Paweł Świder
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
3. LZS Orion Branda Psary - UKS Radunia Tąpadła 10:0
3   C ŚWIDER Paweł Y DROZD Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 16:14) ⇑
5   A ŚWIDER Paweł
WOŁK Jędrzej
W DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:8, 12:10) ⇑
10   C ŚWIDER Paweł Z KARASIŃSKI Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00 ⇨ 2021-10-27 20:00
7. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Orion Branda Psary 8:10
4   D CENTNER Mariusz Z ŚWIDER Paweł 2:3 (11:6, 7:11, 11:5, 14:16, 14:16) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (6:11, 11:13, 9:11) ⇑
10   C ZASADZIŃSKI Ewaryst Z ŚWIDER Paweł 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:4, 12:10) ⇓
13   B SZPITALNY Tomasz Z ŚWIDER Paweł 1:3 (11:4, 3:11, 8:11, 5:11) ⇑
15   A BORYCKA Dawid Z ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 11:7, 10:12, 7:11, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10
3   C ŚWIDER Paweł Y REKIEĆ Łukasz 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:4) ⇑
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W GADZIŃSKI Jacek
REKIEĆ Łukasz
3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 14:12) ⇑
10   C ŚWIDER Paweł Z KAZBERUK Elżbieta 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 5:11) ⇓
12   C ŚWIDER Paweł W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
17. MKS Wolavia Wołów - LZS Orion Branda Psary 10:1
1   A WALENCKI Michał W ŚWIDER Paweł 3:1 (11:5, 15:13, 9:11, 11:4) ⇓
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇓
8   B MIELKO Piotr W ŚWIDER Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 17:15) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
23. LZS Orion Branda Psary - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:6
3   C ŚWIDER Paweł Y TOBOREK Wiesław 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇓
6   B ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
X BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C ŚWIDER Paweł Z BUCHTA Daniel 1:3 (11:9, 12:14, 11:13, 13:15) ⇓
12   C ŚWIDER Paweł W PAWLAK Zbigniew 3:0 (16:14, 11:4, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
28. LZS Orion Branda Psary - KU AZS UE Wrocław II 8:10
2   B ŚWIDER Paweł X PRZYBYŁ Liliana 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W GRUBIAK Tymoteusz
SOBIESZEK Bogumił
2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
8   B ŚWIDER Paweł W SOBIESZEK Bogumił 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
13   B ŚWIDER Paweł Z JARECKA Malwina 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
17   B ŚWIDER Paweł Y GRUBIAK Tymoteusz 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:30
33. UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Psary 9:9
2   B KICIŃSKI Maciej X ŚWIDER Paweł 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇑
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:2 (11:9, 11:6, 5:11, 10:12, 11:9) ⇓
7   A KAŁWAK Mateusz X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:2, 6:11, 11:5, 11:5) ⇓
14   D PIÓRKOWSKI Marcin X ŚWIDER Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
18   C PAŁASZEWSKI Marek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
38. LZS Orion Branda Psary - LZS Płomień Makowice 7:10
2   B ŚWIDER Paweł X MALISZ Robert 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W STODOLICA Mirosław
MALISZ Rafał
1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 5:11) ⇓
8   B ŚWIDER Paweł W KUC Roman 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:8) ⇑
13   B ŚWIDER Paweł Z STODOLICA Mirosław 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
17   B ŚWIDER Paweł Y MALISZ Rafał 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 8:11) ⇑
7   A BOROWIAK Daniel X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 11:7) ⇓
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:4) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10
4   D DROZD Michał Z ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 6:11, 11:7) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
ZWIERZYŃSKI Jan
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z ŚWIDER Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. LZS Orion Branda Psary - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9
3   C ŚWIDER Paweł Y CENTNER Mariusz 1:3 (13:11, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C ŚWIDER Paweł Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇓
12   C ŚWIDER Paweł W BORYCKA Dawid 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 8:11) ⇓
18   C ŚWIDER Paweł X SZPITALNY Tomasz 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
56. LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary 8:10
2   B KAZBERUK Elżbieta X ŚWIDER Paweł 2:3 (11:7, 11:8, 14:16, 10:12, 12:14) ⇑
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇓
7   A LEHR Mateusz X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 16:14) ⇓
14   D BORKOWSKA Dorota X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
18   C REKIEĆ Łukasz X ŚWIDER Paweł 0:3 (12:14, 11:13, 10:12) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. LZS Orion Branda Psary - MKS Wolavia Wołów 0:10
3   C ŚWIDER Paweł Y WALENCKI Michał 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
X MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
2:3 (12:10, 11:9, 8:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C ŚWIDER Paweł Z WŁODARCZYK Kacper 2:3 (10:12, 8:11, 11:4, 11:3, 10:12) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Orion Branda Psary 10:8
3   C BUCHTA Daniel Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
2:3 (3:11, 11:5, 12:10, 8:11, 4:11) ⇑
9   D YAREMENKO Stanislaw Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
11   A PRZYBOROWSKI Piotr Y ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
17   B PAWLAK Zbigniew Y ŚWIDER Paweł 2:3 (11:13, 11:8, 6:11, 11:9, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
73. KU AZS UE Wrocław II - LZS Orion Branda Psary 10:2
2   B JARECKA Malwina X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) ⇓
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:5) ⇓
7   A MUCHA Łukasz X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00 ⇨ 2022-04-19 19:30
78. LZS Orion Branda Psary - UKS Orzeł Prusice 10:7
3   C ŚWIDER Paweł Y KICIŃSKI Maciej 3:2 (11:7, 4:11, 11:3, 9:11, 11:6) ⇑
10   C ŚWIDER Paweł Z KAŁWAK Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) ⇓
12   C ŚWIDER Paweł W KIEJDA Patryk 2:3 (11:5, 14:16, 11:5, 4:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 10:00
83. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Psary 10:3
2   B KUC Roman X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
7   A STODOLICA Mirosław X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
88. LZS Orion Branda Psary - ULKS Ciechów II 7:10
4   D ŚWIDER Paweł Z BOROWIAK Daniel 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇑
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W BOROWIAK Daniel
TRAWICKI Daniel
1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇓
9   D ŚWIDER Paweł Y TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
14   D ŚWIDER Paweł X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇑
16   D ŚWIDER Paweł W KUROWSKI Mariusz 3:2 (11:9, 5:11, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑