Numer zawodnika: | 1278 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | LZS Płomień Makowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 34239 |
Numer licencji okres.: | 8804 |
Data wydania: | 08.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 18:00 6. UKS Impuls Kłodzko - LZS Płomień Makowice 8:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) | ||
6 | B |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
X |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
3:2 (11:7, 11:3, 5:11, 13:15, 11:8) | ||
8 | B | PODYMA Karolina | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (8:11, 7:11, 12:14) | ||
12 | C | KULAK Ryszard | W | STODOLICA Mirosław | 1:3 (11:7, 8:11, 5:11, 8:11) | ||
16 | D | BOCHOWICZ Oliwier | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (8:11, 5:11, 1:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-12 18:30 12. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów 2 10:3 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | GRZEŚKOWIAK Marek | 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
X |
BOROWIAK Daniel GRZEŚKOWIAK Marek |
2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 13:11, 7:11) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | KUROWSKI Mariusz | 2:3 (10:12, 11:7, 11:2, 10:12, 5:11) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | BŁASZKIEWICZ Jacek | 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 18:30 17. LZS Płomień Makowice - UKS Ludwikowice 10:4 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | JABŁOŃSKI Daniel | 3:2 (6:11, 11:8, 11:8, 6:11, 11:8) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:5) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | KWASZYŃSKI Daniel | 3:1 (11:2, 7:11, 11:9, 11:7) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 18:00 22. KS AZS AWF Wrocław - LZS Płomień Makowice 10:3 |
|||||||
1 | A | JAROSIK Michał | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) | ||
5 | A |
JAROSIK Michał MELNYKOVA Liliia |
W |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:2, 12:10) | ||
8 | B | MELNYKOVA Liliia | W | STODOLICA Mirosław | 1:3 (11:13, 11:8, 10:12, 6:11) | ||
12 | C | URBAŃSKI Tomasz | W | STODOLICA Mirosław | 3:2 (11:2, 8:11, 11:5, 11:13, 11:2) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-09 18:30 ⇨ 2023-11-16 18:30 27. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 10:4 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | ŚWIDER Paweł | 3:2 (9:11, 11:7, 11:2, 9:11, 11:6) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | WOŁK Jędrzej | 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | ŚLIWIŃSKI Maciej | 3:2 (17:15, 9:11, 8:11, 11:6, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 32. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 6:10 |
|||||||
4 | D | ZASADZIŃSKI Ewaryst | Z | STODOLICA Mirosław | 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
PIÓRKOWSKI Marcin ZASADZIŃSKI Ewaryst |
X |
STODOLICA Mirosław MALISZ Rafał |
3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8) | ||
10 | C | SZPITALNY Tomasz | Z | STODOLICA Mirosław | 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) | ||
13 | B | MYŚLIWIEC Dariusz | Z | STODOLICA Mirosław | 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 8:11) | ||
15 | A | PIÓRKOWSKI Marcin | Z | STODOLICA Mirosław | 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 18:30 37. LZS Płomień Makowice - TKS Granit Strzelin 10:6 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | SOBKÓW Zbigniew | 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 5:11) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | PUDLIS Cezary | 3:1 (11:6, 11:3, 6:11, 11:9) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | HUMELT Krzysztof | 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 13:11) | ||
15 | A | STODOLICA Mirosław | Z | JASKULSKI Grzegorz | 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:13) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:30 ⇨ 2024-01-04 18:00 46. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS Płomień Makowice 4:10 |
|||||||
3 | C | TOBOREK Wiesław | Y | STODOLICA Mirosław | 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:6) | ||
5 | A |
DUZIAK Arkadiusz TOBOREK Wiesław |
W |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 8:11) | ||
9 | D | DUZIAK Arkadiusz | Y | STODOLICA Mirosław | 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-21 18:30 ⇨ 2024-01-09 18:00 52. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 2 10:3 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | MATUSIEWICZ Kamil | 2:3 (8:11, 11:4, 11:7, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
X |
CICHOCKI Michał NIEMIEC Aleksandra |
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | CICHOCKI Michał | 3:0 (11:3, 11:1, 11:4) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | NIEMIEC Aleksandra | 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 59. MLKS Sudety Międzylesie - LZS Płomień Makowice 1:10 |
|||||||
1 | A | BIELAK Sławomir | W | STODOLICA Mirosław | 1:3 (9:11, 16:18, 11:9, 5:11) | ||
5 | A |
JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
0:3 (10:12, 12:14, 1:11) | ||
8 | B | JURKIEWICZ Bartosz | W | STODOLICA Mirosław | 0:3 (7:11, 11:13, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-02-08 18:30 65. LZS Płomień Makowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | KLIMEK Damian | 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 16:14) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | KOKOTT Jacek | 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-29 18:30 68. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 9:9 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | ŚWIDER Paweł | 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:4) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | WOŁK Jędrzej | 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | ŚLIWIŃSKI Maciej | 0:3 (14:16, 9:11, 9:11) | ||
15 | A | STODOLICA Mirosław | Z | SARNIK Grzegorz | 2:3 (3:11, 11:7, 11:8, 3:11, 9:11) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-07 18:30 69. LZS Płomień Makowice - KS AZS AWF Wrocław 6:10 |
|||||||
1 | A | STODOLICA Mirosław | W | MOCZKO Mateusz | 3:0 (11:5, 13:11, 11:9) | ||
5 | A |
STODOLICA Mirosław MALISZ Robert |
W |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
1:3 (8:11, 11:6, 1:11, 8:11) | ||
7 | A | STODOLICA Mirosław | X | MELNYKOVA Liliia | 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (11:3, 7:11, 4:11, 7:11) | ||
15 | A | STODOLICA Mirosław | Z | URBAŃSKI Tomasz | 2:3 (11:7, 11:4, 7:11, 5:11, 4:11) |