Wojciech Stach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
1   A STACH Wojciech W BOROWIAK Daniel 3:0 (11:3, 12:10, 11:4) ⇑
5   A GRUBIAK Tymoteusz
STACH Wojciech
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
7   A STACH Wojciech X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇑
11   A STACH Wojciech Y TRAWICKI Daniel 3:0 (11:7, 12:10, 12:10) ⇑
15   A STACH Wojciech Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
17. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X STACH Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 14:12) ⇓
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STACH Wojciech
GIRULSKI Robert
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X STACH Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
4 2 D STACH Wojciech Z WNĘK Krzysztof 3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:7) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W WNĘK Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:8) ⇑
10 2 D STACH Wojciech W PUDLIS Cezary 3:1 (11:8, 11:9, 2:11, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
32. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X STACH Wojciech 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) ⇓
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
9 1 B JADACH Oskar X STACH Wojciech 3:0 (16:14, 11:6, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
3 1 B SZUPLAK Marek Y STACH Wojciech 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:8, 8:11) ⇑
6 2 C BARTOSZEWSKI Michał
SZUPLAK Marek
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
7 1 A BARTOSZEWSKI Michał Y STACH Wojciech 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2021-12-23 18:30
62. UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UE Wrocław 6:4
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W STACH Wojciech 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:7) ⇓
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W STACH Wojciech
SOBIESZEK Bogumił
3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇓
10 2 D DWORAKOWSKI Rafał W STACH Wojciech 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
3 1 B STACH Wojciech Y ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:5) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
9 1 B STACH Wojciech X KLIMEK Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
78. KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0
3 1 B STACH Wojciech Y CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
9 1 B STACH Wojciech X TRAWICKI Damian 3:0 (14:12, 12:10, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-21 18:00
77. KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
1 1 A KORUS Marcin X STACH Wojciech 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 10:12, 11:6) ⇓
6 2 C KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
9 1 B GRUSZKA Damian X STACH Wojciech 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
4 2 D STACH Wojciech Z MICHNO Krzysztof 0:3 (3:11, 12:14, 7:11) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W STAMIROWSKI Krzysztof
NADOLNY Jakub
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 6:11) ⇓
10 2 D STACH Wojciech W NADOLNY Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-17 18:30
107. LZS TS Zaręba - KU AZS UE Wrocław 3:7
1 1 A CZARNIECKI Roman X STACH Wojciech 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:3) ⇓
6 2 C ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
W STACH Wojciech
SOBIESZEK Bogumił
2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:7, 3:11) ⇑
9 1 B TRAWICKI Damian X STACH Wojciech 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 12:14) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
2 2 C STACH Wojciech W JEDYNAK Tomasz 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 12:10) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:9, 11:7, 7:11) ⇓
8 2 C STACH Wojciech Z JAROSIK Michał 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-29 17:00
111. KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
3 1 B STACH Wojciech Y LUBIN Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 12:10) ⇑
9 1 B STACH Wojciech X ZAWADZKI Konrad 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 18:00
119. TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
2 2 C WNĘK Krzysztof W STACH Wojciech 2:3 (4:11, 13:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
6 2 C BORSZOWSKI Paweł
RAHALEVICH Andrei
W STACH Wojciech
SOBIESZEK Bogumił
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
10 2 D PUDLIS Cezary W STACH Wojciech 2:3 (13:11, 12:14, 11:4, 7:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 11:00
123. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6
2 2 C WNĘK Stanisław W STACH Wojciech 3:1 (6:11, 11:6, 11:3, 11:4) ⇓
5 1 A WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:2 (5:11, 14:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
10 2 D ZAJĄC Kacper W STACH Wojciech 0:3 (5:11, 11:13, 6:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
3 1 B STACH Wojciech Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (15:13, 11:13, 11:5, 11:6) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
9 1 B STACH Wojciech X BOROWIAK Daniel 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
131. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek II 6:4
4 2 D STACH Wojciech Z DRZYZGA Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
10 2 D STACH Wojciech W KORUS Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑