Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | UKS Ludwikowice |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1997 |
Przynależność klubowa: | UKS Ludwikowice |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-21 19:00 5. UKS Ludwikowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:1 |
|||||||
6 | B | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-05 19:00 11. UKS Ludwikowice - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
5 | A | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W | DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 4:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 18:30 17. LZS Płomień Makowice - UKS Ludwikowice 10:4 |
|||||||
5 | A | ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-31 19:00 ⇨ 2023-10-26 19:30 23. ULKS Ciechów 2 - UKS Ludwikowice 9:9 |
|||||||
5 | A | GRZEŚKOWIAK Marek KUROWSKI Mariusz |
W | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 6:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 19:00 28. UKS Ludwikowice - KS AZS AWF Wrocław 9:9 |
|||||||
5 | A | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W | DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 3:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-20 18:30 33. UKS Ludwikowice - LZS Orion Branda Szewce 4:10 |
|||||||
5 | A | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W | ŚLIWIŃSKI Maciej ŚWIDER Paweł |
3:0 (11:5, 11:4, 12:10) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 38. UKS Ludwikowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5 |
|||||||
5 | A | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W | SMOLIŃSKI Mateusz MYŚLIWIEC Dariusz |
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:3, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 ⇨ 2023-12-03 12:00 43. TKS Granit Strzelin - UKS Ludwikowice 10:5 |
|||||||
5 | A | PUDLIS Cezary SOBKÓW Zbigniew |
W | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
2:3 (7:11, 11:4, 4:11, 11:7, 5:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2024-01-02 19:00 51. UKS Ludwikowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:1 |
|||||||
6 | B | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
X | KUCHARZYSZYN Mariusz ŻYGADŁO Marcin |
3:2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-28 11:00 64. UKS Ludwikowice - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
6 | B | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
X | KWAŚNIK Artur SUŁAWA Katarzyna |
3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-06 18:15 ⇨ 2024-01-30 18:15 58. LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Ludwikowice 3:10 |
|||||||
6 | B | BIERNACKI Paweł NIEMIEC Aleksandra |
X | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
0:3 (3:11, 9:11, 6:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 18:00 83. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Ludwikowice 1:10 |
|||||||
5 | A | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
W | JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
1:3 (12:14, 7:11, 14:12, 5:11) |