Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: LZS Płomień Makowice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: LZS Płomień Makowice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-29 18:30
5. LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:3
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W PIÓRKOWSKI Marcin
SZPITALNY Tomasz
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-05 18:15
11. LZS Orion Branda Szewce 2 - LZS Płomień Makowice 3:10
6   B WĄSICKI Jakub
WOŁK Jędrzej
X ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-11 18:30
18. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 10:1
6   B ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 8:11, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 16:00
24. AKS Strzegom - LZS Płomień Makowice 10:8
6   B ABRAMCZUK Albert
ZAGAJEWSKI Stanisław
X ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
1:3 (5:11, 11:13, 12:10, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 09:00
30. TKS Granit Strzelin 2 - LZS Płomień Makowice 1:10
6   B HUMELT Krzysztof
MUSZYŃSKI Filip
X ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-24 17:00
35. LZS Płomień Makowice - UKS Impuls Kłodzko 10:4
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W KULAK Ryszard
KWIATKOWSKI Konrad
3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-11-26 10:00
41. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LZS Płomień Makowice 9:9
5   A PRZYBOROWSKI Piotr
TOBOREK Wiesław
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
3:2 (2:11, 7:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 14:00
43. LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław 2 8:10
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W ŻYGADŁO Franciszek
CIESIELSKI Arkadiusz
1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 11:13) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2022-12-10 16:00 ⇨ 2022-12-06 18:30
50. UKS Ludwikowice - LZS Płomień Makowice 5:10
5   A SKRZYPIEC Wiesław
BRODACKI Sławomir
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
2:3 (11:6, 11:5, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 16:00
57. LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 10:8
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W BURGER Dariusz
GADZIŃSKI Jacek
3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2023-01-21 16:00
71. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 5:10
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-02-07 18:30 ⇨ 2023-02-14 18:30
84. LZS Orion Branda Szewce - LZS Płomień Makowice 4:10
5   A KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 11:9, 3:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2023-03-04 16:00 ⇨ 2023-02-23 18:30
90. LZS Płomień Makowice - AKS Strzegom 10:3
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W SEMPRYK Robert
ZIELIŃSKI Patryk
3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2023-03-16 18:30
96. LZS Płomień Makowice - TKS Granit Strzelin 2 10:3
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W BALD Andrzej
MARCZUK Marek
3:0 (14:12, 11:9, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2023-03-25 16:00
101. UKS Impuls Kłodzko - LZS Płomień Makowice 10:7
5   A DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2023-04-01 13:30
107. LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 8:10
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W DĘBSKI Jerzy
PRZYBOROWSKI Piotr
3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 19. | 2023-04-15 10:00
109. KU AZS UE Wrocław 2 - LZS Płomień Makowice 10:2
5   A MUCHA Łukasz
CIESIELSKI Arkadiusz
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 21. | 2023-05-13 16:00
123. LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:4
6   B GADZIŃSKI Jacek
SZANDAŁA Bogusław
X ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 22. | 2023-05-20 16:00 ⇨ 2023-05-18 18:30
130. LZS Płomień Makowice - TKS Granit Strzelin 9:9
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇑