Jędrzej Wołk
Numer zawodnika: 756
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 16872
Numer licencji okres.: 4758
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-09-27 18:15
9. LZS Orion Branda Szewce - MLKS Sudety Międzylesie 10:0
2   B WOŁK Jędrzej X KWAŚNIK Artur 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇑
5   A WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
W JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:6) ⇑
8   B WOŁK Jędrzej W BIELAK Sławomir 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:15
21. LZS Orion Branda Szewce - UKS Impuls Kłodzko 10:3
1   A WOŁK Jędrzej W KULAK Ryszard 3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:9) ⇑
5   A WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
W BOCHOWICZ Oliwier
KWIATKOWSKI Konrad
3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇑
7   A WOŁK Jędrzej X BOCHOWICZ Oliwier 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
11   A WOŁK Jędrzej Y KWIATKOWSKI Konrad 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-25 18:30
15. LZS Orion Branda Szewce - LKTS Zenit Międzybórz 10:3
1   A WOŁK Jędrzej W SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:7, 12:10, 11:2) ⇑
5   A ŚWIDER Paweł
WOŁK Jędrzej
W KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
2:3 (11:4, 7:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇓
7   A WOŁK Jędrzej X KLIMEK Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
11   A WOŁK Jędrzej Y KOWALSKI Dominik 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-09 18:30 ⇨ 2023-11-16 18:30
27. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 10:4
2   B ZAJĄCZKOWSKI Rafał X WOŁK Jędrzej 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇓
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
7   A STODOLICA Mirosław X WOŁK Jędrzej 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇓
14   D KUC Roman X WOŁK Jędrzej 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-20 18:30
33. UKS Ludwikowice - LZS Orion Branda Szewce 4:10
1   A JABŁOŃSKI Daniel W WOŁK Jędrzej 2:3 (11:5, 11:6, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B SKRZYPIEC Wiesław
ZIELIŃSKI Daniel
X WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
8   B ZIELIŃSKI Daniel W WOŁK Jędrzej 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) ⇑
12   C SKRZYPIEC Wiesław W WOŁK Jędrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 18:00 ⇨ 2023-12-03 15:30
39. KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 10:1
1   A URBAŃSKI Tomasz W WOŁK Jędrzej 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇓
5   A URBAŃSKI Tomasz
MELNYKOVA Liliia
W WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇓
8   B DWORAKOWSKI Rafał W WOŁK Jędrzej 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-12 19:00
45. ULKS Ciechów 2 - LZS Orion Branda Szewce 9:9
2   B KUROWSKI Mariusz X WOŁK Jędrzej 3:2 (11:7, 4:11, 11:1, 6:11, 11:7) ⇓
5   A KUROWSKI Mariusz
FLORCZAK Jerzy
W WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
1:3 (12:10, 9:11, 5:11, 10:12) ⇑
7   A BOROWIAK Daniel X WOŁK Jędrzej 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
14   D BŁASZKIEWICZ Jacek X WOŁK Jędrzej 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
18   C FLORCZAK Jerzy X WOŁK Jędrzej 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 18:15
50. LZS Orion Branda Szewce - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
2   B WOŁK Jędrzej X SZPITALNY Tomasz 3:1 (13:11, 11:6, 8:11, 11:5) ⇑
5   A WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
W PIÓRKOWSKI Marcin
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:2 (11:3, 6:11, 11:5, 8:11, 11:8) ⇑
8   B WOŁK Jędrzej W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:8, 13:11) ⇑
13   B WOŁK Jędrzej Z BORYCKA Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00
55. TKS Granit Strzelin - LZS Orion Branda Szewce 10:7
2   B SOBKÓW Zbigniew X WOŁK Jędrzej 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
6   B HUMELT Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
X WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
1:3 (12:14, 11:8, 7:11, 7:11) ⇑
7   A PUDLIS Cezary X WOŁK Jędrzej 3:0 (15:13, 11:4, 11:7) ⇓
14   D JASKULSKI Grzegorz X WOŁK Jędrzej 3:2 (11:3, 5:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-06 18:15
62. LZS Orion Branda Szewce - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:5
4   D WOŁK Jędrzej Z TOBOREK Wiesław 3:2 (11:13, 7:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
6   B WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
X KOWNACKI Rafał
YAREMENKO Stanislaw
2:3 (11:9, 8:11, 5:11, 11:8, 6:11) ⇓
9   D WOŁK Jędrzej Y KOWNACKI Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
14   D WOŁK Jędrzej X YAREMENKO Stanislaw 2:3 (11:8, 8:11, 13:11, 9:11, 5:11) ⇓
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-29 18:30
68. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 9:9
2   B ZAJĄCZKOWSKI Rafał X WOŁK Jędrzej 2:3 (5:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:13) ⇑
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
7   A STODOLICA Mirosław X WOŁK Jędrzej 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) ⇓
14   D KUC Roman X WOŁK Jędrzej 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
18   C MALISZ Robert X WOŁK Jędrzej 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 10:12, 4:11) ⇑
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-14 18:30
70. TKS Granit Strzelin - LZS Orion Branda Szewce 8:10
4   D JASKULSKI Grzegorz Z WOŁK Jędrzej 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
6   B PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
3:2 (13:11, 6:11, 12:14, 11:6, 11:9) ⇓
10   C HUMELT Krzysztof Z WOŁK Jędrzej 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:9) ⇓
13   B SOBKÓW Zbigniew Z WOŁK Jędrzej 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇓
15   A PUDLIS Cezary Z WOŁK Jędrzej 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:6) ⇓
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 18:15
71. LZS Orion Branda Szewce - KS AZS AWF Wrocław 8:10
2   B WOŁK Jędrzej X MOCZKO Mateusz 1:3 (5:11, 7:11, 11:5, 5:11) ⇓
5   A WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
W DWORAKOWSKI Rafał
MOCZKO Mateusz
3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:6) ⇑
8   B WOŁK Jędrzej W MELNYKOVA Liliia 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) ⇑
13   B WOŁK Jędrzej Z URBAŃSKI Tomasz 2:3 (15:13, 7:11, 11:6, 8:11, 6:11) ⇓
17   B WOŁK Jędrzej Y DWORAKOWSKI Rafał 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11) ⇓
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-04-03 18:15
74. LZS Orion Branda Szewce - LZS Płomień Makowice 10:5
1   A WOŁK Jędrzej W KUC Roman 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 9:11, 16:18) ⇓
6   B WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
X KUC Roman
MALISZ Robert
3:2 (11:6, 6:11, 6:11, 13:11, 11:9) ⇑
7   A WOŁK Jędrzej X ZAJĄCZKOWSKI Rafał 3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:4) ⇑
11   A WOŁK Jędrzej Y MALISZ Robert 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 6:11) ⇓
15   A WOŁK Jędrzej Z STODOLICA Mirosław 3:0 (11:6, 15:13, 14:12) ⇑
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-09 18:15
76. LZS Orion Branda Szewce - TKS Granit Strzelin 10:7
1   A WOŁK Jędrzej W PUDLIS Cezary 3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:8) ⇑
5   A WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:2 (11:4, 12:10, 8:11, 8:11, 11:9) ⇑
7   A WOŁK Jędrzej X SOBKÓW Zbigniew 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 8:11) ⇓
11   A WOŁK Jędrzej Y HUMELT Krzysztof 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 9:11, 8:11) ⇓
15   A WOŁK Jędrzej Z JASKULSKI Grzegorz 1:3 (8:11, 12:10, 2:11, 8:11) ⇓
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00 ⇨ 2024-04-23 18:00
77. KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 0:10
2   B PRUSZYŃSKI Marcin X WOŁK Jędrzej 1:3 (9:11, 13:11, 6:11, 4:11) ⇑
5   A PRUSZYŃSKI Marcin
ZALESKI Tomasz
W WOŁK Jędrzej
SARNIK Grzegorz
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
7   A ZALESKI Tomasz X WOŁK Jędrzej 1:3 (1:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
110 BALD Andrzej 1960
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
599 BIAŁEK Marek 1970
342 BIELAK Sławomir 1970
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
297 BOCHOWICZ Oliwier 2009
463 BOROWIAK Daniel 1971
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
112 BORSZOWSKI Paweł 1972
812 BORYCKA Dawid 1984
1043 BUCHTA Daniel 1980
113 BURGER Dariusz 1994
813 CENTNER Mariusz 2001
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
814 CUBER Mariusz 1975
992 CWENAR Robert 1997
858 CZARNECKI Leszek 1957
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
288 DUBIK Mateusz 1992
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
635 GAWROŃSKI Roman 1963
126 GRUBIAK Tymoteusz 1992
581 HOŁDA Marian 1949
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
114 HUMELT Krzysztof 1996
860 JABŁOŃSKI Daniel 1980
582 JANKOWSKI Mariusz 1980
115 JASKULSKI Grzegorz 1965
602 KACA Andrzej 1970
747 KACZMAREK Mariusz 1973
1280 KELLER Łukasz 1983
807 KLIMEK Damian 1997
995 KOPACZYŃSKI Maciej 1989
219 KORUS Marcin 1986
116 KORZYŃSKI Marek 1965
578 KOWALCZYK Magdalena 1982
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1277 KUC Roman 1983
214 KULAK Ryszard 1965
470 KUROWSKI Mariusz 1971
863 KWASZYŃSKI Daniel 1997
346 KWAŚNIK Artur 1980
298 KWIATKOWSKI Konrad 2004
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1009 MAJEWSKI Kamil 1994
146 MALARZ Dawid 2008
127 MALARZ Michał 1978
1279 MALISZ Rafał 1990
1281 MALISZ Robert 1989
637 MAMROŁ Paweł 1977
1439 MARCZUK Marek 1988
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
817 MIŚ Robert 1968
521 MOCZKO Mateusz 1990
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
997 PARSZEWSKI Paweł 1976
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
300 PODYMA Karolina 2005
147 POLAK Tomasz 2007
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
495 PRZYBYŁ Liliana 2006
119 PUDLIS Cezary 1974
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
1497 RAHALEVICH Andrei 2000
999 RAKOCZY Daniel 1998
1000 RAKOCZY Jacek 1968
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
587 RUSEK Grzegorz 1982
1534 SARNIK Grzegorz 1991
777 SEMPRYK Robert 1974
1001 SIELSKI Paweł 2002
588 SIERADZKI Sebastian 1976
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
432 SKRZYPIEC Wiesław 1962
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1278 STODOLICA Mirosław 1973
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
821 SZPITALNY Tomasz 1986
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
633 ŚPIEWAK Kamil 1990
754 ŚWIDER Paweł 1994
1061 TOBOREK Wiesław 1957
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
393 WOJTYŁA Damian 1997
822 WOŹNY Zbigniew 1981
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
778 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956
151 ZAJĄC Hanna 2006
411 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005
2053 ZALESKI Tomasz 2000
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
869 ZIELIŃSKI Daniel 1974
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1065 ŻYGADŁO Marcin 1977