⇑
17   B TOBOREK Wiesław Y MALISZ Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
3   C TRAWICKI Daniel Y MALISZ Robert 3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X KUC Roman
MALISZ Robert
1:3 (5:11, 14:12, 9:11, 7:11) ⇑
9   D BOROWIAK Daniel Y MALISZ Robert 3:1 (11:1, 11:7, 9:11, 11:6) ⇓
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y MALISZ Robert 0:3 (3:11, 10:12, 2:11) ⇑
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y MALISZ Robert 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-01 17:30
64. LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3
3   C MALISZ Robert Y MAJEWSKI Kamil 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇑
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇑
10   C MALISZ Robert Z DROZD Michał 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:4) ⇑
12   C MALISZ Robert W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00 ⇨ 2022-04-06 18:45
77. MKS Wolavia Wołów - LZS Płomień Makowice 10:5
3   C WALENCKI Michał Y MALISZ Robert 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X KUC Roman
MALISZ Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
9   D ŹRÓDŁO Damian Y MALISZ Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
11   A WŁODARCZYK Kacper Y MALISZ Robert 1:3 (1:11, 6:11, 13:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 10:00
83. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Psary 10:3
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:2 (11:6, 12:14, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
9   D MALISZ Robert Y KACZMAREK Mariusz 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:6) ⇑